2024. Szeptember 27. - 21:31:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986941 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2010. December 20. - 21:32:31
Válasz #39150
Nem elérhető

pwz


Itt leesett kb 10-15 centi ho, de a varosbol kivezeto utakat lezartak  ;D Megbenult egesz anglia. Ismerosom stewardess o nem dolgozik mar napok ota, mert le van zarva a repter.
Elmentem edzeni, nem bicikliztem eddig fagyott havon, de mostmar ezen is tul vagyok. Szerencsere nem firkaltam el. Max 10 autoval talalkoztam az oda-vissza uton. Tesco parkoloban homlokrakodoval toltak a havat  ;D ;D
En nem akarok elkiabalni semmit, de mostmar tenyleg jo lenne hazajutnom januar 4-en, remelem addigra (ha marad ez az ido) kitalalnak valamit a repteren.
Lementem a tengerpartra is csinaltam par fotot. Igaz szinte semmi sem latszik a kepen, de eloben azert eleg fura volt.


2010. December 20. - 22:36:35
Válasz #39151
Nem elérhető

Jordan



Itt leesett kb 10-15 centi ho, de a varosbol kivezeto utakat lezartak  ;D Megbenult egesz anglia. Ismerosom stewardess o nem dolgozik mar napok ota, mert le van zarva a repter.


En is vartam valakit ma Londonbol. A Heathrow-rol jott volna, de atiranyitottak oket a Gatwick-re, onnan indultak a jaratok Corkba.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 20. - 22:41:43
Válasz #39152
Nem elérhető

God Vazzeg



Itt leesett kb 10-15 centi ho, de a varosbol kivezeto utakat lezartak  ;D Megbenult egesz anglia. Ismerosom stewardess o nem dolgozik mar napok ota, mert le van zarva a repter.


En is vartam valakit ma Londonbol. A Heathrow-rol jott volna, de atiranyitottak oket a Gatwick-re, onnan indultak a jaratok Corkba.

Dublinból tegnap eljött egy ismerősöm, menetrend szerint  /:-)

2010. December 21. - 14:58:01
Válasz #39153
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem leszek pár napot srácok...vagyis majdnem 1 hetet...úgyhogy az előmoderált tagok lehet kicsit várnak majd az üzenetük megjelenésére.  ;D Bár remélem Prod néha fellép.

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

2010. December 21. - 15:00:19
Válasz #39154
Nem elérhető

George


Nem leszek pár napot srácok...vagyis majdnem 1 hetet...úgyhogy az előmoderált tagok lehet kicsit várnak majd az üzenetük megjelenésére.  ;D Bár remélem Prod néha fellép.

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Nem fog feltűnni >:D Kellemes Ünnepeket ;-oo-;

2010. December 21. - 15:05:17
Válasz #39155
Nem elérhető

George


Nem leszek pár napot srácok...vagyis majdnem 1 hetet...úgyhogy az előmoderált tagok lehet kicsit várnak majd az üzenetük megjelenésére.  ;D Bár remélem Prod néha fellép.

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
a török anapolon legyen veled, kellemes ünnepeket  ;D ;D
;D ;D ;D

2010. December 22. - 17:48:43
Válasz #39156
Nem elérhető

Gabe


Brutális, mit tud a gyerek. Nézzétek végig, az operatőrmunka sem rossz, de majd Prod minősíti. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 22. - 20:37:35
Válasz #39157
Nem elérhető

pwz


Nektek mukodik a skype? En nem tudok bejelentkezni, csak porog a 2 nyil korbe-korbe.

2010. December 22. - 21:05:02
Válasz #39158
Nem elérhető

Jordan


Nektek mukodik a skype? En nem tudok bejelentkezni, csak porog a 2 nyil korbe-korbe.

Nem  :-Đ :-Đ :-Đ

Ideg szetbasz
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 22. - 21:08:52
Válasz #39159
Nem elérhető

George


Minden frankón túl van terhelve. Tegnap nem tudtunk pénzt levenni kártyáról, meg fizetni sem tudtunk vele, mindig visszadobta a tranzakciót. Aztán 10 percre rá meg jött az sms, hogy pénz levéve :-} Modern technika, kár, hogy mindenki használja ;D

2010. December 22. - 21:09:51
Válasz #39160
Nem elérhető

George


Addig meg nesztek dákóslukkolók ;D

2010. December 22. - 21:57:53
Válasz #39161
Nem elérhető

Cressler


Addig meg nesztek dákóslukkolók ;D

Oh  <3! <3! <3!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. December 23. - 15:06:11
Válasz #39162
Nem elérhető

trobert2


Nem leszek pár napot srácok...vagyis majdnem 1 hetet...úgyhogy az előmoderált tagok lehet kicsit várnak majd az üzenetük megjelenésére.  ;D Bár remélem Prod néha fellép.

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

akkor szabadon vandálkodhatunk,elment a házigazda:D:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 23. - 15:09:30
Válasz #39163
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok, egyetek sok beiglit, meg töltött káposztát..........aki nem teszi az képmutató műgyúrós ;D ;D ;D ;D.
Ilyenkor zabálni kell, nem a szar csirke-rizs kombó :---- ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 23. - 15:11:41
Válasz #39164
Nem elérhető

trobert2


Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok, egyetek sok beiglit, meg töltött káposztát..........aki nem teszi az képmutató műgyúrós ;D ;D ;D ;D.
Ilyenkor zabálni kell, nem a szar csirke-rizs kombó :---- ;D.


ezt vártam már hogy mikor tudok bekajálni úgy hogy nem nézem az órát!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE