2024. Szeptember 27. - 23:27:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986981 alkalommal)

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában

2010. December 19. - 11:41:38
Válasz #39135
Nem elérhető

Tóth Attila


Köszi de ez sem segít!vagy én vok bf.
az számít hogy nem hotmailes emailcímmel vok regisztrálva?
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 19. - 11:57:58
Válasz #39136
Nem elérhető

Gabe


Köszi de ez sem segít!vagy én vok bf.
az számít hogy nem hotmailes emailcímmel vok regisztrálva?
Az első esetnél igen.
Valószínűleg blokkolták a fiókod, mert sapmmernek tűntél, vagy valaki erre használta.
Lépj be sima msn-nel, exportáld az ismerőseidet, majd csinálj egy új accountot, és importáld bele.
Vagy ne használd ezt a fost, ez a legegyszerűbb megoldás.
Ott a skype, esetleg icq.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 19. - 12:24:34
Válasz #39137
Nem elérhető

Tóth Attila


Már megoldottam köszi!Ja spammernek néztek...
van skype is de sokan vannak ezen a szaron
át fogom őket szokatni ráá...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 19. - 12:28:05
Válasz #39138
Nem elérhető

trobert2


Már megoldottam köszi!Ja spammernek néztek...
van skype is de sokan vannak ezen a szaron
át fogom őket szokatni ráá...

szerintem is sokkal jobb a skype,nem értem a fiatalok körében miért nem terjedt el ú :-Xgy mint az msn
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 19. - 12:40:43
Válasz #39139
Nem elérhető

Gabe


Már megoldottam köszi!Ja spammernek néztek...
van skype is de sokan vannak ezen a szaron
át fogom őket szokatni ráá...
Akkor szerintem nem árt, ha beírod ide, hogyan oldottad meg, mert biztos másnak is szüksége lehet rá.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 19. - 12:53:03
Válasz #39140
Nem elérhető

Tóth Attila


Írtam a fórumjukba és jelszót váltottam!Nemtudom melyik vezetett eredményre,de valszeg nem a jelszóváltás...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 19. - 13:23:05
Válasz #39141
Nem elérhető

Aco


Jó az új belépési kép  :)

2010. December 19. - 17:23:46
Válasz #39142
Nem elérhető

trobert2


„Edzeni megfelelő étkezés nélkül olyan, mintha ásnánk egy gödröt és magot nem vetnénk bele. Sosem nő ki belőle semmi.”(Arnold)
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 19. - 18:05:15
Válasz #39143
Nem elérhető

God Vazzeg


„Edzeni megfelelő étkezés nélkül olyan, mintha ásnánk egy gödröt és magot nem vetnénk bele. Sosem nő ki belőle semmi.”(Arnold)

Igaz is meg nem is. Edzeni mindig jobb mint nem edzeni, maradjunk ebben  ;-oo-;

2010. December 20. - 16:07:42
Válasz #39144
Nem elérhető

haiku23


Sziasztok...
Segítséget szeretnék kérni....szombaton fekvenyomásnál kúrvára megfájdúlt a könyököm...a vicces,h elötte is fájt és fekvenyomásnál nem akasztom ki a könyököm de most kúrvára fáj.
Valakinek van valami tuti kenőcse ami bevállt.
Nem akarok pihenni max csütörtökig rendbe akarom tenni a dolgot...Ötletek tippek??? ****:))))))
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. December 20. - 16:16:44
Válasz #39145
Nem elérhető

George


Ne nyomj fájós könyökkel ;)

2010. December 20. - 16:22:18
Válasz #39146
Nem elérhető

haiku23


George tök igazad van de nem bírok várni nem akarok pihenni végre elkezdtem picit hízni, tök nagy súlyba nyomogatok bele...vagyis számomra nagy súly :))
inkább keressünk valami gyors rehabilitációt
krémezem pihentetem és max könyök szorítóval nyomok vagy nem tudom...vagy úgy cicizek,h nem nyomok fekve de akkor meg eltünik a csöcsöm...szal kivan afaszom ezzel a sérüléssel....áááááá
 ***))))
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. December 20. - 16:27:32
Válasz #39147
Nem elérhető

George


Egyszer én is úgy voltam mint te, bennem volt a kraft, fejlődtem, nagyobb súlyok stb, aztán a hirtelen megnövekedett terheléstől megfájdult a könyököm. Ez a fősulin volt, ahol edzés mellett rendszeresen akadály pálya, tolódzkodás-húzódzkodás meg láb nélküli kötélmászást kellett csinálni. A két könyököm egyszerre ment szabadságra de olyan szinten, hogy majdnem sírtam a fájdalomtól ha be kellett hajlítani a karom vagy valamit fogni kellett a kezembe. Egy hónapot kellett kihagynom az edzéssel mire helyrejött. Ha nem veszed komolyan a sérülés jeleit, akkor könnyen kicseszhetsz magaddal, ennyit nem ér meg most plusz 10-20 kiló a rúdon, majd meglesz az kicsit később, mikor már nem fáj, és még följebb is tudsz menni.

2010. December 20. - 16:31:15
Válasz #39148
Nem elérhető

haiku23


Annó te hallgattál volna valakire amikor azt mondja pihentesd majd helyrejön...nem akarom szétbaszni a könyököm de nem adom fel ha kell kiatlálok egy új gyakszit de edzennem kell....max lábazok minden edzésen :))
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. December 20. - 20:17:38
Válasz #39149
Nem elérhető

George


Annó te hallgattál volna valakire amikor azt mondja pihentesd majd helyrejön...nem akarom szétbaszni a könyököm de nem adom fel ha kell kiatlálok egy új gyakszit de edzennem kell....max lábazok minden edzésen :))
Ha nekem egy 130 kilós 200 fölöt szériázós csávó mondta volna a teremben, hogy pihenjek egy kicsit a sérülés miatt, akkor hittem volna neki. Csak többen nyomtuk a vasat, húztuk egymást nagyon, és mindenki hatalmas és erős akart lenni. Egyszer kiugrott a vállam ferdapados nyomás közben, na az fájt !+"%
De az okos ember más kárán tanul. A még okosabb meg a sajátján. Valahol ez lenne ennek a fórumnak a lényege is, hogy tanuljunk egymástól.