2024. Szeptember 25. - 21:28:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985956 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2011. Március 01. - 15:52:41
Válasz #39525
Nem elérhető

Milo


Fordítva viszont ez nem igaz! Néha majd frászt kapok az idegtől amikor egy nyomorék külsejű csávót látok bombanővel.
Riceman

2011. Március 01. - 15:55:16
Válasz #39526
Nem elérhető

Milo


Ez olyan dolog mintha azt mondanám:egy takarítónak azér ne legyen már mondjuk BMW-je!
Riceman

2011. Március 01. - 16:00:07
Válasz #39527
Nem elérhető

Maszat


Ez olyan dolog mintha azt mondanám:egy takarítónak azér ne legyen már mondjuk BMW-je!

kinek mi az igénye, és az anyagi helyzete... ;D 

nekem munkanélküliként is BMW-m volt  ;D  igaz "csak" 1 e30as.   <3!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 01. - 18:29:02
Válasz #39528
Nem elérhető

vekony



2011. Március 01. - 19:31:11
Válasz #39529
Nem elérhető

trobert2


Fordítva viszont ez nem igaz! Néha majd frászt kapok az idegtől amikor egy nyomorék külsejű csávót látok bombanővel.


ja én is látok olyat,de azok meg fúllig vannak pénzel azért vannak vele!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Március 01. - 19:44:55
Válasz #39530
Nem elérhető

Milo


Tudom én hogy a pénzről van szó,biztos állandóan viszi étterembe meg ide-oda, de engem ez akkor is kurvára idegesít.Egyszer bizisten megállítom az egyiket azt megkérdem hogy mester tanícs már hogy lehet ilyen szar külsővel ilyen csajt felszedni.
Riceman

2011. Március 01. - 19:52:53
Válasz #39531
Nem elérhető

trobert2


Tudom én hogy a pénzről van szó,biztos állandóan viszi étterembe meg ide-oda, de engem ez akkor is kurvára idegesít.Egyszer bizisten megállítom az egyiket azt megkérdem hogy mester tanícs már hogy lehet ilyen szar külsővel ilyen csajt felszedni.

hallod,van egy haverom úgy hazudik mint a vízfojás msn en csajozik elaltatja a csajokat hogy milyen pénzes stb stb és olyan nőket tol meg hogy ááá brutálisak, aztán meg mikor kezd szűkülni a hely v mi indokkal véget vet a kapcsolatnak!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Március 01. - 19:55:29
Válasz #39532
Nem elérhető

Gabe


most jöttem le a nullásrol a szemétégetőnél, mondom megnézem a cicákat. ÚRISTEN mi8ylenek álltak kint   :o ::)

volt 1 nagyon durva cipős, kb 17éves, kettécoffozott hajú(de NAGYON gonosz és mocskosfejű)...ááhhhhhh. kegyetlen pinák álltak kint.

volt viszont 1 csövi 50es körüli is :----   ;D
A szőke zsírdisznó a sarkon? ;D
Szerintem menj végig majd kora este is, másik csapat van, ott van egy másik kis 17 körüli suna.
Feleségül vennéd, az tuti. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 01. - 20:02:31
Válasz #39533
Nem elérhető

trobert2


Tudom én hogy a pénzről van szó,biztos állandóan viszi étterembe meg ide-oda, de engem ez akkor is kurvára idegesít.Egyszer bizisten megállítom az egyiket azt megkérdem hogy mester tanícs már hogy lehet ilyen szar külsővel ilyen csajt felszedni.
pedig elég egyszerű, a csajoknak egy pasiban nem a külső az elsődleges szempont, amit megnéznek, a nők az erőhöz vonzódnak, a hatalomhoz, a magabiztossághoz, és ha sok pénzed van, magabiztosabb is vagy, mert az az út, ameddig meggazdagodtál, sok próba elé állított, ami sok önbizalmat adott. ezért vannak a csjaok a pénzes de csúnya pasikkal. ismétlem, nem a pénz miatt, hanem az önbizalom miatt, mert a pasi mellett biztonságban érzik magukat, és a srác a pénz miatt magabiztos, ez tuti, de a csaj nem azért van vele  ;)

hidd el leszarják a nők a magabiztosságot!Igen biztonságba érzik magukat,de anyagi biztonságba és nem másba!Én ezt nagyon jól tudom!
voltam fent is lent is 20 évesen e90 es bmw-m volt stb stb és még ha nem is csajoztam is jöttek maguktol mikor meg megcsappant a forrás ugyan olyan gyorsan tovatűntek!Bár azt hozzá teszem ez a ribancokra érvényes!!!!a tisztes csajok kitartanak jóban roszban!!!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Március 01. - 20:07:18
Válasz #39534
Nem elérhető

Milo


Hát nem tudom miféle magabiztosságot,biztonságot ad,egy gilisztalábu,kezü 70kg körüli emberke lapos mellel,váll nélkül... Ha vki beszól neki akkor mit csinál elszalad ,vagy bátor lesz és megvereti magát?
Róbert jól beszél!
Riceman

2011. Március 01. - 20:14:24
Válasz #39535
Nem elérhető

Milo


Én mondom minden kezdőnek, hogy a csajok miatt senki ne kezdjen edzeni, aki nem akar lekvár lenni, nem érzi jól magát a bőrében egyszerű,átlagos emberként ,annak hajrá irány aterem
Riceman

2011. Március 01. - 20:15:52
Válasz #39536
Nem elérhető

trobert2


Én mondom minden kezdőnek, hogy a csajok miatt senki ne kezdjen edzeni, aki nem akar lekvár lenni, nem érzi jól magát a bőrében egyszerű,átlagos emberként ,annak hajrá irány aterem

aki csak a csajok miatt edz azokat csak hobbigyúrósoknak hívom!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Március 01. - 20:23:36
Válasz #39537
Nem elérhető

Milo


jaja, nem nehéz felismerni őket, állandóan fekvenyomnak,bicepszeznek kis súlyokkal,s-es pólóba meg feszengenek
Riceman

2011. Március 01. - 20:24:53
Válasz #39538
Nem elérhető

dumbass


Én mondom minden kezdőnek, hogy a csajok miatt senki ne kezdjen edzeni, aki nem akar lekvár lenni, nem érzi jól magát a bőrében egyszerű,átlagos emberként ,annak hajrá irány aterem

Nekem ez is közrejátszott. Már baromira nem izgat, de ez is motivált mikor elkezdtem. Mégse csak bicepsz meg mellezek, figyelek a kajára, komolyan veszem. Nem az a lényeg miért csinálja valaki, hanem az eredmény. Mármint én eredmény orientált vagyok :D

2011. Március 01. - 20:36:14
Válasz #39539
Nem elérhető

bandus


Hát nem tudom miféle magabiztosságot,biztonságot ad,egy gilisztalábu,kezü 70kg körüli emberke lapos mellel,váll nélkül... Ha vki beszól neki akkor mit csinál elszalad ,vagy bátor lesz és megvereti magát?
Róbert jól beszél!
bizonyos helyekben meg körökben már nem divat a beszólogatás :) max este a hajógyárin :D ergo nem is kell kigyúrt vadállatnak lenni, hogy biztonságban érezze melletted magát egy 10es csaj.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player