2024. Szeptember 25. - 23:23:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985987 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2011. Február 16. - 22:00:27
Válasz #39480
Nem elérhető

Kozi001


jaja  ;D


köszi...  :-[ :-[ :-[ :-[

ennyit a képről:D:D majd jön nagykabátos is.. A téli szezon kedvelőinek ;D ;D ;D
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2011. Február 16. - 22:06:02
Válasz #39481
Nem elérhető

Kozi001


jaja  ;D


köszi...  :-[ :-[ :-[ :-[

ennyit a képről:D:D majd jön nagykabátos is.. A téli szezon kedvelőinek ;D ;D ;D
a naplódat is fogod vezetni ezután?

Hm.. ezen nem gondolkodtam el, mert mikor stanáztam.. meg edzettem., kis noteszba írtam, de akkor ezekután ide fogom írni mindennap.. és itt kapok motivációt is.. így könyebb lesz:) ez tényleg jó felvetés volt! Megbeszéltük.. am szeretnétek?

Most estére igaz nagyon szarul vagyok.. rosszullét kerülget.. drasztikusan levittem a ch-t a minimumra... és nincs hozzá szokva szervezetem.. bnőm volt itt hozott pizzát.. rábeszélt megettem.... jobban is éreztem magam addig, amíg viszont nem láttam.. szal pizzáról ennyit..

Bocsi ha szétszórt vagyok egy picit... csak nagyon fáradtka vagyok:P :D
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2011. Február 16. - 22:16:25
Válasz #39482
Nem elérhető

Kozi001


jaja  ;D


köszi...  :-[ :-[ :-[ :-[


De egy olyan 100 gr ch kellesz.. annyira megyek le max...
ennyit a képről:D:D majd jön nagykabátos is.. A téli szezon kedvelőinek ;D ;D ;D
a naplódat is fogod vezetni ezután?

Hm.. ezen nem gondolkodtam el, mert mikor stanáztam.. meg edzettem., kis noteszba írtam, de akkor ezekután ide fogom írni mindennap.. és itt kapok motivációt is.. így könyebb lesz:) ez tényleg jó felvetés volt! Megbeszéltük.. am szeretnétek?

Most estére igaz nagyon szarul vagyok.. rosszullét kerülget.. drasztikusan levittem a ch-t a minimumra... és nincs hozzá szokva szervezetem.. bnőm volt itt hozott pizzát.. rábeszélt megettem.... jobban is éreztem magam addig, amíg viszont nem láttam.. szal pizzáról ennyit..

Bocsi ha szétszórt vagyok egy picit... csak nagyon fáradtka vagyok:P :D
mennyi ch-n vagy? az asszonyra meg ne hallgass, csináljatok mást pizzázás helyett, az nem hízlal  >:D


Hm.. egy új teóriát akartam kipróbálni.. mert egy hónap kimaradt az edzésből. aztán most két hete kezdtem újra edzeni, szal visszaszokkás van. Na szval a teória az, hogy nincs szükség ch-ra, vagyis csak nagyon minimum, a nagyon maximum egy csomag 125gr rizs egy nap. a mai ch adagom , ahhoz képest h edzettem, ennél is kevesebb volt.. mindennel együtt.. kb 35-40 gr... este hat 7 után meg no kaja, csak vmi turmix h ne terheljem a gyomort...

Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2011. Február 16. - 22:27:05
Válasz #39483
Nem elérhető

Kozi001


jaja  ;D


köszi...  :-[ :-[ :-[ :-[


De egy olyan 100 gr ch kellesz.. annyira megyek le max...
ennyit a képről:D:D majd jön nagykabátos is.. A téli szezon kedvelőinek ;D ;D ;D
a naplódat is fogod vezetni ezután?

Hm.. ezen nem gondolkodtam el, mert mikor stanáztam.. meg edzettem., kis noteszba írtam, de akkor ezekután ide fogom írni mindennap.. és itt kapok motivációt is.. így könyebb lesz:) ez tényleg jó felvetés volt! Megbeszéltük.. am szeretnétek?

Most estére igaz nagyon szarul vagyok.. rosszullét kerülget.. drasztikusan levittem a ch-t a minimumra... és nincs hozzá szokva szervezetem.. bnőm volt itt hozott pizzát.. rábeszélt megettem.... jobban is éreztem magam addig, amíg viszont nem láttam.. szal pizzáról ennyit..

Bocsi ha szétszórt vagyok egy picit... csak nagyon fáradtka vagyok:P :D
mennyi ch-n vagy? az asszonyra meg ne hallgass, csináljatok mást pizzázás helyett, az nem hízlal  >:D


Hm.. egy új teóriát akartam kipróbálni.. mert egy hónap kimaradt az edzésből. aztán most két hete kezdtem újra edzeni, szal visszaszokkás van. Na szval a teória az, hogy nincs szükség ch-ra, vagyis csak nagyon minimum, a nagyon maximum egy csomag 125gr rizs egy nap. a mai ch adagom , ahhoz képest h edzettem, ennél is kevesebb volt.. mindennel együtt.. kb 35-40 gr... este hat 7 után meg no kaja, csak vmi turmix h ne terheljem a gyomort...


