2024. Szeptember 22. - 23:35:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984589 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2013. Január 29. - 13:48:52
Válasz #40575
Nem elérhető

Fuji


Hogy kicsit elkanyarodjunk a témától...

Nem értem,h lehet 1 ember büdös. Inkább húgyszagú, nem izzadság szag. Bár lehet,h húgy szagút izzad. A teremben mászkált 1 srác, és rendesen büdös volt, kicsit furcsálltam, mert beszélgetett pár emberrel, akik mosolyogtak, nevetgéltek. Nem rajta, hanem vele. Ezért gondoltam,h nem is Ő a büdös, hanem biztos bejött 1 macska és odahugyozott a szőnyegre. Végeztem az edzéssel, lemegyek az öltözőbe, ott van a pali az orrfacsaró szagával együtt. Nem értem az ilyen embereket, de komolyan. Neki ez jöhet be, vagy mi a fasz? Ki marad meg vele 1 légtérbe, hogy dughat az életbe, vagy egyáltalán ki az aki 1 ilyennek át dugja a nyelvét a pofájába?! Durva  ;D
Szerintem ilyan gyoker mindenhol van. Nallunk a terembe egy palinak van szaga, de amugy teljesen jol szitualt az urge.

2013. Január 29. - 17:07:43
Válasz #40576
Nem elérhető

Patrik085


Hogy kicsit elkanyarodjunk a témától...

Nem értem,h lehet 1 ember büdös. Inkább húgyszagú, nem izzadság szag. Bár lehet,h húgy szagút izzad. A teremben mászkált 1 srác, és rendesen büdös volt, kicsit furcsálltam, mert beszélgetett pár emberrel, akik mosolyogtak, nevetgéltek. Nem rajta, hanem vele. Ezért gondoltam,h nem is Ő a büdös, hanem biztos bejött 1 macska és odahugyozott a szőnyegre. Végeztem az edzéssel, lemegyek az öltözőbe, ott van a pali az orrfacsaró szagával együtt. Nem értem az ilyen embereket, de komolyan. Neki ez jöhet be, vagy mi a fasz? Ki marad meg vele 1 légtérbe, hogy dughat az életbe, vagy egyáltalán ki az aki 1 ilyennek át dugja a nyelvét a pofájába?! Durva  ;D

Tuti hogy mindenhol van ilyen ember  :-/-(-: még én érzem kellemetlenül magam  :---- de bassza meg nem igaz hogy neki nem tűnik fel! Nálunk is van a teremben olyan,aki után szellőztetünk ha elment, mert egyszerűen elviselhetetlen.  :-/- Az a jó még mikor beszél hozzám nem tudom hova forduljak hogy ne hánnyam le  :-/-
A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni.

2013. Január 30. - 06:57:49
Válasz #40577
Nem elérhető

Gabe


R.I.P. Barna Robi.
Ez elég megrázó és érthetetlen.
Ami biztos ezek szerint, hogy előtte leszakadt mindkét combizma, hogy mi történt, arról nem nagyon lehet olvasni.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Január 30. - 09:53:23
Válasz #40578
Nem elérhető

dino


R.I.P. Barna Robi.
Ez elég megrázó és érthetetlen.
Ami biztos ezek szerint, hogy előtte leszakadt mindkét combizma, hogy mi történt, arról nem nagyon lehet olvasni.
...és nem is ide tartozik, meg nem is a mi dolgunk. kérek mindenkit, hogy tartsuk tiszteletben a best-body fórumról Gergő kérését, és ne boncolgassuk tovább a témát.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 30. - 11:59:55
Válasz #40579
Nem elérhető

Gabe


R.I.P. Barna Robi.
Ez elég megrázó és érthetetlen.
Ami biztos ezek szerint, hogy előtte leszakadt mindkét combizma, hogy mi történt, arról nem nagyon lehet olvasni.
...és nem is ide tartozik, meg nem is a mi dolgunk. kérek mindenkit, hogy tartsuk tiszteletben a best-body fórumról Gergő kérését, és ne boncolgassuk tovább a témát.
Te ne legyél már itt önjelölt adminisztrátor.
Nekem egyik versenyzővel sincs semmi bajom és nem is okolok senkit.
Egyrészt az én hozzászólásomban nincs senki nevesítve, hanem csak a következményekről írtam, másrészt pedig, majd ha Efit úgy gondolja, akkor moderálatja a hozzászólásokat. Nem tudom feltűnt-e, hogy melyik hozzászólásra reagáltam.
Itt egy dologról van szó, egy testépítő versenyző tragikus haláláról, semmi másról.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Január 30. - 12:38:28
Válasz #40580
Nem elérhető

Jordan


Folytassátok!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Január 30. - 13:22:00
Válasz #40581
Nem elérhető

ninja14


A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Január 30. - 15:14:51
Válasz #40582
Nem elérhető

dino


R.I.P. Barna Robi.
Ez elég megrázó és érthetetlen.
Ami biztos ezek szerint, hogy előtte leszakadt mindkét combizma, hogy mi történt, arról nem nagyon lehet olvasni.
...és nem is ide tartozik, meg nem is a mi dolgunk. kérek mindenkit, hogy tartsuk tiszteletben a best-body fórumról Gergő kérését, és ne boncolgassuk tovább a témát.
Te ne legyél már itt önjelölt adminisztrátor.
Nekem egyik versenyzővel sincs semmi bajom és nem is okolok senkit.
Egyrészt az én hozzászólásomban nincs senki nevesítve, hanem csak a következményekről írtam, másrészt pedig, majd ha Efit úgy gondolja, akkor moderálatja a hozzászólásokat. Nem tudom feltűnt-e, hogy melyik hozzászólásra reagáltam.
Itt egy dologról van szó, egy testépítő versenyző tragikus haláláról, semmi másról.
  :-}
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 30. - 22:17:57
Válasz #40583
Nem elérhető

warren


http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2013. Január 30. - 22:38:55
Válasz #40584
Nem elérhető

Maszat


na most felkavartad megint a szart, te hülye gyerek!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 30. - 23:26:25
Válasz #40585
Nem elérhető

Jordan


Itt az új verzió:

http://sportgeza.hu/sport/2013/01/30/ongyilkos_lett_a_nehezsulyu_testepitobajnok/

A cikk már eleve hazugsággal kezdődik! Azt írja 39 éves volt, pedig csak aug 1.-én töltötte volna be! Nem is olvasom tovább...
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Január 31. - 00:13:35
Válasz #40586
Nem elérhető

dino


Itt az új verzió:

http://sportgeza.hu/sport/2013/01/30/ongyilkos_lett_a_nehezsulyu_testepitobajnok/
most komolyan.... ennyire értetlen itt mindenki??? kíváncsi vagyok ki ismerte őt személyesen azok közül akik külömböző fórumon barkópáznak a történtekkel kapcsolatban. soha nem fért a fejembe, hogy emberek miért nem tudnak csőlátással a csak saját életükre koncentrálni. áhh feladom, úgyis tökhiába magyarázok.  :-/]
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 31. - 09:03:00
Válasz #40587
Nem elérhető

N T

Adminisztrátor
R.I.P. Barna Robi.
Ez elég megrázó és érthetetlen.
Ami biztos ezek szerint, hogy előtte leszakadt mindkét combizma, hogy mi történt, arról nem nagyon lehet olvasni.
...és nem is ide tartozik, meg nem is a mi dolgunk. kérek mindenkit, hogy tartsuk tiszteletben a best-body fórumról Gergő kérését, és ne boncolgassuk tovább a témát.
Te ne legyél már itt önjelölt adminisztrátor.
Nekem egyik versenyzővel sincs semmi bajom és nem is okolok senkit.
Egyrészt az én hozzászólásomban nincs senki nevesítve, hanem csak a következményekről írtam, másrészt pedig, majd ha Efit úgy gondolja, akkor moderálatja a hozzászólásokat. Nem tudom feltűnt-e, hogy melyik hozzászólásra reagáltam.
Itt egy dologról van szó, egy testépítő versenyző tragikus haláláról, semmi másról.

Ennek a fórumnak és oldalnak semmi köze az említett másik fórumhoz és oldalhoz, szóval itt ha valaki meg akar beszélni valamit ezzel a témával kapcsolatban, akkor nyugodtan megteheti, persze viszonylag normális keretek között. A saját fórumán pedig Géza, Béla és stb...azt kér amit akar...

2013. Január 31. - 10:09:33
Válasz #40588
Nem elérhető

warren


na most felkavartad megint a szart, te hülye gyerek!  ;D

;D ;D ;D
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2013. Január 31. - 11:39:38
Válasz #40589
Nem elérhető

dino


R.I.P. Barna Robi.
Ez elég megrázó és érthetetlen.
Ami biztos ezek szerint, hogy előtte leszakadt mindkét combizma, hogy mi történt, arról nem nagyon lehet olvasni.
...és nem is ide tartozik, meg nem is a mi dolgunk. kérek mindenkit, hogy tartsuk tiszteletben a best-body fórumról Gergő kérését, és ne boncolgassuk tovább a témát.
Te ne legyél már itt önjelölt adminisztrátor.
Nekem egyik versenyzővel sincs semmi bajom és nem is okolok senkit.
Egyrészt az én hozzászólásomban nincs senki nevesítve, hanem csak a következményekről írtam, másrészt pedig, majd ha Efit úgy gondolja, akkor moderálatja a hozzászólásokat. Nem tudom feltűnt-e, hogy melyik hozzászólásra reagáltam.
Itt egy dologról van szó, egy testépítő versenyző tragikus haláláról, semmi másról.

Ennek a fórumnak és oldalnak semmi köze az említett másik fórumhoz és oldalhoz, szóval itt ha valaki meg akar beszélni valamit ezzel a témával kapcsolatban, akkor nyugodtan megteheti, persze viszonylag normális keretek között. A saját fórumán pedig Géza, Béla és stb...azt kér amit akar...
akkor beszéljétek meg minden reggel az előző esti barátok köztöt.. ráértek.. ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!