2024. Szeptember 27. - 17:23:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986759 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. December 29. - 19:37:24
Válasz #39210
Nem elérhető

Gabe


Jordán nem is vártam hogy mást irsz  ;D Ha már a szilveszter a téma én megyek nállunk a helyi modellező klubba,haver megoldotta h ott legyünk.Bar volt mikor ott voltunk és kicsit szétbasztuk a helyet de ök tudják  :D Na mind1 nem is az a lényeg hanem h leszünk vagy 100an abbol több mind fele nő,tehát rossz nem lehet... ;D
Mennyi modellt összeraktok majd.  :o
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 29. - 20:16:13
Válasz #39211
Nem elérhető

Jordan


Jordán nem is vártam hogy mást irsz  ;D Ha már a szilveszter a téma én megyek nállunk a helyi modellező klubba,haver megoldotta h ott legyünk.Bar volt mikor ott voltunk és kicsit szétbasztuk a helyet de ök tudják  :D Na mind1 nem is az a lényeg hanem h leszünk vagy 100an abbol több mind fele nő,tehát rossz nem lehet... ;D
Mennyi modellt összeraktok majd.  :o

Ez lesz az "all time best" szilveszteri buli  :-oD @:-) @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 29. - 20:21:08
Válasz #39212
Nem elérhető

Gabe


Jordán nem is vártam hogy mást irsz  ;D Ha már a szilveszter a téma én megyek nállunk a helyi modellező klubba,haver megoldotta h ott legyünk.Bar volt mikor ott voltunk és kicsit szétbasztuk a helyet de ök tudják  :D Na mind1 nem is az a lényeg hanem h leszünk vagy 100an abbol több mind fele nő,tehát rossz nem lehet... ;D
Mennyi modellt összeraktok majd.  :o

Ez lesz az "all time best" szilveszteri buli  :-oD @:-) @-o
Az tuti. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 29. - 20:54:00
Válasz #39213
Nem elérhető

Maszat


mi 1 kapáskút nevű településen leszünk :D:D:D ami áll összesen 1 db gránit ipartelepből, ami a haverom apjáé. De kajak annyia település :D még a busz is ott ál meg. Hatalmas raktárak. És 1 ház, aminek funkciójára 10év alatt még nem jöttünk rá.

eleve dombon van, 3 emeletes, és a legfelső szintröl még nyílik 1 nagy 4személyes fa kilátó.  A házban van kb 9 szoba fürdőszobával. Kb 3-400nm, és FULL LAMBRÉIA MINDEN. MINDEN. kegyetlenül néz ki. Mindez a semmi közepén, úgy,h soha senki nem használja. És a család is kb 5 tagú. Szerintem valami atomkatasztrofa idejére építette az apja, vagy nemtom.

Ő olyan tudósféle  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 29. - 23:56:05
Válasz #39214
Nem elérhető

Jordan


mi 1 kapáskút nevű településen leszünk :D:D:D ami áll összesen 1 db gránit ipartelepből, ami a haverom apjáé. De kajak annyia település :D még a busz is ott ál meg. Hatalmas raktárak. És 1 ház, aminek funkciójára 10év alatt még nem jöttünk rá.

eleve dombon van, 3 emeletes, és a legfelső szintröl még nyílik 1 nagy 4személyes fa kilátó.  A házban van kb 9 szoba fürdőszobával. Kb 3-400nm, és FULL LAMBRÉIA MINDEN. MINDEN. kegyetlenül néz ki. Mindez a semmi közepén, úgy,h soha senki nem használja. És a család is kb 5 tagú. Szerintem valami atomkatasztrofa idejére építette az apja, vagy nemtom.

Ő olyan tudósféle  ;D


Fogadjunk sajat laborban dolgozik, es fehet port (mosoport) allit elo  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 30. - 01:39:59
Válasz #39215
Nem elérhető

dumbass


Hát aszem köcsög leszek és több vasat tartok a tűzbe. Van még 1-2 csaj aki bejövős, majd meglátjuk hogy alakul :D Kis geci leszek basszus :D

2010. December 30. - 01:49:54
Válasz #39216
Nem elérhető

Maszat


mi 1 kapáskút nevű településen leszünk :D:D:D ami áll összesen 1 db gránit ipartelepből, ami a haverom apjáé. De kajak annyia település :D még a busz is ott ál meg. Hatalmas raktárak. És 1 ház, aminek funkciójára 10év alatt még nem jöttünk rá.

eleve dombon van, 3 emeletes, és a legfelső szintröl még nyílik 1 nagy 4személyes fa kilátó.  A házban van kb 9 szoba fürdőszobával. Kb 3-400nm, és FULL LAMBRÉIA MINDEN. MINDEN. kegyetlenül néz ki. Mindez a semmi közepén, úgy,h soha senki nem használja. És a család is kb 5 tagú. Szerintem valami atomkatasztrofa idejére építette az apja, vagy nemtom.

Ő olyan tudósféle  ;D


Fogadjunk sajat laborban dolgozik, es fehet port (mosoport) allit elo  ;D ;D ;D

meleg, meleg  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 31. - 13:07:27
Válasz #39217
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Boldogabb új évet minden kedves fórumtagnak!

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 31. - 14:56:13
Válasz #39218
Nem elérhető

God Vazzeg


╔╦╗────────╔═╗─────╔╦╗──────╔═╦═╦═╦═╗
║╩╠═╦═╦═╦╦╗║║╠═╦╦╦╗║║╠═╦═╦╦╗╠═║║╠╗╠╗║
║╦║╬║╬║╬║║║║║║╩╣║║║╠╗║╩╣╬║╔╝║═╣║║║║║║
╚╩╩╩╣╔╣╔╬╗║╚╩╩═╩══╝╚═╩═╩╩╩╝─╚═╩═╝╚╝╚╝
────╚╝╚╝╚═╝──────────────────────────

2010. December 31. - 18:05:57
Válasz #39219
Nem elérhető

Aco


Na elkezdödött a nagy készülödés,pár óra és irány a buleee  ;D :-):-)::

2010. December 31. - 18:32:00
Válasz #39220
Nem elérhető

trobert2


Pár óra és bedőlök az ágyba ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 31. - 19:01:11
Válasz #39221
Nem elérhető

bandus


Pár óra és bedőlök az ágyba ;D
idén nekem is ez a program. egy pezsgőt azért kibontunk itt a koliban, de utána alvás. 4-én államvizsgázok, most egy kiadós buli nem fér bele sajna..
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. December 31. - 19:06:04
Válasz #39222
Nem elérhető

trobert2


Pár óra és bedőlök az ágyba ;D
idén nekem is ez a program. egy pezsgőt azért kibontunk itt a koliban, de utána alvás. 4-én államvizsgázok, most egy kiadós buli nem fér bele sajna..

Én szívesen mennék bulizni,de sajnos az asszony az úr a háznál ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 31. - 20:16:22
Válasz #39223
Nem elérhető

Aco


Robikám az az igazság h elvagy gyengülve  :D

2010. December 31. - 21:05:42
Válasz #39224
Nem elérhető

AtomAnti


Pár óra és bedőlök az ágyba ;D
idén nekem is ez a program. egy pezsgőt azért kibontunk itt a koliban, de utána alvás. 4-én államvizsgázok, most egy kiadós buli nem fér bele sajna..

Én szívesen mennék bulizni,de sajnos az asszony az úr a háznál ;D

Ha nem fogad szót nem lesz Tiltott Welness  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."