2024. Szeptember 25. - 21:22:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985951 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2011. Február 27. - 13:16:46
Válasz #39510
Nem elérhető

dumbass


Senki se jön ma este Otherside-ra? :D

Jó kis buli volt, kár hogy 3-kor eljöttünk. Úgy mentem el hogy nem fogok csajozni, csak jólérezzük magunkat, hát nem is kellett :D Bemegyünk Borgore-nál a közepébe valami szőke cica beugrott elém, és lerántotta a fejem és lesmárolt. Mondom oké :D
Dámbész öcsém ott vagy a szeren látod a harminchetesre cuppanak a csajok igaze Jordan?
Még jó hogy mondod ezt a 18+ -os bulit így 17 évesen. ;D

Na facca, szolhattatok volna elobb is.  :-\

Amugy meg nem ertem mi a baja Dumb-nak a 16 eves csajszikkal. En tuti nagyon jol ereznem magam  ;D

Nem 16 éves csajokkal van bajom, hanem a 14 éves kis alfahímekkel akiket a 16+-os bulikba beengednek, és mindenkivel kötekednek :D 16 éves csajokkal bajom lenne? :D Áááá dehogy, jól érzem én magam velük :D
azért kötnek beléd, mert nem vagy még elég nagy  >:D ;D

Azok a kidobókba is belekötnek :D

2011. Február 27. - 15:09:14
Válasz #39511
Nem elérhető

Aco


Tehat a kidobok se eleg nagyok... :D

2011. Február 27. - 15:28:04
Válasz #39512
Nem elérhető

dumbass


Tehat a kidobok se eleg nagyok... :D
lájk  :D

Azt nem tudom, de elég nagy kabátjuk volt :D Bár vicces volt mert elkértek egy gyerek személyiét, 16 volt. Mondták hogy a-a nem mehetsz be. Gyerek meg elkezdte mondani hogy megvette a jegyet, és ő ide jött, és be fog menni, és be akart sétálni a kidobó mellet :D Hát szépen kidobták :D

2011. Február 27. - 15:45:12
Válasz #39513
Nem elérhető

Gabe


Tehat a kidobok se eleg nagyok... :D
lájk  :D

Azt nem tudom, de elég nagy kabátjuk volt :D Bár vicces volt mert elkértek egy gyerek személyiét, 16 volt. Mondták hogy a-a nem mehetsz be. Gyerek meg elkezdte mondani hogy megvette a jegyet, és ő ide jött, és be fog menni, és be akart sétálni a kidobó mellet :D Hát szépen kidobták :D
Hm, tökös srácok ezek akkor mégis. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Február 27. - 18:11:20
Válasz #39514
Nem elérhető

Maszat


Te fasz!  ;D  Nekem volt 1 autobalesetem, meg 1 szegcsont zúzódásom. kihagytam 2 hónapot, azért szakadtam össze  ;D
;D
Te gecidurván nyomod, hogy még SZEGcsontod is van. ;D

jah, az szeGY?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 28. - 09:54:38
Válasz #39515
Nem elérhető

God Vazzeg



2011. Február 28. - 22:43:26
Válasz #39516
Nem elérhető

Maszat


ma reggel megyek melózni az új melóhelyemre. Első nap, pont 20perces késéssel állok a buszmegállóban...ki áll be mellém??? Kicsibors  ;D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 28. - 23:28:07
Válasz #39517
Nem elérhető

Maszat


de ami mégjobb  ;D  hát ezen beszartam  :D

állok délután a tescoban található dohány árúsnál(telót töltöttem), a pult mögött 1 kövér disznó. azt hiszem nő. a kassza felém mutató kijelzőjébe bele csiptetve 1 kis, kb 7-8 éves disznónak a fényképe(azt hiszem csaj) virít.  ;D

most ez mi akar lenni? büszkeség? 1álltalán ki a fa*zom kíváncsi rá?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 01. - 13:48:23
Válasz #39518
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
de ami mégjobb  ;D  hát ezen beszartam  :D

állok délután a tescoban található dohány árúsnál(telót töltöttem), a pult mögött 1 kövér disznó. azt hiszem nő. a kassza felém mutató kijelzőjébe bele csiptetve 1 kis, kb 7-8 éves disznónak a fényképe(azt hiszem csaj) virít.  ;D

most ez mi akar lenni? büszkeség? 1álltalán ki a fa*zom kíváncsi rá?
A disznókat ne szidjuk, intelligens állatok ;D.
Szóval.........megjöttem, én és a cinikus stílusom........de jól áll ;D ;D ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 01. - 14:20:53
Válasz #39519
Nem elérhető

trobert2


de ami mégjobb  ;D  hát ezen beszartam  :D

állok délután a tescoban található dohány árúsnál(telót töltöttem), a pult mögött 1 kövér disznó. azt hiszem nő. a kassza felém mutató kijelzőjébe bele csiptetve 1 kis, kb 7-8 éves disznónak a fényképe(azt hiszem csaj) virít.  ;D

most ez mi akar lenni? büszkeség? 1álltalán ki a fa*zom kíváncsi rá?

ez üzleti fogás.... ;D ;D mindig kell valami amiről tuti eszedbe van az az üzlet ;D ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Március 01. - 14:31:50
Válasz #39520
Nem elérhető

Maszat


most jöttem le a nullásrol a szemétégetőnél, mondom megnézem a cicákat. ÚRISTEN mi8ylenek álltak kint   :o ::)

volt 1 nagyon durva cipős, kb 17éves, kettécoffozott hajú(de NAGYON gonosz és mocskosfejű)...ááhhhhhh. kegyetlen pinák álltak kint.

volt viszont 1 csövi 50es körüli is :----   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 01. - 14:53:30
Válasz #39521
Nem elérhető

trobert2


most jöttem le a nullásrol a szemétégetőnél, mondom megnézem a cicákat. ÚRISTEN mi8ylenek álltak kint   :o ::)

volt 1 nagyon durva cipős, kb 17éves, kettécoffozott hajú(de NAGYON gonosz és mocskosfejű)...ááhhhhhh. kegyetlen pinák álltak kint.

volt viszont 1 csövi 50es körüli is :----   ;D

Kit választanál  dugásra bomba nő de nem jól dug,vagy csaffadt de tuti az ágyba?????? ;D ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Március 01. - 15:05:28
Válasz #39522
Nem elérhető

Maszat


bombát!!!!! megdugom Én úgy ahogy kell. Volt már mindkettő tipus, de Alekosz is megmondta. "csak a külső számít"  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 01. - 15:09:50
Válasz #39523
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
bombát!!!!! megdugom Én úgy ahogy kell. Volt már mindkettő tipus, de Alekosz is megmondta. "csak a külső számít"  ;D

 ;D

2011. Március 01. - 15:47:04
Válasz #39524
Nem elérhető

trobert2


bombát!!!!! megdugom Én úgy ahogy kell. Volt már mindkettő tipus, de Alekosz is megmondta. "csak a külső számít"  ;D

az hát,ha a külső nincs rendben szóba sem állnak az emberrel ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE