2024. Szeptember 27. - 06:08:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986395 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2011. Január 19. - 13:57:50
Válasz #39375
Nem elérhető

trobert2


A szteroidok abszolute fontosak egy testepito forumon. Nem kell itt semmit torolni, hozza tartozik.  :P
;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 19. - 14:00:48
Válasz #39376
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én kúra nélkül is feszült vagyok már ezektől a hülyeségektől, öntsünk már valami tartalmat ebbe a szerencsétlen fórumba, régen olyan jól éreztem itt magam........szerencsére van itt sok jó arc, csak valahogy kezd hígulni ez az egész.
Én úgy gondolom el kellene dönteni hogy ez ez steroid fórum e vagy sem!
Ha az akkor ez így fog tovább menni!
ha pedig nem ,akkor semmi keresni valója itt a steroid topiknak,és törölni kell az összest!
ameddig tudnak az emberek olvasni róla itt,addig kérdezni is fognak!
Kérdezzenek, de egy kicsit nem ártana olvasgatni előtte......némi ( minimális ) tudás kellene ehhez a sporthoz is, aki pedig a hormonháztartásával játszik.......annak meg főleg nem ártana némi információ a témáról.
Én már egy igen régi tag vagyok, még ha a hozzászólásaim száma nem is érte el az 1100-at, de évek óta fent vagyok a Bodybuilding.hu-n, és mielőtt az első hozzászólásomat írtam volna egy évig csak olvasgattam és figyeltem ( no nem vagyok kém  ;D ), és természetesen nem szteroidokkal kapcsolatos volt az első hozzászólásom se. Az idegesít, hogy fiatal emberek ( sokszor tizenévesek ) mindenféle tudás, és tapasztalat nélkül egyből doppingszerekhez akarnak nyúlni, és azt hiszik, hogy egyből szépek és izmosak lesznek, és megoldódik az életük, meg hű de nagy önbizalmuk lesz majd. De nem így működik ez, hanem évek kitartó munkája, még szteroidikkal is, csak akkor, ha mindent jól csinált "szebb" lesz a végeredmény, mint naturálban.........viszont naturálban kevésbé hamar esik össze az adott izomzat, ha valami folytán nem tud eleget edzeni valaki, vagy megfelelően étkezni.....tapasztalat ez is.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 19. - 14:01:58
Válasz #39377
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A szteroidok abszolute fontosak egy testepito forumon. Nem kell itt semmit torolni, hozza tartozik.  :P
Egyetértek, nem a topic törlésére gondoltam, hanem nem beengedni az ilyen jellegű kérdéseket.
 ;-oo-; sör  ;)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 19. - 14:02:11
Válasz #39378
Nem elérhető

George


Én kúra nélkül is feszült vagyok már ezektől a hülyeségektől, öntsünk már valami tartalmat ebbe a szerencsétlen fórumba, régen olyan jól éreztem itt magam........szerencsére van itt sok jó arc, csak valahogy kezd hígulni ez az egész.

Pisti, szerintem mindennek megvan az oka, ennek a hígulásnak is. Te is, én is, meg még sok itt lévő ember tudja ezt az okot.
Ez engem érdekelne, kifejtenéd bővebben? Nem biztos, hogy mindenki ugyanarra gondol, csak azért :D

2011. Január 19. - 14:05:25
Válasz #39379
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Balu most magyarázta el nekem, hogy egy kib.szott diktátor vagyok, csak finomabban fogalmazott ;D..........lehet igaza van 8)........jöhetnek a szteroidos kérdések........de könyörgöm ne csak ebben a témában.....PLEASE.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 19. - 14:06:41
Válasz #39380
Nem elérhető

George


Balu meg egy csillámpunci, minden szart beenged ***)))) ;D

2011. Január 19. - 14:08:16
Válasz #39381
Nem elérhető

NosztalNiga


Sziasztok!

Látom itt mindenki nagyon érti a dolgát...:) Pár kérdésem lenne hozzátok.. neki álltam egy Sustanon 250 mg és deca 100 mg-os kúrának (organonos mind2 ) A a "dokotorom" 5 naponta ajánlotta , együtt felszívva...(.igazság szerint nem az első kúrám, de sztem nem is uccsó ...javascript:void(0); előtte görög decát+ depot nyomtam, hozott 7 kilót egy 10 hetes kúra, csak kissé elvizesedtem, ezért gondoltam a deca+susi kombóra...) a kúrát 8 hétre terveztük, majd a "doktorom" szerint a végére levezetésként 3 naponta 1 winyót javasol, levezetésként HCG . Szerintetek jó ez így? súlyban nem kell nagy változás, szálkásodás a célom...(80 kilósan nagyon szálkás voltam, most már nem annyira....)

paramétereim: 187 centi, 97 kiló
44-es bicepsz
eredmény: fekvenyomás max 160 kg
                felhúzás 160 kg
               guggolás 145 kg
jah és már 5 éve kondizok:)
ui.: előre is köszi
ezek szerint elég hanyag vagy az edzéssel!
187 centi 97 kiló,szinte karod semmi ehez képest,főleg ha azt nézem 5 éve edzel,és ezek szerint most tömeges vagy!
V mit nem jól csinálsz az biztos!
Én 185 centi mellé pillanatnyilag is 105 kiló körül vagyok, még sincs mégcsak 44-es karom se  :-\ De szerintem mikor 110 körül voltam, akkor se volt annyi! (Bár tény, hogy nem igazán mértem már régóta  ::) )
De Robi most akkor valamit én is elkúrok?  ????...  :'(
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2011. Január 19. - 14:11:36
Válasz #39382
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2011. Január 19. - 14:12:12
Válasz #39383
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok!

Látom itt mindenki nagyon érti a dolgát...:) Pár kérdésem lenne hozzátok.. neki álltam egy Sustanon 250 mg és deca 100 mg-os kúrának (organonos mind2 ) A a "dokotorom" 5 naponta ajánlotta , együtt felszívva...(.igazság szerint nem az első kúrám, de sztem nem is uccsó ...javascript:void(0); előtte görög decát+ depot nyomtam, hozott 7 kilót egy 10 hetes kúra, csak kissé elvizesedtem, ezért gondoltam a deca+susi kombóra...) a kúrát 8 hétre terveztük, majd a "doktorom" szerint a végére levezetésként 3 naponta 1 winyót javasol, levezetésként HCG . Szerintetek jó ez így? súlyban nem kell nagy változás, szálkásodás a célom...(80 kilósan nagyon szálkás voltam, most már nem annyira....)

paramétereim: 187 centi, 97 kiló
44-es bicepsz
eredmény: fekvenyomás max 160 kg
                felhúzás 160 kg
               guggolás 145 kg
jah és már 5 éve kondizok:)
ui.: előre is köszi
ezek szerint elég hanyag vagy az edzéssel!
187 centi 97 kiló,szinte karod semmi ehez képest,főleg ha azt nézem 5 éve edzel,és ezek szerint most tömeges vagy!
V mit nem jól csinálsz az biztos!
Én 185 centi mellé pillanatnyilag is 105 kiló körül vagyok, még sincs mégcsak 44-es karom se  :-\ De szerintem mikor 110 körül voltam, akkor se volt annyi! (Bár tény, hogy nem igazán mértem már régóta  ::) )
De Robi most akkor valamit én is elkúrok?  ????...  :'(


Te csak siman szar vagy! Vizesnyolcas!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 19. - 14:14:36
Válasz #39384
Nem elérhető

NosztalNiga



áááá ez gecire ott van :D
Meg is osztom facen, had tanuljon mindenki  ;D ;D ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2011. Január 19. - 14:15:54
Válasz #39385
Nem elérhető

George


Sziasztok!

Látom itt mindenki nagyon érti a dolgát...:) Pár kérdésem lenne hozzátok.. neki álltam egy Sustanon 250 mg és deca 100 mg-os kúrának (organonos mind2 ) A a "dokotorom" 5 naponta ajánlotta , együtt felszívva...(.igazság szerint nem az első kúrám, de sztem nem is uccsó ...javascript:void(0); előtte görög decát+ depot nyomtam, hozott 7 kilót egy 10 hetes kúra, csak kissé elvizesedtem, ezért gondoltam a deca+susi kombóra...) a kúrát 8 hétre terveztük, majd a "doktorom" szerint a végére levezetésként 3 naponta 1 winyót javasol, levezetésként HCG . Szerintetek jó ez így? súlyban nem kell nagy változás, szálkásodás a célom...(80 kilósan nagyon szálkás voltam, most már nem annyira....)

