2024. Szeptember 28. - 01:24:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987080 alkalommal)

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában

2010. December 03. - 23:48:11
Válasz #39075
Nem elérhető

Maszat


kocsi nélkül szar az élet!  :-\    ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 03. - 23:59:35
Válasz #39076
Nem elérhető

Cressler


kocsi nélkül szar az élet!  :-\    ;D
szomorú de igaz
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. December 04. - 00:20:10
Válasz #39077
Nem elérhető

Gabe


Igen. Régen nem tudtam elképzelni, milyen lehet kocsival, most meg azt, hogy milyen lehet kocsi nélkül.
Igaz, egy kisebb városban biztosan könnyebben menne...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 04. - 00:30:00
Válasz #39078
Nem elérhető

Jordan


„Semmiség, tessék csak hagyni a gecibe.” A néni meglepődik, majd ő is nevet. Két generáció mosolyog egymásra.
 :D @:-)
Mondjuk a punkokat nem csípem. Ideológiailag. Mivel szélsőbalosak. Annál inkább a skinhead-eket. Ők szélsőjobbosak. :-):-)::
Természetesen itt nem ezen van a hangsúly.  ;)


Eszrevettetek, hogy mostanaban egyre kevesebb alkalommal megy at a mondanivalo?  :D
arra gondolsz, hogy a zavar nem a kommunikációs csatornában hanem a fogadóban van ? :D


Latom ezuttal atment a mondanivalom  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 04. - 00:36:21
Válasz #39079
Nem elérhető

Maszat



Igaz, egy kisebb városban biztosan könnyebben menne...

áhhh nehogy azt hidd. Isaszeg pl 1 kisváros, 12ezer emberrel, nagyon szar helyijáratokkal. Kisváros de a terem pl odavissza 1 óra gyalog :D  Este 6 után már csak 2 bolt van nyitva, a legközelebbi is 20perc gyalog :D  Szval ez se jó, sőt sok esetben szarabb.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 04. - 00:37:57
Válasz #39080
Nem elérhető

Gabe



Igaz, egy kisebb városban biztosan könnyebben menne...

áhhh nehogy azt hidd. Isaszeg pl 1 kisváros, 12ezer emberrel, nagyon szar helyijáratokkal. Kisváros de a terem pl odavissza 1 óra gyalog :D  Este 6 után már csak 2 bolt van nyitva, a legközelebbi is 20perc gyalog :D  Szval ez se jó, sőt sok esetben szarabb.
;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 04. - 00:38:30
Válasz #39081
Nem elérhető

Maszat


ez nagyon beteg!!!  ;D  ;D  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 04. - 00:54:46
Válasz #39082
Nem elérhető

pwz


Itt ez a meno. Az hagyjan, hogy az utcan, de meg a tescoban is ezeket kell kerulgetni.
A legjobb az amikor ilyennel furikazik a tescoba, es mikor kell neki valami a felso polcorol akkor felall es leveszi  ***))))

2010. December 04. - 00:56:35
Válasz #39083
Nem elérhető

Maszat


valaki ilyennel nekemjönne, felborítanám a ge*ibe  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 04. - 01:01:18
Válasz #39084
Nem elérhető

pwz


valaki ilyennel nekemjönne, felborítanám a ge*ibe  ;D

Nemtudom ez hany kilo lehet, de azzal szamolj, hogy aki benne ul az altalaban 100 felett van  ;D
Amugy meg szedi a labat ez a kis szar, mamik nagyon huzzak neki a jardan  ;D ;D

2010. December 04. - 04:14:04
Válasz #39085
Nem elérhető

Jordan


valaki ilyennel nekemjönne, felborítanám a ge*ibe  ;D

Nemtudom ez hany kilo lehet, de azzal szamolj, hogy aki benne ul az altalaban 100 felett van  ;D
Amugy meg szedi a labat ez a kis szar, mamik nagyon huzzak neki a jardan  ;D ;D

Hallod Maszti? 100 kilo!!!! Oda csak kura kozben van eselyed, hogy fel bird boritani oket :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 04. - 10:30:55
Válasz #39086
Nem elérhető

George


„Semmiség, tessék csak hagyni a gecibe.” A néni meglepődik, majd ő is nevet. Két generáció mosolyog egymásra.
 :D @:-)
Mondjuk a punkokat nem csípem. Ideológiailag. Mivel szélsőbalosak. Annál inkább a skinhead-eket. Ők szélsőjobbosak. :-):-)::
Természetesen itt nem ezen van a hangsúly.  ;)


Eszrevettetek, hogy mostanaban egyre kevesebb alkalommal megy at a mondanivalo?  :D
arra gondolsz, hogy a zavar nem a kommunikációs csatornában hanem a fogadóban van ? :D


Latom ezuttal atment a mondanivalom  ;D ;D ;D
Csatlakozom :D
Tessék csak hagyni a gecibe, ez hatalmas ;D Szerintem én írtam már ezt régebben, de kb 17 voltam, derékig érő fekete haj, oldalt felborotválva, belezős póló meg minden ami kell, és csak én segítettem egyedül egy zsúfolt buszon egy öreg bácsinak aki rosszul lett. Mindenki más csak nézett.
Vagy Corvinus egyetem tavalyi diplomaosztó után, kifelé az egyik kijáratnál kb 100 kilós mama megszédült és elesett, vagy 5 ember elment mellette mire én odaértem és talpra állítottam, de nagyon oda sem nézett senki. Velem ha történne valami nagyjából tudom, hogy senki nem segítene. De azért ha én látok ilyet ott vagyok, időmbe belefér ;D

2010. December 04. - 10:34:49
Válasz #39087
Nem elérhető

God Vazzeg


Elképzeltem ahogy leesik a vércukrom a növitől, te meg felsegítesz kedvesen  :D :D :D

2010. December 04. - 10:37:45
Válasz #39088
Nem elérhető

George


Elképzeltem ahogy leesik a vércukrom a növitől, te meg felsegítesz kedvesen  :D :D :D
Előbb tolok a szádba egy kis cukrot, mindig van nálam valami édesség ;D

2010. December 04. - 11:01:18
Válasz #39089
Nem elérhető

God Vazzeg


Elképzeltem ahogy leesik a vércukrom a növitől, te meg felsegítesz kedvesen  :D :D :D
Előbb tolok a szádba egy kis cukrot, mindig van nálam valami édesség ;D

Akkor te vagy a télapó!!  :-!