2024. Szeptember 28. - 09:31:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987394 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

2010. November 26. - 20:55:04
Válasz #38970
Nem elérhető

VG


Ha vkinek kelle vip jegy szívesen segítek, asszem rise fl is kint lesz. ha igen akkor fel tudok irattatni 10embert a listára. ez kb  dec 10-e körül derül ki

2010. November 26. - 22:29:51
Válasz #38971
Nem elérhető

dumbass


Valamiért nem tudok írni a naplómba... :(

Megoldottam.  ***))))

2010. November 27. - 10:43:11
Válasz #38972
Nem elérhető

dred


Nem tudom hová tegyem ezt be. Így hát ide.


MOD.
Szerintem ezt a baromságot sehova ne linkeld be.

2010. November 27. - 10:48:55
Válasz #38973
Nem elérhető

Tóth Attila


Most én vagyok vak vagy nincs kiirva az ára?
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. November 27. - 12:29:31
Válasz #38974
Nem elérhető

Rob


Mit lehet ennyire szeretni beautyba? Nemnéz ki rosszul,de mint dj nemnagy szám.
Akkor inkább dec.10 The Advent live @M47 ;D
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. November 27. - 13:44:08
Válasz #38975
Nem elérhető

Maszat


Mit lehet ennyire szeretni beautyba? Nemnéz ki rosszul,de mint dj nemnagy szám.
Akkor inkább dec.10 The Advent live @M47 ;D

miért nem nagy szám? szerinted miért imádják ezrek? mert szar? nem! és nem is csupán azért mert szép! én pl azért szeretem, mert kurva jó az előadás módja, eggyütt van a közönséggel, beleéli magát. jó nézni és hallgatni amit csinál. Jó számokat is játszik, nem is kever bénán, hatalmas feelinges kiállók, aztán kőkeményen odabasz, és közbe pattog mint kecskeszar a deszkán, hatalmas mosollyal az arcán.és igen, ráadásul KIBASZOTT SZÉP IS!!!! mit nem lehet ebben szeretni???  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 27. - 13:57:45
Válasz #38976
Nem elérhető

vekony


kisugárzás...át tudja adni a csííít, 1ütt él a zenével, csak nézzd és hallgasd, ha már 1x átélted amit ő él át egész szettje alatt, azt az érzést, amikor benned van a zene és 1ütt élsz az egész dikkóval, barát mindenki, egy nagy család, mindenki rád kacsint, int, h roptyad, ezaz,  érzed az ütemet, a kiállást, tudod h mi következik és rákészülsz lelkileg és bummm....mégis meglepődsz h hogy megrakott...átérzed a zenét, a hangulatot...érzelmi kavalkád az egész...felvillannak a fények, körbenézel, mindenki euforiában van és tudod...sosem felejted el ezt  a  pillanatot....valami megfizethetetlen... (ami bizonyos kémiai háttér segítséggel és 1kis szerencsével, lelki ráhangolódással bizony még könnyebben elérhető)  :DDDDDDDDD

2010. November 27. - 14:04:03
Válasz #38977
Nem elérhető

Maszat


TE ELMEROGGYANT!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 27. - 14:09:30
Válasz #38978
Nem elérhető

AtomAnti


Egyeseknek mindegy milyen csak szer legyen.  ;D :D ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. November 27. - 14:33:25
Válasz #38979
Nem elérhető

vekony


ilyen ez a SZERelem...nem tucc meglenni te szertelen, már szertelenszer mondták...de befejezem, mert mod. átszerkeszt...mindig mondom is...béke poraidra :D éljen a myofusion, természetesen erre gondoltam...de úgy olvastam h sokan szeretik innen a chill-ám-port ti kis chill-ám-pónik :D

2010. November 27. - 16:37:08
Válasz #38980
Nem elérhető

lucy01


ilyen ez a SZERelem...nem tucc meglenni te szertelen, már szertelenszer mondták...de befejezem, mert mod. átszerkeszt...mindig mondom is...béke poraidra :D éljen a myofusion, természetesen erre gondoltam...de úgy olvastam h sokan szeretik innen a chill-ám-port ti kis chill-ám-pónik :D
;) ;) ;D
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. November 27. - 16:46:33
Válasz #38981
Nem elérhető

AtomAnti


ilyen ez a SZERelem...nem tucc meglenni te szertelen, már szertelenszer mondták...de befejezem, mert mod. átszerkeszt...mindig mondom is...béke poraidra :D éljen a myofusion, természetesen erre gondoltam...de úgy olvastam h sokan szeretik innen a chill-ám-port ti kis chill-ám-pónik :D

Nálad a Szer maradandó károkat okozott.  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. November 27. - 16:53:36
Válasz #38982
Nem elérhető

lucy01


ilyen ez a SZERelem...nem tucc meglenni te szertelen, már szertelenszer mondták...de befejezem, mert mod. átszerkeszt...mindig mondom is...béke poraidra :D éljen a myofusion, természetesen erre gondoltam...de úgy olvastam h sokan szeretik innen a chill-ám-port ti kis chill-ám-pónik :D

Nálad a Szer maradandó károkat okozott.  ;D
@-o @-o nincs kizárva!!!van 1 kolegám régen sokat papirozot aztán 1kicsit rajta maradt!!ugyan azokat a hatásokat látod rajta ilyen sajnos van!! ;)
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. November 27. - 17:03:56
Válasz #38983
Nem elérhető

vekony


kinek a pap, kinek a pakk...nyilas misi pakkot kapott...amugy nem kell állszenteskedni, tuti h a fórum 70%-a próbált már ezt-azt...ez olyan mint a koxol-nem koxol téma a termekben...attól h nem beszélünk róla még létezik...ugyh ez pakk helyzet senki sem lesz jobb vagy rosszabb attól h koxol  vagy mást kémiázik, csak tudni kell mindig mit csinál az ember...no mind1...sok hasonlóságot véltem már felfedezni eme 2dolog között, de mind1, hagyjuk...a dikkósok rohadt kábulósok, a gyurusok rohadt koxosok, az arabok terroristák stb. stb.

2010. November 27. - 18:49:12
Válasz #38984
Nem elérhető

mack


kinek a pap, kinek a pakk...nyilas misi pakkot kapott...amugy nem kell állszenteskedni, tuti h a fórum 70%-a próbált már ezt-azt...ez olyan mint a koxol-nem koxol téma a termekben...attól h nem beszélünk róla még létezik...ugyh ez pakk helyzet senki sem lesz jobb vagy rosszabb attól h koxol  vagy mást kémiázik, csak tudni kell mindig mit csinál az ember...no mind1...sok hasonlóságot véltem már felfedezni eme 2dolog között, de mind1, hagyjuk...a dikkósok rohadt kábulósok, a gyurusok rohadt koxosok, az arabok terroristák stb. stb.

csak ez egy testépítő fórum...vagy mi.  :-X de ha gondolod beszélhetünk a hüvelygombáról is.....