2024. Szeptember 23. - 01:32:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984624 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2013. Január 22. - 21:44:20
Válasz #40530
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A lényeg, hogy politikusaink kötik a milliárdos szerződéseket.
Itt sikkad el 1 milliárd, ott 500millió. Ha nem látnék dolgokat, én is azt hinném, hogy ez csak merő rosszindulat.
De az iparban minden csak brutális kenőpénzekkel működik és még ekkor is benne van a pakliban, hogy totál átbasznak.

Mint amikor az ország egyetlen nyereséges állami cégét, a máv-cargót privatizálták...kiderült,h több millió eurót különítettek el az osztrákok csak a kenőpénzekre. Mondanám,h hányinger, de ha ott lennék, Én is fel-le bólogatnék az oldalirány helyett. Ez az igazság.

Talicskával odaállnál "oszt hagy szójjon"  :D (én legalábbis...)  8) de én olyan elkeseredett vagyok sokszor, hogy nem gondolkodom, hogy ez erkölcsös-e. Megrabolni az ilyen kis évszázadokon át takarosan rendben tartott államot és vasúttársaságot, ahol soha senki nem privatizált el semmit, de főleg Lázár János családja nem  ;D Svájcba kivinni a sok pénzt, csúnya dolog, fujj... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 22. - 21:55:44
Válasz #40531
Nem elérhető

Milo


aki dolgozik annak nincs ideje pénzt keresni. pesten azért csak vannak emberkék akiknek 100millió feletti lakásuk van. becsületes munkával még egy miniszteri fizetés is kevés lenne hozzá
Riceman

2013. Január 22. - 23:00:41
Válasz #40532
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
aki dolgozik annak nincs ideje pénzt keresni. pesten azért csak vannak emberkék akiknek 100millió feletti lakásuk van. becsületes munkával még egy miniszteri fizetés is kevés lenne hozzá

Milliárdokat érő házak vannak dögivel Budán...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 22. - 23:02:33
Válasz #40533
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szóval, ha valaki felkínálna nekem egy kis iPhone-os dobozban másfél millió eurot, úgy csak elsőkörben, hogy kicsit olcsóbban adjam már el neki a máv-cargot, akkor egy kicsit elgondolkoznék, sőt lehet, hogy meginognék  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 22. - 23:30:55
Válasz #40534
Nem elérhető

Maszat


aki dolgozik annak nincs ideje pénzt keresni. pesten azért csak vannak emberkék akiknek 100millió feletti lakásuk van. becsületes munkával még egy miniszteri fizetés is kevés lenne hozzá

Miniszteri fizetés... ;D mi az az 1-2 millió forint, juttatásokkal. Nem keresnek azok lószart se, a volt főnökömnek napi 6-7 kiló volt a tiszta nyeresége, és csak egy 2 szintes szarja volt Pécelen  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 23. - 10:53:05
Válasz #40535
Nem elérhető

Gabe


Képviselőként, polgármesterként államtitkárként, miniszterként...nem a fizetés a mérvadó, hanem a pozícióval nyert hatalom.
Amit azzal össze tudsz harácsolni, az a pénz.
Mikor megtalálnak a kenőpénzekkel, még keresni sem kell.
A képviselői "illetmény" ehhez képest mogyoró.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Január 24. - 23:18:57
Válasz #40536
Nem elérhető

God Vazzeg


Írt nekem Jay Cutler (jaycutler11 néven, és tud magyarul!!  ;DŁł=

2013. Január 24. - 23:22:58
Válasz #40537
Nem elérhető

Pretorian


Írt nekem Jay Cutler (jaycutler11 néven, és tud magyarul!!  ;DŁł=

Szteroid tanácsokat kért vagy, hogy hogyan tudja kihozni az ereket a combján?  ***))))  :D
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Január 24. - 23:42:13
Válasz #40538
Nem elérhető

zotja


Írt nekem Jay Cutler (jaycutler11 néven, és tud magyarul!!  ;DŁł=

Szteroid tanácsokat kért vagy, hogy hogyan tudja kihozni az ereket a combján?  ***))))  :D

az nekem is írt...

2013. Január 25. - 07:25:27
Válasz #40539
Nem elérhető

ninja14


Írt nekem Jay Cutler (jaycutler11 néven, és tud magyarul!!  ;DŁł=

Szteroid tanácsokat kért vagy, hogy hogyan tudja kihozni az ereket a combján?  ***))))  :D

az nekem is írt...
szerintem mindenkinek  ::)
szerintem is  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Január 25. - 14:26:02
Válasz #40540
Nem elérhető

Maszat


Pont nekem nem?!?!  :o ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 25. - 14:51:07
Válasz #40541
Nem elérhető

ninja14


Pont nekem nem?!?!  :o ;D
mivel az erek a lábában annyira nem vágtak oda és valszleg látta, hogy túl sok nyűgöd van, elolvasva az aláírásod  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Január 25. - 22:11:28
Válasz #40542
Nem elérhető

God Vazzeg


Pont nekem nem?!?!  :o ;D
mivel az erek a lábában annyira nem vágtak oda és valszleg látta, hogy túl sok nyűgöd van, elolvasva az aláírásod  ;D

Van baj dögivel  ;D

2013. Január 26. - 16:58:50
Válasz #40543
Nem elérhető

hopika


Ha valakit esetleg érdekel egy kis akusztikus grunge est...csak szólok.
http://www.facebook.com/events/319493604827853/?ref=3
 @:-) ;-oo-; @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Január 26. - 21:13:05
Válasz #40544
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"