2024. Szeptember 28. - 07:23:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987319 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

2010. November 28. - 14:14:17
Válasz #39000
Nem elérhető

vekony


igazából ugyanazt mondjuk mindannyian, de mégis elbeszélünk 1más mellett...igazatok van, nem szerettem vna elvinni a fórumot ebbe az irányba, de azért korábban is olvashattunk már átmulatott hétvégékről, mégsem kapott ekkora hangsúlyt, bár tudom én friss tag vok és egyébként se tettem le semmit az asztalra sem a testépités terén, sem a fórum életének épitése terén, ugyh jogosan oltotok! Kaess nem tudom, hogy fogalmazzam meg h megértsd...az irónia volt érted? az ellenkezőjét irtam annak amit gondoltam, mert úgy éreztem h úgy álltok hozzá ezekhez a dolgokhoz h vagy fekete, vagy fehér...na mind1 a lényeg h nem tartom az arabokat terroristának, nekem is van jópár eddzőtársam itt arab nyugodj meg! de ez az alkalmi fogyasztóbol soxor lesz függő, ez baroság...hoztatok sok ellenpéldát, én is tudnék a testépités terén példákat hozni: hány testépitő vonult böribe, mert nem tudta előteremteni a kest cuccra? nem csak azért mert ő bajnok akart lenni, hanem mert már függ ettől az egésztől, nem tudnák már elképzelni az életüket kox nélkül, üres lenne, hány magyar hobbigyúrós áldozott be házat-autót-családot-kapcsolatot csak azért h meglegyen neki akox? hánynak nem lehet családja? nincs fekete és fehér, jó vagy rossz, csak ennyit szerettem vna kihozni az egész témából, csak ugy látszik nem tudok fogalmazni, sorry...mindennek van előnye és hátránya, csak soxor elmosódik a határ, na ennyi tényleg kár tovább ragozni...de végösszegzés: az arabok nem terroristák, a kábuló szar dolog, mindazok ellenére, hogy tud néhány kellemes pillanatot okozni, ennyi de örülök h beszéltünk róla, mert mint emlitettem épp most vesztettem el legjobb barátom kati miatt és ezen a témán kattog az agyam hetek óta...hogy hol a határ, stb...

2010. November 28. - 16:05:07
Válasz #39001
Nem elérhető

mack


igazából ugyanazt mondjuk mindannyian, de mégis elbeszélünk 1más mellett...igazatok van, nem szerettem vna elvinni a fórumot ebbe az irányba, de azért korábban is olvashattunk már átmulatott hétvégékről, mégsem kapott ekkora hangsúlyt, bár tudom én friss tag vok és egyébként se tettem le semmit az asztalra sem a testépités terén, sem a fórum életének épitése terén, ugyh jogosan oltotok! Kaess nem tudom, hogy fogalmazzam meg h megértsd...az irónia volt érted? az ellenkezőjét irtam annak amit gondoltam, mert úgy éreztem h úgy álltok hozzá ezekhez a dolgokhoz h vagy fekete, vagy fehér...na mind1 a lényeg h nem tartom az arabokat terroristának, nekem is van jópár eddzőtársam itt arab nyugodj meg! de ez az alkalmi fogyasztóbol soxor lesz függő, ez baroság...hoztatok sok ellenpéldát, én is tudnék a testépités terén példákat hozni: hány testépitő vonult böribe, mert nem tudta előteremteni a kest cuccra? nem csak azért mert ő bajnok akart lenni, hanem mert már függ ettől az egésztől, nem tudnák már elképzelni az életüket kox nélkül, üres lenne, hány magyar hobbigyúrós áldozott be házat-autót-családot-kapcsolatot csak azért h meglegyen neki akox? hánynak nem lehet családja? nincs fekete és fehér, jó vagy rossz, csak ennyit szerettem vna kihozni az egész témából, csak ugy látszik nem tudok fogalmazni, sorry...mindennek van előnye és hátránya, csak soxor elmosódik a határ, na ennyi tényleg kár tovább ragozni...de végösszegzés: az arabok nem terroristák, a kábuló szar dolog, mindazok ellenére, hogy tud néhány kellemes pillanatot okozni, ennyi de örülök h beszéltünk róla, mert mint emlitettem épp most vesztettem el legjobb barátom kati miatt és ezen a témán kattog az agyam hetek óta...hogy hol a határ, stb...

