2024. Szeptember 29. - 05:25:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988097 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Április 11. - 13:02:13
Válasz #1215
Nem elérhető

hopika


Az az egyetlen gond,hogy tényleg így van sajnos a bűnözési aránynál is.Anyós rendőr,após (ex)rendőr-így valamelyest belelátok a dolgokba(ja-nyomozó)...de van köztünk tagok közt szerintem nem egy ember aki az igazságszolgáltatásban foglalatoskodik.Ha tévednék nyugodtan hazudtoljanak meg.
Addig sajnos marad az agy és a gondolatok serkentése arra,hogy hogyan lehetne kiutat találni.
Javaslataim lennének(és nem feltétlenül drasztikusak)-csak épp az ilyen kis embereket nem hallgatja meg senki.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 11. - 13:08:37
Válasz #1216
Nem elérhető

God Vazzeg


Az az egyetlen gond,hogy tényleg így van sajnos a bűnözési aránynál is.Anyós rendőr,após (ex)rendőr-így valamelyest belelátok a dolgokba(ja-nyomozó)...de van köztünk tagok közt szerintem nem egy ember aki az igazságszolgáltatásban foglalatoskodik.Ha tévednék nyugodtan hazudtoljanak meg.
Addig sajnos marad az agy és a gondolatok serkentése arra,hogy hogyan lehetne kiutat találni.
Javaslataim lennének(és nem feltétlenül drasztikusak)-csak épp az ilyen kis embereket nem hallgatja meg senki.

Én már egy másik fórumon ezt többször kifejtettem, de nem tudunk mit csinálni. Ez országos szintű kérdés már, így is kellene kezelni. Nemsokára nagyon drasztikus dolgok várhatóak, csak figyeljetek. Ez így nem mehet sokáig, meg fogja unni a magyar, cska nehogy addigra késő legyen  :-}

2008. Április 11. - 13:29:07
Válasz #1217
Nem elérhető

BrianB


Az az egyetlen gond,hogy tényleg így van sajnos a bűnözési aránynál is.Anyós rendőr,após (ex)rendőr-így valamelyest belelátok a dolgokba(ja-nyomozó)...de van köztünk tagok közt szerintem nem egy ember aki az igazságszolgáltatásban foglalatoskodik.Ha tévednék nyugodtan hazudtoljanak meg.
Addig sajnos marad az agy és a gondolatok serkentése arra,hogy hogyan lehetne kiutat találni.
Javaslataim lennének(és nem feltétlenül drasztikusak)-csak épp az ilyen kis embereket nem hallgatja meg senki.

Én már egy másik fórumon ezt többször kifejtettem, de nem tudunk mit csinálni. Ez országos szintű kérdés már, így is kellene kezelni. Nemsokára nagyon drasztikus dolgok várhatóak, csak figyeljetek. Ez így nem mehet sokáig, meg fogja unni a magyar, cska nehogy addigra késő legyen  :-}
Ha nem változtatnak a szociális juttásokon nagyon nagy szarban lesz az ország. Egy aranyos kis tücsök család ellik 7 gyereket, kap érte fixen 100000 Ft-ot havonta úgy, hogy semmit sem kell csinálnia érte, plusz kb. 6000000 szocpol (az egy 150nm-es családi ház vidéken &5*. Nem a juttatásokkal kell gyerekcsinálásra ösztökélni az embereket, mert amíg pont ez a dolog elviszi a ország pénzét és egyre romlik a helyzet, a magyar a saját megélhetéséért küzd, nem fog szülni gyereket, mert nem akarja, hogy szar körülmények között éljen. A tücsköt ez nem érdekli, meg is dögölhet, lesz másik, a lóvé megvan utána. A másik gond a rokkantnyugdíjasok (vagyis a NEM rokkantnyugdíjasok - kb. 30% jogosan az). Az országban jelenleg 800000 rokkantnyugdíjas van. Elmehetnek a büdös k**va anyjukba! &5* Ezeknem fizetnek semmit. Se a TB-t, se a tömegközlekedést, semmit. Csak vannak, meg persze mellette a feketemunka. Ezeket az állam, vagyis a dolgozó emberek tartják el. Ha nem lesz változás, akkor előbb utóbb besokall a magyar és háború lesz. És az a szar, hogy még abból is mi jönnénk ki szarul, mert mi kezdtük, így mi vagyunk a g**ik. Na mindegy. Egy-két év és már úgysem leszek ebben a tetves országban (szomorú, hogy így kell hívnom a hazámat :angry:)! :----

