2024. Szeptember 22. - 21:30:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984561 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2013. Január 31. - 22:43:15
Válasz #40605
Nem elérhető

dino


A Te topicodat szoktuk, mert mi nem bírunk csakis a saját életünkkel foglalkozni. Nálunk pl a teremben minden szerda este Dino night van!  ;D

Nekem minden edzésen Dino a motivációm, az ő nevétől hangos a terem  ;D
minden egyes ismétlésnél az én nevem üvöltöd remélem.. talán egyszer meghozza az eredményt! :DDD

Igen, pontosan! És már meghozta, mert 2x akkora vagyok mint te  #:-)  :D :D :D
nekem csobogsz kisbojler?   ;D ;D ;D ;D

Talajmenti fagy volt?? :D
a fagyi visszanyalt de kurvára!  ;D
dehogyis..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 01. - 00:06:43
Válasz #40606
Nem elérhető

Jordan


Mire értetted ezt a talaj menti fagyot? Kajak nem értem  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Február 01. - 00:23:47
Válasz #40607
Nem elérhető

Maszat


Dino alacsony  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 01. - 00:48:07
Válasz #40608
Nem elérhető

Jordan


Jaaaa  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Február 01. - 03:26:15
Válasz #40609
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Február 01. - 09:08:56
Válasz #40610
Nem elérhető

God Vazzeg


A Te topicodat szoktuk, mert mi nem bírunk csakis a saját életünkkel foglalkozni. Nálunk pl a teremben minden szerda este Dino night van!  ;D

Nekem minden edzésen Dino a motivációm, az ő nevétől hangos a terem  ;D
minden egyes ismétlésnél az én nevem üvöltöd remélem.. talán egyszer meghozza az eredményt! :DDD

Igen, pontosan! És már meghozta, mert 2x akkora vagyok mint te  #:-)  :D :D :D
nekem csobogsz kisbojler?   ;D ;D ;D ;D

Talajmenti fagy volt?? :D
a fagyi visszanyalt de kurvára!  ;D

Afaszt. SzereSSük a Dinot  ;D  :-/--  Łł=

2013. Február 01. - 10:27:16
Válasz #40611
Nem elérhető

dino


:DD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 01. - 10:27:51
Válasz #40612
Nem elérhető

dino



erre a célra nyiss magadnak egy külön topicot köpcös   ;D ;D ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 01. - 18:00:06
Válasz #40613
Nem elérhető

Gabe



erre a célra nyiss magadnak egy külön topicot köpcös   ;D ;D ;)
Kis hülyegyerek, tudod, hogy akinek nem inge, nem veszi magára?
Mondtam már, hogy nekem ne izomkodjál te nethuszár.
Ha feljössz pestre, valami elbaszott atletik kategóriás, 60 kilós szupernyalira, akkor szívesen beszélgetek róla veled személyesen.
Ha valamit akarsz, akkor írd meg privátban és leegyeztetjük, én nem fogok itt billentyűzeten szájkaratézni.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Február 01. - 18:04:34
Válasz #40614
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Február 01. - 18:16:54
Válasz #40615
Nem elérhető

Gabe


Kinőttem én már ebből, de kezd a faszom tele lenni az ilyen mindenkinekmegmondom, meg hülyékvagytokcsakéntudom, meg csakazénkoxomajó emberekkel.

Ettől függetlenül relax van.
Te hol laksz most Jordan?
Írj már valamit , hogy hogy edzel, ha már ilyen lusta geci vagy vezetni a naplódat.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Február 01. - 21:49:56
Válasz #40616
Nem elérhető

zotja



erre a célra nyiss magadnak egy külön topicot köpcös   ;D ;D ;)
Kis hülyegyerek, tudod, hogy akinek nem inge, nem veszi magára?
Mondtam már, hogy nekem ne izomkodjál te nethuszár.
Ha feljössz pestre, valami elbaszott atletik kategóriás, 60 kilós szupernyalira, akkor szívesen beszélgetek róla veled személyesen.
Ha valamit akarsz, akkor írd meg privátban és leegyeztetjük, én nem fogok itt billentyűzeten szájkaratézni.
:-)!

2013. Február 01. - 23:40:36
Válasz #40617
Nem elérhető

dino



erre a célra nyiss magadnak egy külön topicot köpcös   ;D ;D ;)
Kis hülyegyerek, tudod, hogy akinek nem inge, nem veszi magára?
Mondtam már, hogy nekem ne izomkodjál te nethuszár.
Ha feljössz pestre, valami elbaszott atletik kategóriás, 60 kilós szupernyalira, akkor szívesen beszélgetek róla veled személyesen.
Ha valamit akarsz, akkor írd meg privátban és leegyeztetjük, én nem fogok itt billentyűzeten szájkaratézni.
akkor ne szájkaratézz.. :D hallod én röhögök ezen az egészen te meg otthon stresszelsz a gép előtt.. mert ha felmegyek pestre milesz???? öreg így látatlanba megmondom mire feltennéd a kezed már bent lenne a belső comb meg az állas.  kibaszottul nem bírom amikor full ismeretlen hülyegyerekek nekemesnek holmi fórumokon, ahol én egy vicces jópofa kicsit bunkó alakot mutatok magamból. szedd össze már magad egy kicsit...
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 02. - 01:15:53
Válasz #40618
Nem elérhető

Maszat


Csak Neked Dino! Nem geciségből, meg kötözködésből csak úgy. Nagyon érdekes kis cikk.

http://masikoldal.blog.hu/2013/02/01/felakasztotta_magat_a_testepito
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 02. - 01:35:58
Válasz #40619
Nem elérhető

Maszat


akarom mondani blog  :)

Amúgy nem kell annyira mellre szívni az ilyet, ez 1 testépítő oldal, ráadásul a chat topic. Az emberek általában nem csak a saját életükkel foglalkoznak, ha így lenne, nem olvasná senki a naplókat. Pedig olvassák, az egyik olyan téma a hülye koxkérdések mellett, ami még most is aktuális ezen a félig eredetét vesztett fórumon...amúgy meg már nekem is faszom kivan azzal,h már már hősként emlegetik azt az embert az újságírók, akit amúgy kurvára nem is ismernek. Ezzel nem szidtam senkit, csak azt írtam,h az újságírók nagyon egyoldalúan írnak. 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26