2024. Szeptember 24. - 01:24:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985033 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2012. Január 17. - 16:59:01
Válasz #40185
Nem elérhető

csontnelkulicsirke




irány a ketrecbe, kezdődik az edzés!

2012. Január 17. - 18:15:57
Válasz #40186
Nem elérhető

Maszat


Nyomjad Csirke!!!   @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 17. - 18:24:44
Válasz #40187
Nem elérhető

Maszat






Ez más jellegű video teljesen profikról, tavaly mi is szinte csak ilyen edzéseket csináltunk, nem is jártunk terembe, állat volt, crossfit


Engem érdekelne ez az edzésmódszer. Nyomnám szívesen 1-2 hónapig. Kicsit félteném mondjuk az ízületeimet, lehet nem bírnák, meg persze lábazni lábaznék mellette.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 17. - 22:30:38
Válasz #40188
Nem elérhető

csontnelkulicsirke






Ez más jellegű video teljesen profikról, tavaly mi is szinte csak ilyen edzéseket csináltunk, nem is jártunk terembe, állat volt, crossfit


Engem érdekelne ez az edzésmódszer. Nyomnám szívesen 1-2 hónapig. Kicsit félteném mondjuk az ízületeimet, lehet nem bírnák, meg persze lábazni lábaznék mellette.

májustól szerintem szeptemberig csak ezzel foglalkoztunk bunyó mellett, igazából semmi bonyolultat nem kell elképzelni, húzódzkodó keretünk sem volt, hanem a focikapu hátsú támasztó rúdjának vízszintes részén csináltunk amit lehetett. 5ös szériákban mindig amennyi ment, bicepszre, szűken, közepesen szélesen, fordított fogással is, hátra is húztunk ugyanígy, igazából nagyrészt csak ilyen úgymond rendezetlen rendszerben dolgoztunk, eltelt pár hét, jöttek az Abzug-ok, Haskelep-ek, és ezek a féle bohóckodások amik videóban vannak, iszonyatosan gyorsan alkalmazkodik az izomzat ehhez, vagyis nekem úgy volt. De minden nap látogattuk a pályát, Gödöllőn a GEAC pályán volt egyedül húzódzkodó keret, ott jó volt.

Persze azért volt hogy a későbbiekben rendszert vittünk a dologba, egyik budapesti crossfit terem jóvoltából és szakértelméből minden napra jutott valami finom kis 20-30 perces edzésterv. Húzódzkodás - négyütemű (fekvőtámaszt belenyomva!) - Kettlebellel is számos mutatván, szóval ezerféle lehetőség volt és komolyan jobban néztem ki mint valaha, most a hideg miatt nem csináljuk, mert ez szabadban az igazi, de majd ha jön a jó idő azonnal :) Bunyó mellé meg a legjobb!

Most teremben általában heti 2-3 alkalommal a 300-at csináljuk meg időre, egyre hihetetlenebb eredményekkel :)
25 húzódzkodás (pull ups)
50 elemelés 60 kilóval (deadlift)
50 fekvõtámasz
50 zsámolyra ugrás (60 centis)
50 „ablaktörlõ” földön 60 kilós rudat tartva
50 Kettlebell (16 kg) felvétel és kinyomás (érintse a padlót ismétlések között)
25 húzódzkodás (pull ups)

2012. Január 17. - 22:32:37
Válasz #40189
Nem elérhető

Maszat


Mit kerestél Te Gödöllőn? Én mellette nőttem fel, Isaszegen...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 18. - 10:18:02
Válasz #40190
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Mit kerestél Te Gödöllőn? Én mellette nőttem fel, Isaszegen...

Isaszegen is dolgoztam párszor, amikor volt Gödöllőn az EU csúcs, Készenléti Rendőrség kihelyezett minket is oda biztosítani a miniszter uraságok seggét. De vége már a rendőr korszaknak hála Istennek  ;D Gödöllőn a SZIE koleszban laktunk fél évet, buli, csajok, edzés. Jó volt :) Isaszegről a legnagyobb élményem, találkozhattam "Veddel"-el és az az original volt! :D a Néger soron meg kergettünk egy zsigulit egy lopott futóval és valami bukkanóba belementek és felborultak mindenestől, majdnem tarolták a tesókat is akik egész nap kint ültek! Voltak azért ott történések!

