2024. Szeptember 28. - 01:15:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987047 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. December 06. - 14:34:27
Válasz #39105
Nem elérhető

Maszat


Hogy kell itt edzésnaplót nyitni skacok?lehet hülye vok de nemtudom!
Gondoltam én is beállok a sorba...

bemész az edzőnaplókba, és alul a piros sávban: UJ TÉMA.

Remélem motiváltan fogod nyomni!  =/+'
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 06. - 15:24:52
Válasz #39106
Nem elérhető

dumbass


Hogy kell itt edzésnaplót nyitni skacok?lehet hülye vok de nemtudom!
Gondoltam én is beállok a sorba...

bemész az edzőnaplókba, és alul a piros sávban: UJ TÉMA.

Remélem motiváltan fogod nyomni!  =/+'

Jó volt a felvetés Maszat, nyílnak a topicok. Remélem sikerült "megmenteni" a fórumot, nagy kár lenne érte :)

2010. December 06. - 15:43:08
Válasz #39107
Nem elérhető

Tóth Attila


kösz masztatám ;D
Este meg is csinálom.
De most edzés...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 07. - 09:07:22
Válasz #39108
Nem elérhető

Kaess


Hiányzik valami ebböl a fórumból....ja igen, már tudom is hogy mi az........Tóth Attila beígért edzésnaplója  ;D  ;D  ;D  ;D

2010. December 07. - 13:08:21
Válasz #39109
Nem elérhető

BUD


Különböző sportot űző emberek fizikuma:

http://www.everymantri.com/everyman_triathlon/who-has-the-best-abs-in-the-sports-biz.html

Azért a ketrecharcos csaj fincsi :D

A lányok jöhetnének kollégának, persze felvételi elbeszélgetés után.... . @:-)

2010. December 08. - 11:56:15
Válasz #39110
Nem elérhető

Milito



2010. December 08. - 14:27:01
Válasz #39111
Nem elérhető

trobert2


d:)   ????...
http://www.origo.hu/auto/20101207-200-traffipaxot-es-700800-alkoholszondat-vesz-a-rendorseg.html

erre van pénz,de hogy kifizessék a tartozást arra nincs ;D ;D valahol olvastam hogy tartoznak valami pénzel és a korházak nem csinálják meg a vérvételt az ittas vezetőknek még ki nincs fizetve a tartozás ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 08. - 16:25:21
Válasz #39112
Nem elérhető

Kaess


d:)   ????...
http://www.origo.hu/auto/20101207-200-traffipaxot-es-700800-alkoholszondat-vesz-a-rendorseg.html

erre van pénz,de hogy kifizessék a tartozást arra nincs ;D ;D valahol olvastam hogy tartoznak valami pénzel és a korházak nem csinálják meg a vérvételt az ittas vezetőknek még ki nincs fizetve a tartozás ;D ;D

jaja ez igaz, én a tényekben láttam  ;D  ;D

2010. December 09. - 12:44:43
Válasz #39113
Nem elérhető

Milito


d:)   ????...
http://www.origo.hu/auto/20101207-200-traffipaxot-es-700800-alkoholszondat-vesz-a-rendorseg.html

erre van pénz,de hogy kifizessék a tartozást arra nincs ;D ;D valahol olvastam hogy tartoznak valami pénzel és a korházak nem csinálják meg a vérvételt az ittas vezetőknek még ki nincs fizetve a tartozás ;D ;D

jaja ez igaz, én a tényekben láttam  ;D  ;D

ÉN is láttam valahol... :D

2010. December 09. - 13:29:56
Válasz #39114
Nem elérhető

Milito


Nem kicsit van ítéletidő! Most teszem le a lantot, de már előre félek, hogy megyek át az öltözőbe!  @-o  :'(

2010. December 09. - 20:11:38
Válasz #39115
Nem elérhető

trobert2


.Lakóhelyem - Ibrány

Lakóhelyem - Ibrány

    * Kezdőlap
    * Szon
    * Apróhirdetés
    * Segítség
    * Cikk feltöltése

szon.hu > Ibrány hírei > Testükkel védték a rendőrök az ibrányi gázolót
Google-hirdetések
Buszos személyszállítás
www.szak-instrukt.hu 49 fős buszok kirándulásokhoz belföldön és külföldön.
Hírek gyorsan, tömören.
www.hir24.hu Mi már kiemeltük a lényeget, hogy ne neked kelljen!
Testükkel védték a rendőrök az ibrányi gázolót
Szöveg kicsinyítésSzöveg nagyításCikk elküldése levélkéntCikk nyomtatásaSzóljon hozzáLevél a szerkesztőnek
2010.12.09 18:17 órakor feltéve
2010.12.09 18:40 órakor frissítve

    * TabuTv
    * startlap
    * Facebook
    * Digg
    * Delicious
    * Twitter
    * Iwiw

A baleset utánA baleset utánIbrány
Ibrány - Száz helybéli támadt a buszvezetőre, harminc rendőrnek is csak nehezen sikerült lecsillapítani a tömeget.