én azért egy nap felmennék minimum 400g rizsre a helyedben   :) és így edzegetnék most, aztán meg szépen venném el a ch-t, bevezetném a kardiót

Mondjuk már múlt héttől vezetem felfele.. a héten 4 lesz, igaz inkább ez még kocogás szerű... gyorsgyaloglás, de fog jönni a futás ill. ugrókötelezés is... Odabaszunk picit az állóképességnek.  @:-)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2011. Február 16. - 23:23:42
Válasz #39484
Nem elérhető

zotja


http://www.filesonic.com/file/87093793/k.a.szütyi..pdf

Kiss Ádám könyve..ha vkit érdekel :)

2011. Február 17. - 11:08:00
Válasz #39485
Nem elérhető

Kozi001


Szép jó reggelt/napot Mindenkinek  :D Helyzet??
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2011. Február 17. - 19:27:37
Válasz #39486
Nem elérhető

szv


Búzacsíramálé

A csíráztatott búzából sütéssel készített finomságot évtizedek óta fogyasztják.
Hozzáadott cuktor nem tartalmaz!
Rendkivül gazdag vitaminokban! (A, B1, B3, B5, B6, B10, B12, E, K/, ásványi anyagokban és nyomelemekben
/Fe, Mn, Cu, L, Mg, Ca, Zn, Na, K, Se, F, P,CI, S, Cr, Si/.

A csírázó magban működő enzimek az öszetett keményítőt egyszerű cukrokká
alakítják, a bonyolult fehérjéket aminosavakra, a zsírokat könnyen emészhető zsírsavalra bontják.

Telítetlen zsírsavratalma alkalmas érelemszesedés megelőzésére és kezelésére, fogyasztása ajánlott még a következő
beteségek esetén:

-fáradtság,idegrendszeri probléma,
-bél-és májbetegségek,
-hajhullás,ipotencia,ízületi gyulladás,
-hólyag-és vesepanaszok.

Beteségmegelezőző hatása is jelentős:

-erősiti az immurendszert,
-csőkkenti a rákos megbetegedés valószinűségét,
-előnyösen befolyásolja a vérsejtek, csontok, mirigyek, izmok működését.

300gramm / 400ft

Ha valakit érdekel akkor írjon privibe! :) üdv

2011. Február 18. - 11:14:22
Válasz #39487
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
http://www.filesonic.com/file/87093793/k.a.szütyi..pdf

Kiss Ádám könyve..ha vkit érdekel :)
Speciel ha érdekel egy könyv megveszem és kiolvasom, mert monitor előtt ülve olvasgatni egy pdf. file-t nem az igazi, kinyomtatva sem :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Február 19. - 10:48:02
Válasz #39488
Nem elérhető

Tóth Attila


Mi ez a nagy pangás?
 ????...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Február 19. - 18:12:16
Válasz #39489
Nem elérhető

trobert2


Mi ez a nagy pangás?
 ????...
aaaaaa  ;D
hát a hobbigyúrosok a koksz topikba vannak, ők meg pénteken isznak, szval még alszanak  ;D ;D ;D ;D

Én azt is észre vettem hogy a termek pénteken eléggé panganak!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 20. - 10:18:41
Válasz #39490
Nem elérhető

Cressler


Mi ez a nagy pangás?
 ????...
aaaaaa  ;D
hát a hobbigyúrosok a koksz topikba vannak, ők meg pénteken isznak, szval még alszanak  ;D ;D ;D ;D

Én azt is észre vettem hogy a termek pénteken eléggé panganak!!
jó nektek, nálunk akkor vannak a legtöbben...... bepumpálnak estére, hogy az s-es ing feszüljön  !+"% !+"% !+"%
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2011. Február 20. - 10:19:48
Válasz #39491
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Mi ez a nagy pangás?
 ????...
aaaaaa  ;D
hát a hobbigyúrosok a koksz topikba vannak, ők meg pénteken isznak, szval még alszanak  ;D ;D ;D ;D

Én azt is észre vettem hogy a termek pénteken eléggé panganak!!
jó nektek, nálunk akkor vannak a legtöbben...... bepumpálnak estére, hogy az s-es ing feszüljön  !+"% !+"% !+"%

 ;D

2011. Február 20. - 20:30:49
Válasz #39492
Nem elérhető

dumbass


Nagyon meghalt megint a fórum... :-/-(-:

2011. Február 25. - 17:40:55
Válasz #39493
Nem elérhető

dumbass


Senki se jön ma este Otherside-ra? :D

2011. Február 25. - 17:47:02
Válasz #39494
Nem elérhető

Gabe


Senki se jön ma este Otherside-ra? :D
Én majd éjszaka átfordulok az outhersidera.
"Yeah buddy, light weight baby!"