2024. Szeptember 27. - 23:28:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986990 alkalommal)

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában

2010. December 10. - 12:57:38
Válasz #39120
Nem elérhető

Jordan


Robi, Te ott laksz, mármint Ibrányban?
Hát, azért fasza hogy a cigókkal nem lehet tenni semmit. Azért erről a média is tehet... Meg, hogy egy embert vettek őrizetbe..., hát ez vicc.  :-\

TRobi fehertoi  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 10. - 13:30:33
Válasz #39121
Nem elérhető

trobert2


Robi, Te ott laksz, mármint Ibrányban?
Hát, azért fasza hogy a cigókkal nem lehet tenni semmit. Azért erről a média is tehet... Meg, hogy egy embert vettek őrizetbe..., hát ez vicc.  :-\

Hát igen,kicsit sok már hogy ezek 2 perc alatt lincselést csinálnak vagy fenyegetik az embereket vele!Keményebben kellene ezelen fellépni!Ha valaki véletlen elüt egy romát,vagy valami hasonló,még ha nem is a sofőr a hibás akkor félni kell hogy élve agyon ütnek??meg a k..............annyukat szét kelet v na rugdosni a fejüket már akkor amikor még csak megfordul a fejükbe! azt meg amit ők csinálnak az természetes ˝=/ ˝=/
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 10. - 13:46:38
Válasz #39122
Nem elérhető

dumbass


Robi, Te ott laksz, mármint Ibrányban?
Hát, azért fasza hogy a cigókkal nem lehet tenni semmit. Azért erről a média is tehet... Meg, hogy egy embert vettek őrizetbe..., hát ez vicc.  :-\

Hát igen,kicsit sok már hogy ezek 2 perc alatt lincselést csinálnak vagy fenyegetik az embereket vele!Keményebben kellene ezelen fellépni!Ha valaki véletlen elüt egy romát,vagy valami hasonló,még ha nem is a sofőr a hibás akkor félni kell hogy élve agyon ütnek??meg a k..............annyukat szét kelet v na rugdosni a fejüket már akkor amikor még csak megfordul a fejükbe! azt meg amit ők csinálnak az természetes ˝=/ ˝=/

Erre van egy jó kis mondás amúgy múltkor hallottam. Ha segély kell magyarok, ha valami sérelem éri őket akkor romák.  :-/-(-:

2010. December 10. - 18:22:41
Válasz #39123
Nem elérhető

Kaess


Robi, Te ott laksz, mármint Ibrányban?
Hát, azért fasza hogy a cigókkal nem lehet tenni semmit. Azért erről a média is tehet... Meg, hogy egy embert vettek őrizetbe..., hát ez vicc.  :-\

Hát igen,kicsit sok már hogy ezek 2 perc alatt lincselést csinálnak vagy fenyegetik az embereket vele!Keményebben kellene ezelen fellépni!Ha valaki véletlen elüt egy romát,vagy valami hasonló,még ha nem is a sofőr a hibás akkor félni kell hogy élve agyon ütnek??meg a k..............annyukat szét kelet v na rugdosni a fejüket már akkor amikor még csak megfordul a fejükbe! azt meg amit ők csinálnak az természetes ˝=/ ˝=/


Eggyet értek veled, sokkal komolyabban kellene az ilyenekkel szemben fellépni! Ezek azt hiszik hogy még a bab is hús  ;D  ;D  ;D

2010. December 10. - 20:07:49
Válasz #39124
Nem elérhető

Maszat


milyen érdekes, azt hiszem sehol nem emlegettek a cikkben romákat, valahogy mégis tudni,h azok voltak. Kicsit erélyesebben kellett volna fellépni ott a helyszínen. De lefogadom még 1 figyelmeztető lövés sem volt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 10. - 20:23:31
Válasz #39125
Nem elérhető

trobert2


milyen érdekes, azt hiszem sehol nem emlegettek a cikkben romákat, valahogy mégis tudni,h azok voltak. Kicsit erélyesebben kellett volna fellépni ott a helyszínen. De lefogadom még 1 figyelmeztető lövés sem volt.

ameddig enged neki az ember addig a roma ki is használja,ha nem figyel az ember még a fejére is szarik,Úgy mint a romák a törvényre!!

Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 14. - 01:12:20
Válasz #39126
Nem elérhető

Milito


milyen érdekes, azt hiszem sehol nem emlegettek a cikkben romákat, valahogy mégis tudni,h azok voltak. Kicsit erélyesebben kellett volna fellépni ott a helyszínen. De lefogadom még 1 figyelmeztető lövés sem volt.

ameddig enged neki az ember addig a roma ki is használja,ha nem figyel az ember még a fejére is szarik,Úgy mint a romák a törvényre!!



Én kitáraztam volna, az biztos!  :-/-  :-/-
Na jó, persze nem mert félek a szűk helyektől... ;D

2010. December 14. - 01:15:04
Válasz #39127
Nem elérhető

Milito


Valakinek van tapasztalata az Exxxtázis társassal kapcsolatban??? Nekem szimpinek tűnik!  :-)(-:  :-)-  ;D
Gondoltam egy ajándéknak jó lenne karácsonyra...  o:)

2010. December 14. - 22:46:19
Válasz #39128
Nem elérhető

Milito


Valakinek van tapasztalata az Exxxtázis társassal kapcsolatban??? Nekem szimpinek tűnik!  :-)(-:  :-)-  ;D
Gondoltam egy ajándéknak jó lenne karácsonyra...  o:)
mármint ekivel akarsz dugni? vagy nem értem a kérdést, ha erről van szó, akkor ha pontosítasz, lehet dumálni  :D

Igazából nem erről lenne szó...  ***)))) Van egy társasjáték aminek ez a neve! ;)

2010. December 14. - 22:53:21
Válasz #39129
Nem elérhető

Pretorian


Valakinek van tapasztalata az Exxxtázis társassal kapcsolatban??? Nekem szimpinek tűnik!  :-)(-:  :-)-  ;D
Gondoltam egy ajándéknak jó lenne karácsonyra...  o:)

Kíváncsi lettem ezért rákerestem googleön. Hát ez nagyon oltás  ;D
"Kövesd Partnereddel a játék menetét, teljes odaadással hajtsátok végre a kártyákon látható erotikus feladatokat! Nagyon vigyázzatok, mert a játék vége elõtt egyikõtök sem juthat el a «csúcsra», senkinek nem lehet orgazmusa- aki mégis átélné a korai orgazmust, elvesztette a játékot és Partnere minden erotikus kívánságát teljesítenie kell."
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2010. December 14. - 22:55:45
Válasz #39130
Nem elérhető

Milito


Valakinek van tapasztalata az Exxxtázis társassal kapcsolatban??? Nekem szimpinek tűnik!  :-)(-:  :-)-  ;D
Gondoltam egy ajándéknak jó lenne karácsonyra...  o:)
mármint ekivel akarsz dugni? vagy nem értem a kérdést, ha erről van szó, akkor ha pontosítasz, lehet dumálni  :D

Igazából nem erről lenne szó...  ***)))) Van egy társasjáték aminek ez a neve! ;)
:-X  --)

Nézd meg a vagyaim.hu oldalon. A leírás alapján gondoltam hogy jó lehet, és ezért gondoltam, hogy meglepem ezzel is a bnőm. Csak gondoltam hátha van itt valaki aki már kipróbálta a játékot...

2010. December 14. - 23:30:56
Válasz #39131
Nem elérhető

Milito


Valakinek van tapasztalata az Exxxtázis társassal kapcsolatban??? Nekem szimpinek tűnik!  :-)(-:  :-)-  ;D
Gondoltam egy ajándéknak jó lenne karácsonyra...  o:)
mármint ekivel akarsz dugni? vagy nem értem a kérdést, ha erről van szó, akkor ha pontosítasz, lehet dumálni  :D

Igazából nem erről lenne szó...  ***)))) Van egy társasjáték aminek ez a neve! ;)
:-X  --)

Nézd meg a vagyaim.hu oldalon. A leírás alapján gondoltam hogy jó lehet, és ezért gondoltam, hogy meglepem ezzel is a bnőm. Csak gondoltam hátha van itt valaki aki már kipróbálta a játékot...
megnéztem, jól hangzik, és bocs a félreértésért  :)

Ok! ;-oo-;

2010. December 19. - 10:42:04
Válasz #39132
Nem elérhető

Tóth Attila


Nemtudok belépni msnre
hibakód:800488fb
Nemtud valaki segíteni már 2 napja ez megy...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 19. - 10:43:23
Válasz #39133
Nem elérhető

H. Laci


Nemtudok belépni msnre
hibakód:800488fb
Nemtud valaki segíteni már 2 napja ez megy...
nekem ugyanez volt  ;D ;D ;D új msnem van mostmár és kész  ;D irtam az msneseknek aztán basztak válaszolni szóval.... :-Đ

2010. December 19. - 11:01:34
Válasz #39134
Nem elérhető

Gabe


Nemtudok belépni msnre
hibakód:800488fb
Nemtud valaki segíteni már 2 napja ez megy...
http://www.msnfan.hu/blog/800488fb-hibakod-megoldasa.msn
"Yeah buddy, light weight baby!"