paramétereim: 187 centi, 97 kiló
44-es bicepsz
eredmény: fekvenyomás max 160 kg
                felhúzás 160 kg
               guggolás 145 kg
jah és már 5 éve kondizok:)
ui.: előre is köszi
ezek szerint elég hanyag vagy az edzéssel!
187 centi 97 kiló,szinte karod semmi ehez képest,főleg ha azt nézem 5 éve edzel,és ezek szerint most tömeges vagy!
V mit nem jól csinálsz az biztos!
Én 185 centi mellé pillanatnyilag is 105 kiló körül vagyok, még sincs mégcsak 44-es karom se  :-\ De szerintem mikor 110 körül voltam, akkor se volt annyi! (Bár tény, hogy nem igazán mértem már régóta  ::) )
De Robi most akkor valamit én is elkúrok?  ????...  :'(
Nem lehet mindenki olyan freak mint Roberto ;D

2011. Január 19. - 14:17:12
Válasz #39386
Nem elérhető

NosztalNiga


Sziasztok!

Látom itt mindenki nagyon érti a dolgát...:) Pár kérdésem lenne hozzátok.. neki álltam egy Sustanon 250 mg és deca 100 mg-os kúrának (organonos mind2 ) A a "dokotorom" 5 naponta ajánlotta , együtt felszívva...(.igazság szerint nem az első kúrám, de sztem nem is uccsó ...javascript:void(0); előtte görög decát+ depot nyomtam, hozott 7 kilót egy 10 hetes kúra, csak kissé elvizesedtem, ezért gondoltam a deca+susi kombóra...) a kúrát 8 hétre terveztük, majd a "doktorom" szerint a végére levezetésként 3 naponta 1 winyót javasol, levezetésként HCG . Szerintetek jó ez így? súlyban nem kell nagy változás, szálkásodás a célom...(80 kilósan nagyon szálkás voltam, most már nem annyira....)

paramétereim: 187 centi, 97 kiló
44-es bicepsz
eredmény: fekvenyomás max 160 kg
                felhúzás 160 kg
               guggolás 145 kg
jah és már 5 éve kondizok:)
ui.: előre is köszi
ezek szerint elég hanyag vagy az edzéssel!
187 centi 97 kiló,szinte karod semmi ehez képest,főleg ha azt nézem 5 éve edzel,és ezek szerint most tömeges vagy!
V mit nem jól csinálsz az biztos!
Én 185 centi mellé pillanatnyilag is 105 kiló körül vagyok, még sincs mégcsak 44-es karom se  :-\ De szerintem mikor 110 körül voltam, akkor se volt annyi! (Bár tény, hogy nem igazán mértem már régóta  ::) )
De Robi most akkor valamit én is elkúrok?  ????...  :'(


Te csak siman szar vagy! Vizesnyolcas!  ;D ;D ;D
Abba is hagyom az edzést...  :(
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2011. Január 19. - 14:19:31
Válasz #39387
Nem elérhető

NosztalNiga


Superfreak!  :o

"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2011. Január 19. - 14:21:30
Válasz #39388
Nem elérhető

Yanou


Én kúra nélkül is feszült vagyok már ezektől a hülyeségektől, öntsünk már valami tartalmat ebbe a szerencsétlen fórumba, régen olyan jól éreztem itt magam........szerencsére van itt sok jó arc, csak valahogy kezd hígulni ez az egész.

Pisti, szerintem mindennek megvan az oka, ennek a hígulásnak is. Te is, én is, meg még sok itt lévő ember tudja ezt az okot.
Ez engem érdekelne, kifejtenéd bővebben? Nem biztos, hogy mindenki ugyanarra gondol, csak azért :D

Ha Pisti, vagy Balu úgy gondolja, majd kifejti Neked, én nem akarom megkavarni az állóvizet, szerintem Ők értik mire gondolok.

2011. Január 19. - 14:34:13
Válasz #39389
Nem elérhető

Maszat


( sokszor tizenévesek ) mindenféle tudás, és tapasztalat nélkül egyből doppingszerekhez akarnak nyúlni, és azt hiszik, hogy egyből szépek és izmosak lesznek, és megoldódik az életük, meg hű de nagy önbizalmuk lesz majd. De nem így működik ez,

akkor majd rájönnek. Én is rájöttem, meg talán sok ma sikeres testépítő is. Sokan csinálnak hülyeséget fiatalon. Régen is csináltak, és régen is megkérdezték volna, csak nem volt ennyire elterjedve az internet meg a hülyeség. Most meg elvan.

A fórum pedig a több megnyitott edzésnaplóval kezd megint javúlni  @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26