2024. Szeptember 25. - 19:25:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985920 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2011. Március 01. - 20:37:59
Válasz #39540
Nem elérhető

H. Laci


Hát nem tudom miféle magabiztosságot,biztonságot ad,egy gilisztalábu,kezü 70kg körüli emberke lapos mellel,váll nélkül... Ha vki beszól neki akkor mit csinál elszalad ,vagy bátor lesz és megvereti magát?
Róbert jól beszél!
bizonyos helyekben meg körökben már nem divat a beszólogatás :) max este a hajógyárin :D ergo nem is kell kigyúrt vadállatnak lenni, hogy biztonságban érezze melletted magát egy 10es csaj.
nem-e !?  ;D gyere el erre felénk  ;D ;D

2011. Március 01. - 20:39:05
Válasz #39541
Nem elérhető

bandus


Hát nem tudom miféle magabiztosságot,biztonságot ad,egy gilisztalábu,kezü 70kg körüli emberke lapos mellel,váll nélkül... Ha vki beszól neki akkor mit csinál elszalad ,vagy bátor lesz és megvereti magát?
Róbert jól beszél!
bizonyos helyekben meg körökben már nem divat a beszólogatás :) max este a hajógyárin :D ergo nem is kell kigyúrt vadállatnak lenni, hogy biztonságban érezze melletted magát egy 10es csaj.
nem-e !?  ;D gyere el erre felénk  ;D ;D
ezért írtam azt, hogy bizonyos :P a legtöbb embernek 25-30 éves korára van annyi esze, hogy ilyesmit nem csinál :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2011. Március 01. - 20:41:19
Válasz #39542
Nem elérhető

atleeta


Hát nem tudom miféle magabiztosságot,biztonságot ad,egy gilisztalábu,kezü 70kg körüli emberke lapos mellel,váll nélkül... Ha vki beszól neki akkor mit csinál elszalad ,vagy bátor lesz és megvereti magát?
Róbert jól beszél!
bizonyos helyekben meg körökben már nem divat a beszólogatás :) max este a hajógyárin :D ergo nem is kell kigyúrt vadállatnak lenni, hogy biztonságban érezze melletted magát egy 10es csaj.
nem-e !?  ;D gyere el erre felénk  ;D ;D
ezért írtam azt, hogy bizonyos :P a legtöbb embernek 25-30 éves korára van annyi esze, hogy ilyesmit nem csinál :)
Manapság hiába vagy kátler fazon, láttam már 50kilós szemüveges lúzernél pisztolyt...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Március 01. - 20:47:11
Válasz #39543
Nem elérhető

trobert2


Hát nem tudom miféle magabiztosságot,biztonságot ad,egy gilisztalábu,kezü 70kg körüli emberke lapos mellel,váll nélkül... Ha vki beszól neki akkor mit csinál elszalad ,vagy bátor lesz és megvereti magát?
Róbert jól beszél!
bizonyos helyekben meg körökben már nem divat a beszólogatás :) max este a hajógyárin :D ergo nem is kell kigyúrt vadállatnak lenni, hogy biztonságban érezze melletted magát egy 10es csaj.
nem-e !?  ;D gyere el erre felénk  ;D ;D
ezért írtam azt, hogy bizonyos :P a legtöbb embernek 25-30 éves korára van annyi esze, hogy ilyesmit nem csinál :)
Manapság hiába vagy kátler fazon, láttam már 50kilós szemüveges lúzernél pisztolyt...

jó multkorába sétálok edzésről haza szembe jön velem két 50 kg os félboxos tibikus utcalazaköcsöggyerek erre az egyik már messziről le nem veszi a szemét rólam mikor mellém érnek rámordit hogy neeee megállok mondom a faszom verjem a szádba mindjárt eltöröm az állad de erre ők mint mi sem történne mennek tovább nem állnak meg!!Bírom az ilyet igaz nem hiányzik a bunyó de utálom az ilyen szórós szemü bunkókat!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Március 01. - 20:48:58
Válasz #39544
Nem elérhető

Maszat


most jöttem le a nullásrol a szemétégetőnél, mondom megnézem a cicákat. ÚRISTEN mi8ylenek álltak kint   :o ::)

volt 1 nagyon durva cipős, kb 17éves, kettécoffozott hajú(de NAGYON gonosz és mocskosfejű)...ááhhhhhh. kegyetlen pinák álltak kint.

volt viszont 1 csövi 50es körüli is :----   ;D
A szőke zsírdisznó a sarkon? ;D



AZ  ;D ;D ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 01. - 20:56:59
Válasz #39545
Nem elérhető