2008. Április 11. - 13:34:28
Válasz #1218
Nem elérhető

Raymond


Osztom a véleményedet Brian...... ;-oo-;........ez az ország sajnos itt tart.......kb ennyi  :---- :----

2008. Április 11. - 13:35:26
Válasz #1219
Nem elérhető

Johnnyx


Azért a mese másképpen is végződhet. De csak addig, amíg a hangyák vannak többen. Egyébként az is kérdés, hogy ebben a helyzetben a hangyák mennyire lesznek képesek higadtan, megfontoltan dönteni. Ha tovább rontják a tücskök a helyzetet a hangyák agresszívvá válhatnak és elintézhetik a tücsköket.  :-/-
Ezt kellene megelőzni valami higadtabb megoldással. Bár őszintén szólva én nem tudom mi lehet ez. A kínaiaknál bevállt, hogy minél több gyereke van egy házaspárnak, annál kevesebb pénzt kap (ha jól tudom 2 után már semmit, e fölött pedig neki kell fizetni). De nálunk ez se megoldás, mert így a hangyák is kevesebben lesznek.

Mindenesetre jó volt a mese, ment a (+).
Egyetek zabot!

2008. Április 11. - 13:55:09
Válasz #1220
Nem elérhető

Cressler


A fő tanulság az egészben, nem az, hogy húde gyűlölni kell a "tücsköket", hanem, hogy a hangyáknak össze kell fognia helyileg és országosan is. Lehet 10 tücsök szadizni tud 2 idős hangyát de az utcában lévő 50 hangyát egyszerre nem.  8-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 11. - 14:33:36
Válasz #1221
Nem elérhető

God Vazzeg


A fő tanulság az egészben, nem az, hogy húde gyűlölni kell a "tücsköket", hanem, hogy a hangyáknak össze kell fognia helyileg és országosan is. Lehet 10 tücsök szadizni tud 2 idős hangyát de az utcában lévő 50 hangyát egyszerre nem.  8-)

Hopp-hopp, ez itt a lényeg! Csak épp hiányzik az összefogás a magyarokból, napi szinten tapasztalom  :'(  ˝=/

2008. Április 11. - 14:37:27
Válasz #1222
Nem elérhető

madinorbi


Mit vársz 50 év diktatúra és vasfüggöny után ? Most talán kezd valami mozgolódni előtérbe kerülnek a hazafias érzelmek nemzeti oldal és itt ne azonosítsa senki sem mindenféle demagóg csőcselékes szarsággal a történetet !!!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 11. - 14:55:22
Válasz #1223
Nem elérhető

endre66


A kínaiaknál egy ideje bevezették az egy család egy gyerek c. történetet...lehet olvasni, hogy megindult Kínában a középosztály szélesedése...lehet, hogy 2-300 millió ember kezd jobban élni, mint pár nyugati ország, de akkor is marad 900-1000millió kínai, aki vegetál...Szóval Kína sok szempontból rossz példa. Mint nekünk amikor valaki az írekkel jön. Egyrészt az írek beszélnek angolul, egytől-egyig. Másrészt rengeteg ír, aki Amcsiba költözött, visszament a hazájába, és jó kapcsolatokat teremtve a multikkal egy szép nagy tőkeinjekciót hajtottak végre.
De el lehetne logikázni azon is, hogy mit hajszolunk nap-mint-nap-mint-nap-mint nap...Mi is az a GDP? Jó az nekünk ha növekszik? Kínában is 10% körüli egy ideje, mégsem akarok oda költözni...szmog, robotolás, emberi jogok...
Az viszont végképp elszomorító, hogy mi 1000 éve vagyunk itt, ki kéne számolni, hogy mennyit töltöttünk ilyen-olyan uralom alatt, és hányfelé cibálták az országot...Azabaj...legalább megtanultunk volna törökül, németül és oroszul, mekkora spílerek lennénk most?  ;D  Na jó, kicsit félkomoly voltam most...de amit leszögezhetünk, hogy nincs jövőképe az országnak, nem tudjuk, hogy tömeget növelni akar, vagy diétázni, cuccal vagy a nélkül, és hogy mennyit akar rá költeni...Mert mindegyik megoldás megoldás lenne, csak társadalmi konszenzus nélkül nem lehet egyről a kettőre lépni...

