2024. Szeptember 27. - 11:36:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986573 alkalommal)

0 Felhasználó és 32 vendég van a témában

2011. Január 16. - 13:55:36
Válasz #39315
Nem elérhető

dred


Ja, a főszervező... No komment...

http://indavideo.hu/video/Noise_Night_Life_foszervezo_-_Kecskes_Tamas

Hát a benzinkúton a kocsim ablakát sem engedném ennek, hogy lemossa...

2011. Január 16. - 18:15:24
Válasz #39316
Nem elérhető

VG


Ja, a főszervező... No komment...

http://indavideo.hu/video/Noise_Night_Life_foszervezo_-_Kecskes_Tamas

Hát a benzinkúton a kocsim ablakát sem engedném ennek, hogy lemossa...
hát be van állva rendesen, ez tény  :D
Én ismerem a srácot eléggé készen van mindig djnek jó amúgy egy nagy szar ember az egész, és ha már itt tartunk a noiseról ennyit évek óta ezt csinálják még a külföldi részleg is, és legtöbbször engedélyük sincs   :----

2011. Január 16. - 18:29:03
Válasz #39317
Nem elérhető

VG


Tudom mi az a KATI, meg azt is, hogy már a droglistán van!!! És ott szívták a securitysek??????
Hogy egy kis ON is legyen, állítólag a szemes Winstrol is droglistás...  ;D
a mephedron-t még nem tiltották, még csak "értekeznek róla" - ahogy a magyar államtól megszokhattuk - már 1 éve. és hiába minden 3új drog van a piacon amit kínából exportálták tehát 1évig megint legálisan szívnak a köcsögök. de ez mindig is így lesz......sajnos...
én is mondjak már valami on-t :D :  új info a szigorításokkal kapcsolatban, hogy a vényköteles gyógyszertári készítmények kihozatalát megszigorították erőteljesen. Így várhatóan a következő, hazai gyógyszertárakból származó termékek ára emelkedni fog jelentősen az elkövetkezendő időben:

- Zitazonium

- Spiropent

- Clostilbegyt

- Proviron

- Andriol
stb

2011. Január 16. - 20:22:43
Válasz #39318
Nem elérhető

Tóth Attila


Vicces srác vagy te Pam... Łł=
 ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Január 16. - 20:43:46
Válasz #39319
Nem elérhető

VG


Tudom mi az a KATI, meg azt is, hogy már a droglistán van!!! És ott szívták a securitysek??????
Hogy egy kis ON is legyen, állítólag a szemes Winstrol is droglistás...  ;D
a mephedron-t még nem tiltották, még csak "értekeznek róla" - ahogy a magyar államtól megszokhattuk - már 1 éve. és hiába minden 3új drog van a piacon amit kínából exportálták tehát 1évig megint legálisan szívnak a köcsögök. de ez mindig is így lesz......sajnos...
én is mondjak már valami on-t :D :  új info a szigorításokkal kapcsolatban, hogy a vényköteles gyógyszertári készítmények kihozatalát megszigorították erőteljesen. Így várhatóan a következő, hazai gyógyszertárakból származó termékek ára emelkedni fog jelentősen az elkövetkezendő időben:

- Zitazonium

- Spiropent

- Clostilbegyt

- Proviron

- Andriol
stb
proviron... ennél is drágább?  :angry:
a Kati be van tiltva ... sőt amióta betiltották a kínaiaknál, azóta magyarországon valami kékszínű hamisított gecit lehet kapni kati néven, amit mégúgysem tudni, h miből áll, nehéz kristályt szerezni, persze ez a téma minket nem érint  :)
úgy tudom h szerdán döntenek a mephedronról véglegesen, de jól mondod, az egyik cucc kék azt is katinak hívják, van zöld ami shrek :D milyen találó nevek

2011. Január 16. - 20:49:26
Válasz #39320
Nem elérhető

H. Laci


Áhh ez kész ami most megy.  :) Nálunk a suliba vannak vagy 80an akik Katiznak.  @-o @-o @-o  Hétvégén szülinapom alkalmából Godal bementünk egy kecskeméti discoba, aztán a box szövetségben akik edzenek jöttek oda köszönni, egyből kinálták a Katit.  :o Mondom nem kell köszi, aztán mentem ki WC-re már kínálták a másik adagot. Mikor a kezem mostam akkor meg mondták hogy de nem csak Kati van ám, hanem minden, csak mondjam, aztán 10 perc múlva ott van a kezembe a cucc.  :o Kegyetlen, és egytől egyig 16 év körüliek.  :-){  ;D

2011. Január 16. - 20:59:18
Válasz #39321
Nem elérhető

Milo


Mérnem mondtad hogy növi kell!!!
Riceman

2011. Január 16. - 21:29:08
Válasz #39322
Nem elérhető

H. Laci


Áhh ez kész ami most megy.  :) Nálunk a suliba vannak vagy 80an akik Katiznak.  @-o @-o @-o  Hétvégén szülinapom alkalmából Godal bementünk egy kecskeméti discoba, aztán a box szövetségben akik edzenek jöttek oda köszönni, egyből kinálták a Katit.  :o Mondom nem kell köszi, aztán mentem ki WC-re már kínálták a másik adagot. Mikor a kezem mostam akkor meg mondták hogy de nem csak Kati van ám, hanem minden, csak mondjam, aztán 10 perc múlva ott van a kezembe a cucc.  :o Kegyetlen, és egytől egyig 16 év körüliek.  :-){  ;D
mérnem vittetek engem iiiiiis?  :'( :'( :'( :'( :'(  ::) :D :D :D :D :D :D
Jöhettél volna, facen is ki volt irva hogy este bling, szal ...................  ;D Majd egyszer, bár mostanában sztem nem nagyon megyünk. :)

2011. Január 16. - 21:36:46
Válasz #39323
Nem elérhető

lucy01


errol a készitmányröl tudtok valamit???Methyl Masterdrol V3
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Január 16. - 21:38:39
Válasz #39324
Nem elérhető

George


Tudom mi az a KATI, meg azt is, hogy már a droglistán van!!! És ott szívták a securitysek??????
Hogy egy kis ON is legyen, állítólag a szemes Winstrol is droglistás...  ;D
a mephedron-t még nem tiltották, még csak "értekeznek róla" - ahogy a magyar államtól megszokhattuk - már 1 éve. és hiába minden 3új drog van a piacon amit kínából exportálták tehát 1évig megint legálisan szívnak a köcsögök. de ez mindig is így lesz......sajnos...
én is mondjak már valami on-t :D :  új info a szigorításokkal kapcsolatban, hogy a vényköteles gyógyszertári készítmények kihozatalát megszigorították erőteljesen. Így várhatóan a következő, hazai gyógyszertárakból származó termékek ára emelkedni fog jelentősen az elkövetkezendő időben:

- Zitazonium

- Spiropent

- Clostilbegyt

- Proviron

- Andriol
stb
Emelkedni az ár nem fog drasztikusan, valamennyire mindig megy fel az összes gyógyszeré, nem csak ezeké. Annyi van, hogy nem lehet recept nélkül kihozni semmit, ez elvileg eddig is így volt. Viszont most olyan plusz dokumentáció kell hozzá, hogy senki nem fog recept nélkül kiadni semmit, még egy fájdalomcsillapítót sem, ha vényköteles.
 

2011. Január 16. - 21:46:42
Válasz #39325
Nem elérhető

Gabe


Pamela, ez kezd hasonlítani a barátom barátja stílusra, ami a koxtopikokban megy. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Január 16. - 21:48:14
Válasz #39326
Nem elérhető

George


Pamela, ez kezd hasonlítani a barátom barátja stílusra, ami a koxtopikokban megy. ;D
Te is gyűjtöd a barátokat, mi? ;D

2011. Január 16. - 21:50:59
Válasz #39327
Nem elérhető

Gabe


Pamela, ez kezd hasonlítani a barátom barátja stílusra, ami a koxtopikokban megy. ;D
Te is gyűjtöd a barátokat, mi? ;D
Áh, ha az ilyen kis dinoszauruszokra gondolsz, előbb-utóbb csak sikerül összebarátkozni személyesen.
Pamela meg egyszerűbb lenne, ha azt mondaná, hogy felhasználói szinten ismeri ezeket a szereket, csak közben felvilágosítást ad nekünk róluk. :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Január 16. - 21:59:34
Válasz #39328
Nem elérhető

Cressler


Pamela, ez kezd hasonlítani a barátom barátja stílusra, ami a koxtopikokban megy. ;D
Te is gyűjtöd a barátokat, mi? ;D
Áh, ha az ilyen kis dinoszauruszokra gondolsz, előbb-utóbb csak sikerül összebarátkozni személyesen.
Pamela meg egyszerűbb lenne, ha azt mondaná, hogy felhasználói szinten ismeri ezeket a szereket, csak közben felvilágosítást ad nekünk róluk. :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2011. Január 16. - 22:00:21
Válasz #39329
Nem elérhető

Maszat


BETEG!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26