2024. Szeptember 22. - 21:31:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984562 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2013. Február 02. - 01:41:22
Válasz #40620
Nem elérhető

Maszat


A halottról jót vagy semmit mondás pedig téves, az eredeti latin fordítás az az,h halottról jól vagy sehogy, ami annyit tesz, igazat, vagy semmit.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 02. - 01:43:50
Válasz #40621
Nem elérhető

dino


Csak Neked Dino! Nem geciségből, meg kötözködésből csak úgy. Nagyon érdekes kis cikk.

http://masikoldal.blog.hu/2013/02/01/felakasztotta_magat_a_testepito
olvastam mar.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 02. - 09:38:33
Válasz #40622
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ha van valóságalapja, ha nincs, vagy csak részben, akkor is undorító egy cikk, halottról ( mellesleg aki már nem tudja megvédeni magát ) inkább tényleg sehogy.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 02. - 11:51:51
Válasz #40623
Nem elérhető

H. Laci


Kathi Béla is megosztotta a cikket mert azt mondta már kikívánkozott belőle az igazság. Gondolom nem a levegőbe beszél  :)
Amúgy tényleg, biztos Robi családtagjai-szerettei háborognak a cikket látván, mert nem normális hogy egy elhunytról így beszélnek de valami ki kellett hogy váltsa ezt, na meg az sem normális hogy olyanokkal is az égig magasztalják ami nem is igaz, és az én meglátásom szerint ártatlan emberre akarják rákenni a halálát. Azt a kötelet ő rakta a saját nyakába. Nem a Pisti meg nem a Józsi.....
Ettől független tartom a véleményem: Nyugodjék békében!  ;) :-){

2013. Február 02. - 16:44:39
Válasz #40624
Nem elérhető

Gabe



erre a célra nyiss magadnak egy külön topicot köpcös   ;D ;D ;)
Kis hülyegyerek, tudod, hogy akinek nem inge, nem veszi magára?
Mondtam már, hogy nekem ne izomkodjál te nethuszár.
Ha feljössz pestre, valami elbaszott atletik kategóriás, 60 kilós szupernyalira, akkor szívesen beszélgetek róla veled személyesen.
Ha valamit akarsz, akkor írd meg privátban és leegyeztetjük, én nem fogok itt billentyűzeten szájkaratézni.
akkor ne szájkaratézz.. :D hallod én röhögök ezen az egészen te meg otthon stresszelsz a gép előtt.. mert ha felmegyek pestre milesz???? öreg így látatlanba megmondom mire feltennéd a kezed már bent lenne a belső comb meg az állas.  kibaszottul nem bírom amikor full ismeretlen hülyegyerekek nekemesnek holmi fórumokon, ahol én egy vicces jópofa kicsit bunkó alakot mutatok magamból. szedd össze már magad egy kicsit...
Belso comb, meg allas, te csirke. ;D Meg latatlanban. Istenem, hogy lehet ennyire nevetseges valaki. Olyan rugasod lehet, mint egy nonek. De ezek utan extra kivancsisaggal allok elebe. Majd meglatod, hogy a hulyegyereknek csak a szaja van-e. A vicceset nem nagyon ertettem, a bunkot, azt igen. Nezz mar magadba, hogy itt mindenki csak rohog rajtad.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Február 02. - 18:26:11
Válasz #40625
Nem elérhető

H. Laci


Kössünk fogadásokat ki fog győzni. Nálam lehet tenni a téteket. 5ezer az alap, 2ezres tételekkel lehet növelni.  ;D ;D

2013. Február 02. - 18:28:47
Válasz #40626
Nem elérhető

God Vazzeg


Kössünk fogadásokat ki fog győzni. Nálam lehet tenni a téteket. 5ezer az alap, 2ezres tételekkel lehet növelni.  ;D ;D

Gabe-ra 5000 :D

2013. Február 02. - 18:30:41
Válasz #40627
Nem elérhető

H. Laci


Kössünk fogadásokat ki fog győzni. Nálam lehet tenni a téteket. 5ezer az alap, 2ezres tételekkel lehet növelni.  ;D ;D

Gabe-ra 5000 :D
Felírtam!  :D

2013. Február 02. - 18:31:22
Válasz #40628
Nem elérhető

Maszat


Mondanám,h hagyjuk már srácok, de legalább él a fórum. Mik az oddsok?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 02. - 18:32:26
Válasz #40629
Nem elérhető

dino


Mondanám,h hagyjuk már srácok, de legalább él a fórum. Mik az oddsok?  ;D
  <3!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 03. - 09:57:26
Válasz #40630
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
'Szátok meg, mindenki birkózószőnyegen aludt  :D?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 03. - 19:53:19
Válasz #40631
Nem elérhető

Maszat


Mindig kiröhögtem azokat az embereket akik olyanokat mondogattak,h ők nem szednek semmilyen táplálék kiegészítőt, nyomnak évente 2-3 kúrát, többet érnek. Ezt ha így hallja valaki, gyorsan megállapítja magába,h na ez 1 seggfej. Ma a terembe volt 1 srác, még a Csikó Pistinek mondtam is (összefutottunk a terembe),h elég fasza a fazonja. Olyan 175-180 lehetett, 85-90kg körül, elég jó fazonba, 44-45ös (talán nagyobb) eres kar, hát-váll minden. Kivéve lábak. Megyek le az öltözőbe, pont ecseteli,h nem kell semmilyen kieg, évente 2-3 kúra ennyi, rámnéz, kérdezi,h de nem?!