Maszat


tibikus  ;D

Unokatesómnak van 1 taxis haverja. Van 1 viszonylag jó passátja. Új, nagy, fekete, bőr stb. Beadja a kis vidéki punáknak,h vállakozó és éttermet akar nyitni a környéken. Ahol épp a csaj lakik. Lejárogat hozzájuk(egyszerre van 2-3 iylen 20-23éves csaj, és gecijól néznek ki). Rommá keféli őket, aztán felszívódiik, letiltja facebookrol. Sok kis hülye kurva, megérdemli!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 01. - 21:03:04
Válasz #39546
Nem elérhető

trobert2


tibikus  ;D

Unokatesómnak van 1 taxis haverja. Van 1 viszonylag jó passátja. Új, nagy, fekete, bőr stb. Beadja a kis vidéki punáknak,h vállakozó és éttermet akar nyitni a környéken. Ahol épp a csaj lakik. Lejárogat hozzájuk(egyszerre van 2-3 iylen 20-23éves csaj, és gecijól néznek ki). Rommá keféli őket, aztán felszívódiik, letiltja facebookrol. Sok kis hülye kurva, megérdemli!  ;D

Élelmesnek kell lenni,új világot élünk!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Március 01. - 23:10:38
Válasz #39547
Nem elérhető

Gabe


cső srácok, valamelyik gépészmérnök nem tudna segíteni nekem abban, hogy mi a rák az a pászma? mert google nem ad egyértelmű találtaot, és valami kábeles gennyet ad, de nem az, hanem a kiöntött acélt így tárolják azt hiszem, de nem vagyok biztos benne, de fontos lenne. pls help  ?:-/
A pászma, az a kötél sodratait jelenti.
Nem az elemi szálak, hanem a sodratok.
Egy pászma állhat 10-20-100 elemi szálból is, egy kötél többnyire néhány pászmából.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 06. - 00:47:19
Válasz #39548
Nem elérhető

Maszat


mivan Dzsorzsal, lecsukták?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 10. - 21:37:09
Válasz #39549
Nem elérhető

Maszat


Isten áldja Árpibá legújabb topicját!!!! Angyalok vigyázzanak rá!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 11. - 17:51:16
Válasz #39550
Nem elérhető

Jordan


Isten áldja Árpibá legújabb topicját!!!! Angyalok vigyázzanak rá!!

Meg 100 ilyen nayszeru topic-ot  @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Március 12. - 19:03:39
Válasz #39551
Nem elérhető

dred


Mai beszerzés az Extreme Fitből!




 ;D ;D :-oD :-oD

2011. Március 17. - 11:22:22
Válasz #39552
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mai beszerzés az Extreme Fitből!




 ;D ;D :-oD :-oD
Eredményes diétát kívánok ;).
Aztán nyomjad rendesen =/+'.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 17. - 16:02:32
Válasz #39553
Nem elérhető

Bubble


Sziasztok! Már jó ideje nem írtam semmit, de mindig kukkolom, hogy mit műveltek itt  /:-)
Az edzéseket továbbra is nyomom, "tömegeltem" :P, van valami eredmény, kis izomkezdemény itt-ott, és itt az ideje zsírt bontani. Arra gondoltam, csinálok egy "edzésnaplót", képpel, méretekkel, kajával és persze edzéstervvel és erre várnám az építő jellegű kritikákat :) Ma megkérem Mbr-em egy kis fotózásra, még valahogy el kell fogadtatnom vele, hogy fürdőruhás habtestem mutogatom  ;D Igazából a célom az, hogy ha virtuálisan is, de legyen valaki, aki lelket önt belém, mert ez a diéta, áhh  :---- :D  még csak 1 hete csinálom, nincs kitűzött időpont, de azt gondolom, még kb. 7 hét kellene (a tükörtől és méréstől függ) Szóval kitartás van, de néha jól jönne egy kis morgás Tőletek :D  és persze mindenkinek hajrá!!!  =/+'
Ad Astra Per Aspera

2011. Március 17. - 16:12:54
Válasz #39554
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok! Már jó ideje nem írtam semmit, de mindig kukkolom, hogy mit műveltek itt  /:-)
Az edzéseket továbbra is nyomom, "tömegeltem" :P, van valami eredmény, kis izomkezdemény itt-ott, és itt az ideje zsírt bontani. Arra gondoltam, csinálok egy "edzésnaplót", képpel, méretekkel, kajával és persze edzéstervvel és erre várnám az építő jellegű kritikákat :) Ma megkérem Mbr-em egy kis fotózásra, még valahogy el kell fogadtatnom vele, hogy fürdőruhás habtestem mutogatom  ;D Igazából a célom az, hogy ha virtuálisan is, de legyen valaki, aki lelket önt belém, mert ez a diéta, áhh  :---- :D  még csak 1 hete csinálom, nincs kitűzött időpont, de azt gondolom, még kb. 7 hét kellene (a tükörtől és méréstől függ) Szóval kitartás van, de néha jól jönne egy kis morgás Tőletek :D  és persze mindenkinek hajrá!!!  =/+'

Ontunk mi beled barmit, akar lelkileg is  :P ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)