2008. Április 11. - 19:28:24
Válasz #1224

X fuell

Vendég
"de amit leszögezhetünk, hogy nincs jövőképe az országnak, nem tudjuk, hogy tömeget növelni akar, vagy diétázni, cuccal vagy a nélkül, és hogy mennyit akar rá költeni...Mert mindegyik megoldás megoldás lenne, csak társadalmi konszenzus nélkül nem lehet egyről a kettőre lépni..."
ez a példa teljesen igaz a mi kis országunkra sajnos..!  ˝=/

2008. Április 11. - 20:22:27
Válasz #1225
Nem elérhető

endre66


Egy dolgot nagyon morbid módon elfelejtett a vezetőség ott fent. Pedig pár évtizedig nagy királyok voltunk benne. A tervezésben. 3 év, 5 év...Most is kellene valami 10 éves terv minimum. Persze nem azzal a körítéssel, amiről én csak hallottam és olvastam.

2008. Április 12. - 00:41:17
Válasz #1226
Nem elérhető

moszad


Egy dolgot nagyon morbid módon elfelejtett a vezetőség ott fent. Pedig pár évtizedig nagy királyok voltunk benne. A tervezésben. 3 év, 5 év...Most is kellene valami 10 éves terv minimum. Persze nem azzal a körítéssel, amiről én csak hallottam és olvastam.

Szerintem van már terv.
Szépen megtervezett népírtás...
A tücskök csak addíg maradnak amíg eteti őket valaki, majd továbbmennek ha elfogyott a kaja.
Valami más népcsoportnak kell az ország szerintem.
A fiatalok jórésze elment már.
Nemsokára minden második ember nyugdíjas lesz.
A nyugdíjat valakinek fizetni kell, de mivel egyre kevesebben dolgoznak
ez nemsokára komoly gondot fog okozni. Stb. Stb.
Szerintem hamarosan kiderül hova jutottunk, mert ezt már nem lehet sokáig fokozni.

-egyre több embert látok derékig a kukában túrkálni és nem hajléktalanok.
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Április 15. - 11:25:59
Válasz #1227
Nem elérhető

Seth


Nehéz téma... :-[ Volt egy kisebb balesetem tegnap megyben kitört a bal kezemben a bal szélső kéztőcsont (az a hosszú) a helyszínen megprobáltam valamennyire visszatenni, mert erősen kidomborodott a bőr alól olyan 1 centire és nem akartam, hogy kiszakítsa. Utólag kiderült ez nem volt rossz ötlet, (csak érzéstelenítés nélkül nem ajánlom senkinek  :-O :-O) Éjjel a Jánosba a traumatólógián megműtötték, méghozzá úgy, hogy összeillesztették, és két drotot végigtoltak a csonton, így belülről mintegy sín rögzíti. Látták hogy sportoló vagyok, így ez a legyorsabb megoldás, és gipszet sem kell hordanom csak rögzítést, ellenben jobban fog fájni.

Ma alszom egy nagyot, és utána beszerzek csuklószórítokat, amire karabínert tudok szerelni így alkarból tudok majd részlegesen bicózni, és tricózni az átmeneti időszakban. A tárogató és hátsó váll edzés is lehet könyökből csinálni, emellett olyan vádlim és combom lesz őszre, hogy a tavaji vizesnek és kicsinek hat majd mellete  ;D ;D. amit tudok még az a hasazás, és a nyakazás combhajlító géppel, hiperhajlítás... ez kb  3-4 hétig így lesz majd és utána szép lassan teljesértékű edzések jönnek. Bevetek egy kis kardiót is sztem... talán egy kis ilyenfajta edzés nem is árt az újabb nagy roham előtt! A drót még egy ideig ezután is marad aztán kíhúzzák.

Ha van jó ötletetek kiegészítőkre, vagy olyan gyakira amihet nem kell a kézfejem, vagy bármi hasznos tanács írjátok már le nekem lécci!  ;-oo-;

A superbody-n  elvileg már nem leszek bedrótozva! _Bizony ott akarok lenni!, erre mérget vehettek, és jobb formában mint valaha  8-) :-!

2008. Április 15. - 11:28:34
Válasz #1228
Nem elérhető

darknight



Jobbulást Seth!!!

     >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Április 15. - 11:47:24
Válasz #1229
Nem elérhető

madinorbi


Mit csináltál a kezeddel ? Csak nem valami streetfightin'  ;D ;D ;D
Egyébként sztem se eröltesd nekem egy lábfejcsontot kellett forrasztgatni télen 4-5 hétig semmi guggolás
szekönd editör mentes felhasználó