    * Helyszíni fotók

    * Helyszíni videó


Egy menetrend szerint közlekedő távolsági autóbusz gázolt halálra Ibrányban, a Kossuth utcán egy vele azonos irányban haladó gyalogost szerda este. Az 59 éves helybeli férfi a mentőben életét vesztette. A figyelmetlen buszsofőrt végül a rendőrök védték meg a feldühödött környékbeliektől.
A rendőröket is megfenyegette a tömeg

A tragédia szerdán 18 óra 40 perc körül történt. A balesetet követően a környékbeliek száz fősre duzzadt tömege körülvette az utasokat nem szállító buszt, és a rendőrséget, mentőket értesítő sofőrt fenyegették. Többen megpróbáltak felszállni a bezárt ajtón és a járművet verték. A szinte azonnal helyszínre érkező rendőrök hiába próbálták csillapítani a feldühödött tömeget, őket is fenyegették, egy férfi egyiküket nekilökte a busznak. A rendőrök erősítést hívtak, végül körülbelül harminc egyenruhásnak a helyi kisebbségi vezetők közreműködésével és polgárőrökkel sikerült normalizálni a helyzetet. A buszsofőr nem sérült meg, de jogosítványát a helyszínen bevonták.

– A közlekedési baleset körülményeit a megyei Rendőr-főkapitányság szakértők bevonásával vizsgálja, az ibrányi őrs garázdaság miatt eddig egy személyt vett őrizetbe. A rendelkezésre álló adatok alapján az agresszívan fellépő 43 éves férfi uszította is a többieket. Ő volt az, aki a rendőrrel szemben is támadóan lépett fel, ezért hivatalos személy elleni erőszak megalapozott gyanújával az ügyészségen kezdeményezünk eljárást. Szerdán éjszaka fokozott rendőri jelenlét biztosította a város nyugalmát, további atrocitás nem történt. A helyszínt a rendőrség lezárta, és ügyészi felügyelet mellett, igazságügyi műszaki szakértő bevonásával vizsgálták a körülményeket – mondta el Fülöp Gergely rendőr százados, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője.
Ibrányi események a rendőr szemével

A Kelet-Magyarországnak sikerült „szóra bírnia” az egyik rendőrt, aki – neve elhallgatását kérve – elmondta: egyike volt a baleset utáni lincshangulatban helyszínre érkező egyenruhásoknak.

– Minden olyan gyorsan történt, sem időnk, sem lehetőségünk nem szép szóval békítgetni az ellenünk indulókat. Farkasszemet kellett néznünk a bosszúszomjas tömeggel, amely nem érte be üres fenyegetésekkel, többünket a busz oldalához löktek. Ha valaki lekamerázta volna ezeket az örökkévalóságnak tűnő pokoli perceket, a felvétel többet mondana ezer szónál! Védtük a buszt, a sofőrt, és nem utolsó sorban önmagunkat.

Egy baleset után odaérkező középkorú férfi ráadásul tovább hergelte a helyieket, mondván: ő látta, amint a sofőr szándékosan ráhúzta a kormányt a vétlen gyalogosra. Félő volt, hogy az olaszliszkai Szögi-tragédia megismétlődik Ibrányban. A sokkhatás alatt álló buszsofőr jelenleg is attól retteg, hogy az elgázolt férfi rokonai megkeresik és beváltják fenyegetéseiket. Bár végül sikerült úrrá lennünk a helyzeten, átfutott az agyamon, hogy talán ez az utolsó „bevetésem”, és sosem térek már haza a családomhoz – mondta a bűnüldöző.

 
-
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 10. - 08:36:34
Válasz #39116
Nem elérhető

dumbass


Meghúztak forgalmin.... F*szom az egyirányú utcákba... /:-) /:-)

2010. December 10. - 08:46:23
Válasz #39117
Nem elérhető

trobert2


Meghúztak forgalmin.... F*szom az egyirányú utcákba... /:-) /:-)
ne aggódj legközelebb sikerül! ****:))))))
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 10. - 08:51:03
Válasz #39118
Nem elérhető

dumbass


Meghúztak forgalmin.... F*szom az egyirányú utcákba... /:-) /:-)
ne aggódj legközelebb sikerül! ****:))))))

Remélem. Oktatóm azt mondta ne is menjek pótórára, legközelebbi vizsga előtti nap vezetek egyet, a többit beírja, mert hogy jól vezetek, de benéztem. Olyan szerencsés vagyok hogy azt a vizsgairányt húztam ki amerre életemben nem jártam. Ugye duna plázától indulunk, és a vácira kell kimenni. Mi mindig újpest irányába mentünk, most pedig a másikba. Mindig jobb oldalra kell érkezni ugye (amit hótziher hogy nem fogok betartani hogyha meglesz a jogsim), és persze hogy nem engedtek a másik sávba sehogy se besorolni. Ez nem lett volna baj, de azt néztem hogy hogy a francba fogok visszakeveredni, és nem vettem észre hogy egyirányú utcához érkeztem. Mondta a vizsgabiztos hogy balra, és nem húzódtam teljesen bal oldalra csak középre. Itt közölte hogy inkább jobbra és álljak félre... Szóval faszán megszívtam...

2010. December 10. - 09:33:51
Válasz #39119
Nem elérhető

Milito


Robi, Te ott laksz, mármint Ibrányban?
Hát, azért fasza hogy a cigókkal nem lehet tenni semmit. Azért erről a média is tehet... Meg, hogy egy embert vettek őrizetbe..., hát ez vicc.  :-\