2024. Október 07. - 09:30:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993915 alkalommal)

0 Felhasználó és 76 vendég van a témában

2010. Szeptember 22. - 22:57:15
Válasz #38205
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Szeptember 22. - 23:02:40
Válasz #38206
Nem elérhető

Gabe


Leszarom ;D ;D

valaki nyomjonmá egy delete usher gombot lécci!

????...  ;D



hasonló problémával találkoztam már egy másik fórumon. Talán ha lenne olyan gomb hogy ignore usher, akkor könnyebb lenne. Senki ellen nem vagyok és nem is akarok, véleményem van de azt magamban tarom. Nameg ki vagyok én.......Úgysem adja fel, akkormeg mi értelme.
????...

 ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 22. - 23:04:58
Válasz #38207
Nem elérhető

pmiller06


na ezen most befostam!!!!!!!!!!!!!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2010. Szeptember 22. - 23:05:07
Válasz #38208
Nem elérhető

atleeta


Gabe neked honnan a picsából jutnak eszedbe, ilyen pár hónappal ezelőtti hszek?  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Szeptember 23. - 08:59:09
Válasz #38209
Nem elérhető

George


Kifejtenéd érthetően is?
Természetesen kifejtem neked, mert magadtól nem olvasol semmit. Mikor idejöttem erre a fórumra, akkor sokkal normálisabb volt a társaság. Volt némi tisztelet egymás irányába, a legritkább esetben ment a fikázás, ha mégis, akkor érvekkel volt alátámasztva minden. Azóta eltelt lassan 3 év, vannak akik maradtak, vannak akik nem, de akik azóta jöttek, csak nagyon kevesen tudtak normálisan beilleszkedni. Ezt értsd úgy, hogy konstruktív hozzászólásaik is vannak, hasznos tagjai a fórumnak vagy ilyen, vagy olyan formában, de lehet tőle tanulni, vagy ő akar tanulni. Nem csak az észt osztja a semmire, mert azt a legkönnyebb. Vannak tagok akik emelik a fórum színvonalát, és vannak akik elvesznek belőle. Te egyenlőre az utóbbiba tartozol. Senki nem szól a képeidhez? Mert senkit nem érdekel! Azok után, amilyen cirkuszt levágtál itt, meg amilyen értelmesen szólsz hozzá mindenhez ne is várj mást.
Nekem soha eszembe nem jutott volna nálam jóval idősebb és tapasztaltabb embereknek észt osztani olyan pályán, ahol ők játszanak. Ha én odamennék valamilyen fórumon a profi fekvenyomókhoz vagy testépítőkhöz, és beszólogatnék nekik, szerinted nem néznének hülyének? De nem csak ők, hanem mindenki! Mert kb ekkora a különbség közöttünk! De te ezt nem veszed észre, vagy azt hiszed, hogy ezzel itt valaki majd nagyobbra tart? Naponta látok olyan srácokat a teremben mint amilyen te vagy, 20 év körüli, teliverve koxal mint állat, és azt hiszi ő a jani! Bemegyek, engem méricskél, stíröli a csajom, és a kis szaros haverjaival szopják egymás faszát, hogy "Ej de jáu vagy tesó, van már vagy 39 a karod!" Aztán mikor nyomok 200-at vagy többet, vagy lerakom szépen csendben a 300-at, akkor csak kuss van, és onnantól kezdve nem is látni őket. Vagy az öltözőben, mielőtt bemegyek ordít mint egy fasz, de amint meglát inkább lapít. Mind egyformák vagytok, tiszteletlen kis kölykök, akik azt hiszik, hogy beszedtek/szúrtak némi cuccot, máris ők a Ronnie Coleman. Kezdesz közelebb kerülni ahhoz, hogy mi a probléma? Nehogy azt hidd már, hogy te itt emberkedsz, és majd mindenki szépen csendben eltakarodik. Ha lapos a fórum, nem írnak hozzád, nem tetszik a rendszer, akkor pá! Ha mindenki hülye szerinted, akkor csak veled van a baj! Nem muszáj itt lenni, itt írni, vagy akármit csinálni, a koxos témák sem véletlenül lettek bezárva, mert olyan szintű hülyeség megy ott a hozzád hasonlók miatt, hogy az életveszélyes!
Azt hiszem elég érthetően kifejtettem a témát. Ha van egy kis eszed, akkor elolvasod, változtatsz a dolgaidon a fórumon, és előbb-utóbb nem lesz veled gond. Ha nem, akkor most írsz nekem egy "mingyászéjjelütlektekötschög" választ, és én garantálom, hogy repülni fogsz innen ;)

2010. Szeptember 23. - 10:47:13
Válasz #38210
Nem elérhető

Yeti


Más is baszott már rá erre ;D
Indítsak egy újabb szavazást?  :-}
;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Szeptember 23. - 11:34:17
Válasz #38211
Nem elérhető

trobert2


Na inkább nem írok semmit! a profit ugye nem magadra értetted???

Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 23. - 11:39:59
Válasz #38212
Nem elérhető

God Vazzeg


Jájj de jó a hangulat! Lájkolni hol kell?  :D :D :D

2010. Szeptember 23. - 11:45:57
Válasz #38213
Nem elérhető

trobert2


Ezt most nehogy sértésnek vedd,csak megkérdeztem hogy ő a profi vagy ki az aki irt profiként nekem!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 23. - 13:19:14
Válasz #38214
Nem elérhető

dumbass


Helló!

Kicsit eltérek a mostani témától. A lényeg hogy bekaptam most valami betegséget, 37,5-6 körül mozog a testhőmérsékletem. Este felmegy 38 felé. Na most semmi étvágyam nincs. A kérdés hogy erőltessem-e magamba a kaját, vagy most kicsit visszább lehet venni?

2010. Szeptember 23. - 13:23:59
Válasz #38215
Nem elérhető

trobert2


Én erőltetném!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 23. - 13:42:29
Válasz #38216
Nem elérhető

Yeti


Helló!

Kicsit eltérek a mostani témától. A lényeg hogy bekaptam most valami betegséget, 37,5-6 körül mozog a testhőmérsékletem. Este felmegy 38 felé. Na most semmi étvágyam nincs. A kérdés hogy erőltessem-e magamba a kaját, vagy most kicsit visszább lehet venni?
Hát ez a kaja kérdés érdekes. Kinek hogy reagál a gyomra ilyenkor. Lehet, hogy jó és bent is marad, viszont az is lehet, hogy az erőltetésre azt mondja a gyomrod, hogy vissza! és kijön minden.  :-\
Ami biztos jó, igyál sok folyadékot! Továbbá jobbulást!  ;)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Szeptember 23. - 13:51:22
Válasz #38217
Nem elérhető

dumbass


Helló!

Kicsit eltérek a mostani témától. A lényeg hogy bekaptam most valami betegséget, 37,5-6 körül mozog a testhőmérsékletem. Este felmegy 38 felé. Na most semmi étvágyam nincs. A kérdés hogy erőltessem-e magamba a kaját, vagy most kicsit visszább lehet venni?
Hát ez a kaja kérdés érdekes. Kinek hogy reagál a gyomra ilyenkor. Lehet, hogy jó és bent is marad, viszont az is lehet, hogy az erőltetésre azt mondja a gyomrod, hogy vissza! és kijön minden.  :-\
Ami biztos jó, igyál sok folyadékot! Továbbá jobbulást!  ;)

Köszönöm szépen. Igen, próbálok minél többet inni, pihengetni ágyban, illetve 1,5g C megy naponta. Szerintem gyorsan kiheverem, hétfőn pedig már megint gyúrhatom a vasakat :)

2010. Szeptember 23. - 14:53:35
Válasz #38218
Nem elérhető

George


Na inkább nem írok semmit! a profit ugye nem magadra értetted???


Szövegértés 1-es. Sejtem, hogy valahol te egy rendes gyerek vagy, de tenni is kell azért, hogy valahol elismerjenek és elfogadjanak. A vettem 30 sustát oszt betolom 3 nap alatt hozzászólások nem pont ezt erősítik. De mindegy, szerintem tök mindegy már mit írok :D

2010. Szeptember 23. - 15:08:23
Válasz #38219
Nem elérhető

God Vazzeg


Na inkább nem írok semmit! a profit ugye nem magadra értetted???


Szövegértés 1-es. Sejtem, hogy valahol te egy rendes gyerek vagy, de tenni is kell azért, hogy valahol elismerjenek és elfogadjanak. A vettem 30 sustát oszt betolom 3 nap alatt hozzászólások nem pont ezt erősítik. De mindegy, szerintem tök mindegy már mit írok :D

Így van, mindegy. Amúgy se vagy profi, szóval nem tudom mit akarsz  ;D