Megkérdeztem,h miért, te nem szedsz semmit, vagy nem is figyelsz legalább a kajára? Erre mondja,h nem szokott turmixokat inni, és teljesen átlagosan kajál, pizza, meg az otthoni kaja. Múltkor egyébként láttam is,h selyemsonkás szendvicset csinált, szóval kb ennyi lehet tényleg. És a lábait kivéve, tényleg jól néz ki. Arra is kitért,h régen szertornázott, és ott nem is edzhetett lábra, mert hátrányt jelentett. Szóval a felső teste több évnyi hátrányba van. Mindenki tisztában van,h ennél a sportnál látványosan kitűnnek a genetikai különbségek, de akkor is, kapja be a faszt!  ;D  Hihetetlen milyen különbségek is előfordulhatnak.  :-p

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 03. - 21:41:22
Válasz #40632
Nem elérhető

Rebel


Mindig kiröhögtem azokat az embereket akik olyanokat mondogattak,h ők nem szednek semmilyen táplálék kiegészítőt, nyomnak évente 2-3 kúrát, többet érnek. Ezt ha így hallja valaki, gyorsan megállapítja magába,h na ez 1 seggfej. Ma a terembe volt 1 srác, még a Csikó Pistinek mondtam is (összefutottunk a terembe),h elég fasza a fazonja. Olyan 175-180 lehetett, 85-90kg körül, elég jó fazonba, 44-45ös (talán nagyobb) eres kar, hát-váll minden. Kivéve lábak. Megyek le az öltözőbe, pont ecseteli,h nem kell semmilyen kieg, évente 2-3 kúra ennyi, rámnéz, kérdezi,h de nem?!

Megkérdeztem,h miért, te nem szedsz semmit, vagy nem is figyelsz legalább a kajára? Erre mondja,h nem szokott turmixokat inni, és teljesen átlagosan kajál, pizza, meg az otthoni kaja. Múltkor egyébként láttam is,h selyemsonkás szendvicset csinált, szóval kb ennyi lehet tényleg. És a lábait kivéve, tényleg jól néz ki. Arra is kitért,h régen szertornázott, és ott nem is edzhetett lábra, mert hátrányt jelentett. Szóval a felső teste több évnyi hátrányba van. Mindenki tisztában van,h ennél a sportnál látványosan kitűnnek a genetikai különbségek, de akkor is, kapja be a faszt!  ;D  Hihetetlen milyen különbségek is előfordulhatnak.  :-p


Nem előnyben,már ha jó értettem?

2013. Február 03. - 22:49:03
Válasz #40633
Nem elérhető

Maszat


jah de, persze  ;D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 07. - 20:34:25
Válasz #40634
Nem elérhető

Maszat


Mindig kiröhögtem azokat az embereket akik olyanokat mondogattak,h ők nem szednek semmilyen táplálék kiegészítőt, nyomnak évente 2-3 kúrát, többet érnek. Ezt ha így hallja valaki, gyorsan megállapítja magába,h na ez 1 seggfej. Ma a terembe volt 1 srác, még a Csikó Pistinek mondtam is (összefutottunk a terembe),h elég fasza a fazonja. Olyan 175-180 lehetett, 85-90kg körül, elég jó fazonba, 44-45ös (talán nagyobb) eres kar, hát-váll minden. Kivéve lábak. Megyek le az öltözőbe, pont ecseteli,h nem kell semmilyen kieg, évente 2-3 kúra ennyi, rámnéz, kérdezi,h de nem?!

Megkérdeztem,h miért, te nem szedsz semmit, vagy nem is figyelsz legalább a kajára? Erre mondja,h nem szokott turmixokat inni, és teljesen átlagosan kajál, pizza, meg az otthoni kaja. Múltkor egyébként láttam is,h selyemsonkás szendvicset csinált, szóval kb ennyi lehet tényleg. És a lábait kivéve, tényleg jól néz ki. Arra is kitért,h régen szertornázott, és ott nem is edzhetett lábra, mert hátrányt jelentett. Szóval a felső teste több évnyi előnyben van. Mindenki tisztában van,h ennél a sportnál látványosan kitűnnek a genetikai különbségek, de akkor is, kapja be a faszt!  ;D  Hihetetlen milyen különbségek is előfordulhatnak.  :-p



Ma dumálok vele a terembe, a srác nyár vége óta üres, de ami még szörnyűbb és hihetetlenebb, ugyan annyi a súlya mint nekem. 4-5 centivel ugyan alacsonyabb, de ha nem húzom ki normálisan magam, az nem is látszik. Ég és föld a testalkatunk, ugyan akkora súllyal.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26