2024. Szeptember 27. - 06:07:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986394 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2011. Január 18. - 11:39:52
Válasz #39360
Nem elérhető

God Vazzeg


 ;D

2011. Január 18. - 12:15:59
Válasz #39361
Nem elérhető

trobert2


Dino le se jön a cuccról  ;D De vannak még páran szerintem :D
Egyszer mindenki lejön :'( >:D ;D

Majd látjuk, akkor meg jön a sírás-picsogás  ;D (Ösztrogén rulez  @:-) )

(Neménvótam,  Gababoy postolt ide egy nagyot  :-/]  ;D )
Nekem meg lassan fehérjét kéne már rendelni, mert már egy hete az sincs. Szanaszét izgulom magam miatta !+"% Most mi lesz így a mai edzésen? ˝=/ ;D

nekem meg már több kint egy hónapja nincs fehérjém :-[ kajából benyomom a kellő mennyiséget és lám nincs össze esés,sőt egész jól érzem magam!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 18. - 12:57:21
Válasz #39362
Nem elérhető

George


Én már nagyon összeestem, sőt, összeszakadtam, szétstresszelem magam a fúvatópor miatt is, megyek és öngyi leszek ;D !+"%

2011. Január 18. - 13:18:15
Válasz #39363
Nem elérhető

God Vazzeg


Én már nagyon összeestem, sőt, összeszakadtam, szétstresszelem magam a fúvatópor miatt is, megyek és öngyi leszek ;D !+"%

Az érvágás régi szokás, a magas vérnyomást és más betegségeket kezeltek vele.. Sok sikert hozzá  O0

2011. Január 19. - 01:04:42
Válasz #39364
Nem elérhető

pmiller06


Ne menj bulizni! Olyan leszel, mint Maszat! :D

miért, Te milyen vagy? Hanyagoljuk már a f*szomba ezeket a Maszatos beszólásokat, mert ge*ire unom ám!

Azért van ott a smiley, mert nem kell véresen komolyan venni... Mi a pöcs van már? :D

2011. Január 19. - 01:23:59
Válasz #39365
Nem elérhető

Maszat


sok a poén, ennyi.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 19. - 13:13:04
Válasz #39366
Nem elérhető

trobert2


sok a poén, ennyi.

Mindenki elkezdte az idei kúráját?kicsit feszültek az emberkék ;D :D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 19. - 13:42:34
Válasz #39367
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
sok a poén, ennyi.

Mindenki elkezdte az idei kúráját?kicsit feszültek az emberkék ;D :D
Szerintem kezd gagyulni ;D a fórum, mindenki csak azért regisztrál fel, hogy megkérdezze hogyan használjon szteroidokat ( a kedvencem amikor valaki dekát használ...........és tuti mind eredeti nandrolon dekonoát hatóanyagú )........

Sziasztok 32.5kg-os Pistike vagyok, 3 egész 9 tized napja gyúrom mán áááámmmm, bizony.....és nem tudom eldönteni, hogy dekázzak vagy szusztázzak-e.

Válasz

Kedves Pistike

Add meg pontos címet ahova küldünk neked egy csomagot egy 45-ös kaliberű kézi lőfegyverrel a tárban 1 golyóval, használati utasítást is találsz benne. Légyszíves lődd már fejbe magad és a világ megszabadul egy marhától. MOST.

Köszönjük szépen
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 19. - 13:44:35
Válasz #39368
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én kúra nélkül is feszült vagyok már ezektől a hülyeségektől, öntsünk már valami tartalmat ebbe a szerencsétlen fórumba, régen olyan jól éreztem itt magam........szerencsére van itt sok jó arc, csak valahogy kezd hígulni ez az egész.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 19. - 13:47:00
Válasz #39369
Nem elérhető

George


Én nem vagyok jó arc, de már kedvem sincs írkálni :D

2011. Január 19. - 13:49:02
Válasz #39370
Nem elérhető

trobert2


Én kúra nélkül is feszült vagyok már ezektől a hülyeségektől, öntsünk már valami tartalmat ebbe a szerencsétlen fórumba, régen olyan jól éreztem itt magam........szerencsére van itt sok jó arc, csak valahogy kezd hígulni ez az egész.
Én úgy gondolom el kellene dönteni hogy ez ez steroid fórum e vagy sem!
Ha az akkor ez így fog tovább menni!
ha pedig nem ,akkor semmi keresni valója itt a steroid topiknak,és törölni kell az összest!
ameddig tudnak az emberek olvasni róla itt,addig kérdezni is fognak!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 19. - 13:52:24
Válasz #39371
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én nem vagyok jó arc, de már kedvem sincs írkálni :D
Nem vagy te rossz arc, csak a képen egy kicsit szőrös meg morcos..........de nem ítélek elsőre ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 19. - 13:52:49
Válasz #39372
Nem elérhető

Yanou


Én kúra nélkül is feszült vagyok már ezektől a hülyeségektől, öntsünk már valami tartalmat ebbe a szerencsétlen fórumba, régen olyan jól éreztem itt magam........szerencsére van itt sok jó arc, csak valahogy kezd hígulni ez az egész.
Én úgy gondolom el kellene dönteni hogy ez ez steroid fórum e vagy sem!
Ha az akkor ez így fog tovább menni!
ha pedig nem ,akkor semmi keresni valója itt a steroid topiknak,és törölni kell az összest!
ameddig tudnak az emberek olvasni róla itt,addig kérdezni is fognak!

Ahan, ezzel csak az a baj, hogy basznak olvasni, csak kérdeznek...általában faszságot...  ***))))
Nem kell törölni itt semmit, a steroid topikokban is van sok okos dolog, csak ugye ahhoz némi intelligencia kéne, hogy azt ki is tudja belőlük bányászni az emberfia.

2011. Január 19. - 13:54:36
Válasz #39373
Nem elérhető

Jordan


A szteroidok abszolute fontosak egy testepito forumon. Nem kell itt semmit torolni, hozza tartozik.  :P
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 19. - 13:57:33
Válasz #39374
Nem elérhető

Yanou


Én kúra nélkül is feszült vagyok már ezektől a hülyeségektől, öntsünk már valami tartalmat ebbe a szerencsétlen fórumba, régen olyan jól éreztem itt magam........szerencsére van itt sok jó arc, csak valahogy kezd hígulni ez az egész.

Pisti, szerintem mindennek megvan az oka, ennek a hígulásnak is. Te is, én is, meg még sok itt lévő ember tudja ezt az okot.