2024. Szeptember 28. - 13:26:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987560 alkalommal)

0 Felhasználó és 36 vendég van a témában

2010. November 22. - 09:57:50
Válasz #38895
Nem elérhető

Gabe


Szegény Robi, kikészít téged a sok stressz, meg a rengeteg munka. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. November 22. - 09:59:15
Válasz #38896
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szegény Robi, kikészít téged a sok stressz, meg a rengeteg munka. ;D

 :D

2010. November 22. - 11:33:26
Válasz #38897
Nem elérhető

BUD


had szakadjak akkor nyugodtan!Majd dupla szolik mennek és megoldva a látszat ;D

E vitamin tablettában, illetve szűz olivaolajjal kenegetni ott ahol reped....  <:-) illetve patikában lehet kapni, olyan krémet ami direkt erre van...

2010. November 22. - 13:16:33
Válasz #38898
Nem elérhető

Milo


repedés ellen tudtok valamit?repedek mint a görögdinnye,a bicepszem,tricepszem,és az alkarom is,de már űber dúrván,csak a bickón már van vagy 10 szakadás,és nem igazán tetszik a dolog!(nem vagyok kúrába,de a szakadások frissek,ez kilőve)

Ez a sport velejárója,nem tudsz tenni ellene. Nekem a vádli,has kivételével minden izomcsoporton van repedés.
Riceman

2010. November 22. - 14:08:46
Válasz #38899
Nem elérhető

BUD


repedés ellen tudtok valamit?repedek mint a görögdinnye,a bicepszem,tricepszem,és az alkarom is,de már űber dúrván,csak a bickón már van vagy 10 szakadás,és nem igazán tetszik a dolog!(nem vagyok kúrába,de a szakadások frissek,ez kilőve)

Ez a sport velejárója,nem tudsz tenni ellene. Nekem a vádli,has kivételével minden izomcsoporton van repedés.

Én is csak az utóhatások eltüntetésére gondoltam az előző posztban. Talán ez a dolog személyfüggő, de az E vitamin jót tesz a bőrnek mindenképpen.

2010. November 22. - 15:44:46
Válasz #38900
Nem elérhető

trobert2


akkor majd benézek a patikába,köszi!Szoktátok nézni a megasztárt?Nektek bejön az a kornyikás Király L Norbi?
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 22. - 16:04:06
Válasz #38901
Nem elérhető

Yanou


akkor majd benézek a patikába,köszi!Szoktátok nézni a megasztárt?Nektek bejön az a kornyikás Király L Norbi?

Picit megkeveredtél... Ő az X-Factorban nyomja!  ;)

2010. November 22. - 16:20:51
Válasz #38902
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
akkor majd benézek a patikába,köszi!Szoktátok nézni a megasztárt?Nektek bejön az a kornyikás Király L Norbi?

Picit megkeveredtél... Ő az X-Factorban nyomja!  ;)

Legjobbakkal is előfordul.  ;D

2010. November 22. - 16:21:06
Válasz #38903
Nem elérhető

syntha


akkor majd benézek a patikába,köszi!Szoktátok nézni a megasztárt?Nektek bejön az a kornyikás Király L Norbi?

Nekem kizárólag lányok jönnek be. ;D
Egyébként a "Norbi"az Xfaktorban van.... ::)

2010. November 22. - 16:29:46
Válasz #38904
Nem elérhető

Maszat


akkor majd benézek a patikába,köszi!Szoktátok nézni a megasztárt?Nektek bejön az a kornyikás Király L Norbi?

Picit megkeveredtél... Ő az X-Factorban nyomja!  ;)

Legjobbakkal is előfordul.  ;D

hátmég szegény Robival!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 22. - 16:34:16
Válasz #38905
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
akkor majd benézek a patikába,köszi!Szoktátok nézni a megasztárt?Nektek bejön az a kornyikás Király L Norbi?

Picit megkeveredtél... Ő az X-Factorban nyomja!  ;)

Legjobbakkal is előfordul.  ;D

hátmég szegény Robival!  ;D

 ;D

2010. November 22. - 17:26:29
Válasz #38906
Nem elérhető

trobert2


akkor majd benézek a patikába,köszi!Szoktátok nézni a megasztárt?Nektek bejön az a kornyikás Király L Norbi?

Picit megkeveredtél... Ő az X-Factorban nyomja!  ;)

Legjobbakkal is előfordul.  ;D

hátmég szegény Robival!  ;D

 ;D

Ja boccs tényleg!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 22. - 19:58:09
Válasz #38907
Nem elérhető

trobert2


Fúú vagy egy órája megettem 7 tojást 2 sárgával hagymásan sajtal a tetején,de a gyomrom nagyon háborog remélem nem volt v mi baja a tojásnak!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 22. - 20:05:14
Válasz #38908
Nem elérhető

George


Fúú vagy egy órája megettem 7 tojást 2 sárgával hagymásan sajtal a tetején,de a gyomrom nagyon háborog remélem nem volt v mi baja a tojásnak!
Igyál rá egy pohár tejet, az segít :-oD :laugh:

2010. November 22. - 20:16:08
Válasz #38909
Nem elérhető

trobert2


Fúú vagy egy órája megettem 7 tojást 2 sárgával hagymásan sajtal a tetején,de a gyomrom nagyon háborog remélem nem volt v mi baja a tojásnak!
Igyál rá egy pohár tejet, az segít :-oD :laugh:

Fosni? ;D inkább benyomok vagy 2 doboz joghurtot hátha segít az is!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE