2024. Szeptember 25. - 05:22:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985677 alkalommal)

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában

2011. Július 03. - 12:02:59
Válasz #39780
Nem elérhető

Cressler


Na ugye  ;D ;D ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2011. Július 04. - 10:18:36
Válasz #39781
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu tudtad-e, hogy a kőbányai égbolton esténként elrepülő repülők pont olyanok mint egy óriás csillámfaszláma? :D

Gecc, tegnap voltunk Ramada-ba...kicsit pilledtünk, egy 10-12 év körüli kislányon szivárvány színű úszósapi volt...le akartam fényképezni, hogy megtámadta a fejét egy csillámfaszláma...de nem volt nálam a telom.  :-\

2011. Július 04. - 10:49:04
Válasz #39782
Nem elérhető

Jordan


Balu tudtad-e, hogy a kőbányai égbolton esténként elrepülő repülők pont olyanok mint egy óriás csillámfaszláma? :D

Gecc, tegnap voltunk Ramada-ba...kicsit pilledtünk, egy 10-12 év körüli kislányon szivárvány színű úszósapi volt...le akartam fényképezni, hogy megtámadta a fejét egy csillámfaszláma...de nem volt nálam a telom.  :-\

10-12 ev koruli kislanyokat bamulsz, es meg te tolod te Masztit?  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Július 04. - 12:17:21
Válasz #39783
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu tudtad-e, hogy a kőbányai égbolton esténként elrepülő repülők pont olyanok mint egy óriás csillámfaszláma? :D

Gecc, tegnap voltunk Ramada-ba...kicsit pilledtünk, egy 10-12 év körüli kislányon szivárvány színű úszósapi volt...le akartam fényképezni, hogy megtámadta a fejét egy csillámfaszláma...de nem volt nálam a telom.  :-\

10-12 ev koruli kislanyokat bamulsz, es meg te tolod te Masztit?  :D

Nana, nem bámultam...amúgy is ott volt mellettem asszony.  o:) Csak valahogy egyből feltűnt a Csillámfaszláma színű úszósapi.  ;D

2011. Július 04. - 13:11:16
Válasz #39784
Nem elérhető

Jordan


Balu tudtad-e, hogy a kőbányai égbolton esténként elrepülő repülők pont olyanok mint egy óriás csillámfaszláma? :D

Gecc, tegnap voltunk Ramada-ba...kicsit pilledtünk, egy 10-12 év körüli kislányon szivárvány színű úszósapi volt...le akartam fényképezni, hogy megtámadta a fejét egy csillámfaszláma...de nem volt nálam a telom.  :-\

10-12 ev koruli kislanyokat bamulsz, es meg te tolod te Masztit?  :D

Nana, nem bámultam...amúgy is ott volt mellettem asszony.  o:) Csak valahogy egyből feltűnt a Csillámfaszláma színű úszósapi.  ;D

En is szokram olyat mondani peldaul, hogy "Jaaaaaaj, hat csak azert neztem meg azt a csajt, mert pont olyan miniszoknyaja van, mint neked dragam  o:) "
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Július 04. - 13:43:15
Válasz #39785
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu tudtad-e, hogy a kőbányai égbolton esténként elrepülő repülők pont olyanok mint egy óriás csillámfaszláma? :D

Gecc, tegnap voltunk Ramada-ba...kicsit pilledtünk, egy 10-12 év körüli kislányon szivárvány színű úszósapi volt...le akartam fényképezni, hogy megtámadta a fejét egy csillámfaszláma...de nem volt nálam a telom.  :-\

10-12 ev koruli kislanyokat bamulsz, es meg te tolod te Masztit?  :D

Nana, nem bámultam...amúgy is ott volt mellettem asszony.  o:) Csak valahogy egyből feltűnt a Csillámfaszláma színű úszósapi.  ;D

En is szokram olyat mondani peldaul, hogy "Jaaaaaaj, hat csak azert neztem meg azt a csajt, mert pont olyan miniszoknyaja van, mint neked dragam  o:) "

 ;D

2011. Július 04. - 23:00:54
Válasz #39786
Nem elérhető

Cressler


a repülő csillámfaszláma a legbrutálabb persze mindenki furán néz amikor ordítom este, hogy hűűűűmiapicsa mindnél :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2011. Július 06. - 20:28:42
Válasz #39787
Nem elérhető

ninja14


ti már egy kibaszott szivárványban is csillámfaszlámát láttok? :D
;D ;D ;D ;D ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Július 15. - 13:46:30
Válasz #39788
Nem elérhető

Maszat


Gabe   13:29:39   Balu profilját tekinti meg, majd 1 szerelmes levelet küld neki.  <3!...  fiatalok  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 15. - 13:58:52
Válasz #39789
Nem elérhető

Gabe


Féltékeny vagy cuncimókus? :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Július 15. - 14:58:22
Válasz #39790
Nem elérhető

Maszat


Féltékeny vagy cuncimókus? :)

Ugyan, dehogy!  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 15. - 15:02:28
Válasz #39791
Nem elérhető

Maszat


na csááááá  ;D

srácok, faszom kivanmár, mér van ilyen meleg?  :(  ;D

Ezt kérdezd meg Gabe-től.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 15. - 15:39:55
Válasz #39792
Nem elérhető

H. Laci


Inkább rohadok a melegben, mert nincs suli, van néha meló(=pénz), lehet strandolni, ilyenkor van az élet igazán, nem télen.  :-):-)::

2011. Július 16. - 02:51:16
Válasz #39793
Nem elérhető

Gabe


na csááááá  ;D

srácok, faszom kivanmár, mér van ilyen meleg?  :(  ;D

Ezt kérdezd meg Gabe-től.  ;D
Gabe, faszé' van ilyen meleg>:D  ;D ;D
Nem tűnt fel, hogy Maszat sokat van itt mostanában?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Július 16. - 02:56:37
Válasz #39794
Nem elérhető

Maszat


köcsög  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26