2024. Szeptember 23. - 19:22:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984953 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2012. Február 22. - 12:37:37
Válasz #40275
Nem elérhető

hopika


Ha valakit érdekelne-december 29.-n csináltunk egy akusztikus koncertet(ami nem nagyon jellemző),de ez spec. egy akusztikus dalocska(nem tökéletes-de ez legalább élő)...Jagerrel indítva.
http://www.youtube.com/watch?v=i4q9tb3_KkE
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Február 22. - 12:59:02
Válasz #40276
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
ezek között azért van egy két fasza gyerek, ilyenkor ők is csinálnak vízhajtást fotózások előtt vagy filmezés előtt? vagy ezek szimplán ilyen kibaszott kárászrajok?

Tényleg jól néznek ki, azért kíváncsi lennék, hogy egész évben milyen formában vannak a srácok, ez most nem rosszindulatú megjegyzés, tényleg kíváncsi lennék, de van egy kettő aki tényleg betyárul néz ki, gondolom nem minden srác hajtott vizet aki a videoban szerepel, de akik a színpadon pózolnak, és élesebbek a többinél, biztosan.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 22. - 13:05:24
Válasz #40277
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ebből is látszik, hogy nem kell izomszörnynek lenni ahhoz, hogy jól nézzen ki valaki, az utolsó srác ( a színes bőrű ) rendelkezik köztük a legnagyobb tömeggel, de ő egyértelműen nem naturál, persze nem csak ő.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 22. - 13:10:20
Válasz #40278
Nem elérhető

hopika


Ebből is látszik, hogy nem kell izomszörnynek lenni ahhoz, hogy jól nézzen ki valaki, az utolsó srác ( a színes bőrű ) rendelkezik köztük a legnagyobb tömeggel, de ő egyértelműen nem naturál, persze nem csak ő.
Valami hasonló kellene nekem most június első hetére a fotózásra...nem tudom mennyi fog belőle összejönni-remélem elég sok.
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Február 22. - 13:34:42
Válasz #40279
Nem elérhető

God Vazzeg


Ebből is látszik, hogy nem kell izomszörnynek lenni ahhoz, hogy jól nézzen ki valaki, az utolsó srác ( a színes bőrű ) rendelkezik köztük a legnagyobb tömeggel, de ő egyértelműen nem naturál, persze nem csak ő.
Valami hasonló kellene nekem most június első hetére a fotózásra...nem tudom mennyi fog belőle összejönni-remélem elég sok.
 @:-)

Menni fog, ez neked semmi!  ;-oo-;  @:-)

2012. Február 22. - 14:01:50
Válasz #40280
Nem elérhető

hopika


Ebből is látszik, hogy nem kell izomszörnynek lenni ahhoz, hogy jól nézzen ki valaki, az utolsó srác ( a színes bőrű ) rendelkezik köztük a legnagyobb tömeggel, de ő egyértelműen nem naturál, persze nem csak ő.
Valami hasonló kellene nekem most június első hetére a fotózásra...nem tudom mennyi fog belőle összejönni-remélem elég sok.
 @:-)

Menni fog, ez neked semmi!  ;-oo-;  @:-)
Úgy legyen...
 ***))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Február 29. - 20:09:50
Válasz #40281
Nem elérhető

Maszat


Van a terembe 1 kis fasszopó köcsöggyerek, aki MINDIG csak 1 erős hétvége után szól hozzám, és MINDIG csak azt,h ne haragudj, de jól látom,h most leugrott pár kg? Milyen élete lehet ennek? Kis rosszindulatú görcs  ;D Persze sehogy nem néz ki, meg 60kg-okkal guggol...de ami9kor formába vagyok, meg 190volt a rúdon felhúzásnál, akkor csak sunyin nézett, láttam a tükörből. Ilyen kis geciket...az isten miért nem bassza meg őket?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 29. - 20:39:57
Válasz #40282
Nem elérhető

ninja14


Van a terembe 1 kis fasszopó köcsöggyerek, aki MINDIG csak 1 erős hétvége után szól hozzám, és MINDIG csak azt,h ne haragudj, de jól látom,h most leugrott pár kg? Milyen élete lehet ennek? Kis rosszindulatú görcs  ;D Persze sehogy nem néz ki, meg 60kg-okkal guggol...de ami9kor formába vagyok, meg 190volt a rúdon felhúzásnál, akkor csak sunyin nézett, láttam a tükörből. Ilyen kis geciket...az isten miért nem bassza meg őket?  ;D
lehet naplót vezet rólad, példakép ilyesmi ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Február 29. - 20:55:53
Válasz #40283
Nem elérhető

Maszat


Szerintem meg csak 1 irigy kutya, aki örül ha összeszottyadva lát 1 durva hétvége után  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 29. - 21:48:05
Válasz #40284
Nem elérhető

Maszat


hopp ;D H.Lacika leírta a tutit face-en ;D

László H.
‎"TARTSD MAGAD TÁVOL AZOKTÓL, AKIK LEKICSINYLIK AMBÍCIÓIDAT. A KISEMBEREK MINDIG AZT CSINÁLJÁK, DE AZ IGAZÁN NAGYOK ÉREZTETIK VELED, HOGY TE IS AZZÁ VÁLHATSZ " (Mark Twain)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 01. - 21:18:13
Válasz #40285
Nem elérhető

H. Laci


hopp ;D H.Lacika leírta a tutit face-en ;D

László H.
‎"TARTSD MAGAD TÁVOL AZOKTÓL, AKIK LEKICSINYLIK AMBÍCIÓIDAT. A KISEMBEREK MINDIG AZT CSINÁLJÁK, DE AZ IGAZÁN NAGYOK ÉREZTETIK VELED, HOGY TE IS AZZÁ VÁLHATSZ " (Mark Twain)
@:-)

2012. Március 02. - 14:05:32
Válasz #40286
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
hopp ;D H.Lacika leírta a tutit face-en ;D

László H.
‎"TARTSD MAGAD TÁVOL AZOKTÓL, AKIK LEKICSINYLIK AMBÍCIÓIDAT. A KISEMBEREK MINDIG AZT CSINÁLJÁK, DE AZ IGAZÁN NAGYOK ÉREZTETIK VELED, HOGY TE IS AZZÁ VÁLHATSZ " (Mark Twain)
Tanulság - ne legyen erős hétvége  :).
És azzá válhatsz  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 02. - 14:41:27
Válasz #40287
Nem elérhető

Maszat


Ezt már nagyon nagyon régóta tudom, de sajnos koszos a vérem  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 24. - 08:06:35
Válasz #40288
Nem elérhető

dred


Egy friss saját videó, többszörös személyes érintettséggel. A két fiam...   8-} ;D ;D  =/+'


2012. Március 27. - 09:53:56
Válasz #40289
Nem elérhető

AtomAnti


Mi foLYik Gyongyoson Tesverek?  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."