2012. Január 18. - 11:30:31
Válasz #40191
Nem elérhető

Maszat


Mit kerestél Te Gödöllőn? Én mellette nőttem fel, Isaszegen...

Isaszegen is dolgoztam párszor, amikor volt Gödöllőn az EU csúcs, Készenléti Rendőrség kihelyezett minket is oda biztosítani a miniszter uraságok seggét. De vége már a rendőr korszaknak hála Istennek  ;D Gödöllőn a SZIE koleszban laktunk fél évet, buli, csajok, edzés. Jó volt :) Isaszegről a legnagyobb élményem, találkozhattam "Veddel"-el és az az original volt! :D a Néger soron meg kergettünk egy zsigulit egy lopott futóval és valami bukkanóba belementek és felborultak mindenestől, majdnem tarolták a tesókat is akik egész nap kint ültek! Voltak azért ott történések!


 ;D ;D ;D ;D   ez kurvajó :DDDDDDDDDD

várjál, most ezt a Veddel-t nem vágom, de kurvára ismerős :DD
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 18. - 11:51:23
Válasz #40192
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Mit kerestél Te Gödöllőn? Én mellette nőttem fel, Isaszegen...

Isaszegen is dolgoztam párszor, amikor volt Gödöllőn az EU csúcs, Készenléti Rendőrség kihelyezett minket is oda biztosítani a miniszter uraságok seggét. De vége már a rendőr korszaknak hála Istennek  ;D Gödöllőn a SZIE koleszban laktunk fél évet, buli, csajok, edzés. Jó volt :) Isaszegről a legnagyobb élményem, találkozhattam "Veddel"-el és az az original volt! :D a Néger soron meg kergettünk egy zsigulit egy lopott futóval és valami bukkanóba belementek és felborultak mindenestől, majdnem tarolták a tesókat is akik egész nap kint ültek! Voltak azért ott történések!


 ;D ;D ;D ;D   ez kurvajó :DDDDDDDDDD

várjál, most ezt a Veddel-t nem vágom, de kurvára ismerős :DD


2012. Január 18. - 12:00:38
Válasz #40193
Nem elérhető

Maszat


:DDDDDDDDDDDDDDDD

Miket éltél Te meg Isaszegen, aztakurva bazmeg  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 18. - 12:46:07
Válasz #40194
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


"adokénneked szójjááá" :) ez a fazon egy nagy karakter, csináltunk vele riportot is majd megkeresem a videot :) Isaszeg, Pécel, Dány, azon a környéken sok ilyen súlyos arcot megismertem :)

2012. Január 18. - 12:55:00
Válasz #40195
Nem elérhető

Maszat


Végigverekedtem a gyerekkoromat a sok dányi meg péceli parasztgyerekkel  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 19. - 11:44:44
Válasz #40196
Nem elérhető

hopika


Kedves ismerősök,barátok!
Előre is elnézést attól,aki már megtette!!!
Kicsit (nagyon) önös érdek-de nyomjon már mindenki egy lájkot a képemre (az albumon belül) és ha nem nagy kérés egy megosztást is-be kellene kerülni az első 3-ba valahogy.
Előre is köszönöm ezt a fél percet az életetekből!
Üdv,
T.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150546133779868&set=a.10150546123394868.402274.195124084867&type=1&theater
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Január 19. - 11:50:21
Válasz #40197
Nem elérhető

dingo


Fasza megy a Like  :-)!
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 21. - 16:49:28
Válasz #40198
Nem elérhető

Gabe


Csikó Pista, MegaFitnessben voltál már edzeni?
Megnéztem valamelyik nap, nem tűnik rossznak.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Január 21. - 16:50:31
Válasz #40199
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!