émmeg a Kati miatt a pénzem  ;D de legalább jól főz!  ::)

2010. November 28. - 16:13:42
Válasz #39002
Nem elérhető

vekony


én mondtam h az Icát válaszd...(és tényleg ez volt az uccsó ilyen jellegű hsz-em, de ez még kellett sorry)

2010. November 28. - 16:38:09
Válasz #39003
Nem elérhető

Kaess


Engem azért zavar, mert többször volt szerencsém találkozni teljesen függő emberekkel, akik loptak, raboltak, hazudtak, stb csak azért, hogy megkapják a napi adagot akár drogból, akár piából. Ismerek olyat is, aki évtizedek óta koxol, és ha nincs anyag a szervezetében, akkor nem is edz...de ezen maximum mosolyogsz, mert nem tesz kárt senkiben, nem viselkedik idiótán, nem képzeli azt, hogy ő Luke Skywalker, aki kinyitja az Erő segítségével az ajtót, nem büdös, mert már azt sem érzi magán, hogy nem fürdött napok óta/behugyozott/beszart, és nem akarja kirekeszteni a család ezek miatt. Javaslom Csáth Géze műveit, ő masszív drogos volt, és szépen dokumentált mindent ami vele történt - mielőtt meghalt ;)
Amúgy meg ha valahol jól érzem magam, akár egy buliban, akkor nem kell tabletta vagy por, esetleg pár pohár valami, amit az ember teljesen nyugodtan elfogyaszthat baráti körben anélkül, egy razzia alkalmával bilics kattanna a csuklóján.
Erről jutott eszembe a vicc, amit biztos sokan ismertek:

Ül egy férfi a toronyház 30.emeletén található bárban és iszogat.
Mellette ül egy másik férfi, aki szintén piál.
Az első lehúzza a felest, majd feláll, kiugrik az ablakon, megáll a levegőben és visszaugrik.

A  második elképedve nézi, sőt oda is szól neki:
-Ezt meg hogy a picsába csinálta?

Mire az első?
-5 feles után bárkinek sikerül.

A második gondolkodik, már van benne 4 féldeci, kér még egyet, lehúzza, aztán kiugrik az ablakon, leesik és szörnyethal.
Erre megszólal a pultos:

-Superman, hogy te mekkora egy geci vagy, mikor iszol.

 ;D

 :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:   Łł=  !+"%

2010. November 28. - 20:01:54
Válasz #39004
Nem elérhető

Taki


ma estére is egy kép!!ki a foton látható úriember ???annyit hozzá tennék hogy a mai napig nálam ö a Top 1 !!!!

2010. November 28. - 20:19:53
Válasz #39005
Nem elérhető

Gabe


Bertil Fox
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. November 28. - 20:33:09
Válasz #39006
Nem elérhető

Taki


így van Gabe!!!!Helyes válasz!!! ;-oo-; ;-oo-;

2010. November 28. - 20:47:18
Válasz #39007
Nem elérhető

Taki


még 1!!!ki van a képen elég könnyű !!! ;)

2010. November 28. - 21:20:25
Válasz #39008
Nem elérhető

zotja


bob sepp vagy,hogy kell írni :)

2010. November 28. - 21:42:06
Válasz #39009
Nem elérhető

Kaess


Alig ismertem fel szakál nélkül :D

2010. November 29. - 00:10:28
Válasz #39010
Nem elérhető

God Vazzeg


még 1!!!ki van a képen elég könnyű !!! ;)

Fúúú de brutálisan néz ki a tag!!  @:-)

2010. November 29. - 06:18:24
Válasz #39011
Nem elérhető

Taki


igen igen Bob Sapp!!! róla:2m magas 160-180kg az MMA-ban tevékenykedik!!! Łł=

2010. November 29. - 12:24:13
Válasz #39012
Nem elérhető

Dopamin


Kaess vágod mit jelent az irónia?


gör. eironeia), látszatos jóhiszemüség a beszédben, midőn mintha tudatlanok volnánk a kérdésben, valainek nézetét, álláspontját helyeseljük, holott az ellenkezőről vagyunk meggyőződve

"dikkósok rohadt kábulósok, a gyurusok rohadt koxosok, az arabok terroristák stb. stb. "
leforrdítom: a diszkósok (nem kizárólagosan egyenlőek a)kábulósokkal,a gyúrosok a koxosokkal az arabok a terroristákkal...

Am szerintem a szabályozott szerhasználat (nem versenyző ) sportolónál pozitívan beépíthető a hétköznapokba,nem hátráltatja jelentősen a testépítés c történet fejlődését az egyénnél,sőt életvitelében pozitívan integrálható...
Szerintem az olyasfajta hozzáállás h mindenki aki időközönként használ vmilyen pszichoaktív szert az függő lesz illetve a hétköznapokba nem tud helyt állni beszűkűlt látásmódra vall...

2010. November 29. - 12:24:13
Válasz #39013
Nem elérhető

chaosmagus


még 1!!!ki van a képen elég könnyű !!! ;)

Fúúú de brutálisan néz ki a tag!!  @:-)

Szia
Írtam neked privit

2010. November 29. - 12:31:41
Válasz #39014
Nem elérhető

George


Szerintem az olyasfajta hozzáállás h mindenki aki időközönként használ vmilyen pszichoaktív szert az függő lesz illetve a hétköznapokba nem tud helyt állni beszűkűlt látásmódra vall...

Ilyet senki nem írt, viszont a dopping és a kábítószerek között párhuzamot vonni nem lehet. Aki nem buzi az is beszűkült látásmódú, igaz? Le lett már írva - a narkós témára van másik fórum! Ha itt több embert is zavar a téma, akkor nem kell erőltetni :-}