2024. Október 07. - 01:23:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993461 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Szeptember 19. - 13:15:03
Válasz #38100
Nem elérhető

mangela87


Inkább sokk...
:-)))

2010. Szeptember 19. - 14:17:32
Válasz #38101
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Valaki ügyes keresős ember segítsen már. Volt egy pár képem itt a fórumon Oláh Noncsival,amint palacsintát eszünk a Fitparádén. Asszem Rencsi csinálta a képeket. Tavaly volt ha jól emlékszem. Nemtom hogy kéne rákeresni.Csak el kéne rakni emlékbe.  ;D

 :-){ :-){ :-){

2010. Szeptember 19. - 17:20:02
Válasz #38102
Nem elérhető

aleSs


" Amíg az erőmből futja megyek és előre megyek...és meg fogom mutatni, hogy meg lehet csinálni egyedül! Nem kell hozzá senkinek a segítsége !!! " by Farkas Andi

2010. Szeptember 19. - 18:20:11
Válasz #38103
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Itt a link Eszteróóóó  @:-)
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=935.60

Csekkoltam!!!  :-){  Írtam privi! Még van hír.  ;) Tudod.

2010. Szeptember 19. - 19:28:37
Válasz #38104
Nem elérhető

mack


Ez feltétlenül szükséges volt ide szombat este  ;D ;D ;D ;D ;D
:D
csak kedvcsináló  ;D
az enyém is ilyen törést szenvedett
Nem lehetett kellemes érzés.Én egyszer láttam egy ilyen törést, de még nézni is sok volt  :-\

akkor nem olyan rossz, inkább amikor helyreteszik meg gyógyulgat. De amikor ilyet látok sokkol rendesen. Az edzéseimre is kihat.  =/+'

2010. Szeptember 19. - 19:40:08
Válasz #38105
Nem elérhető

atleeta


Ez feltétlenül szükséges volt ide szombat este  ;D ;D ;D ;D ;D
:D
csak kedvcsináló  ;D
az enyém is ilyen törést szenvedett
Nem lehetett kellemes érzés.Én egyszer láttam egy ilyen törést, de még nézni is sok volt  :-\

akkor nem olyan rossz, inkább amikor helyreteszik meg gyógyulgat. De amikor ilyet látok sokkol rendesen. Az edzéseimre is kihat.  =/+'
Nekem csak a csuklóm tört, bár nem ilyen durván. De annak az idióta orvosnak harmadjára sikerült helyretennie  :-Đ nem volt egy kellemes érzés  :-/-
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Szeptember 19. - 20:13:39
Válasz #38106
Nem elérhető

mack


Ez feltétlenül szükséges volt ide szombat este  ;D ;D ;D ;D ;D
:D
csak kedvcsináló  ;D
az enyém is ilyen törést szenvedett
Nem lehetett kellemes érzés.Én egyszer láttam egy ilyen törést, de még nézni is sok volt  :-\

akkor nem olyan rossz, inkább amikor helyreteszik meg gyógyulgat. De amikor ilyet látok sokkol rendesen. Az edzéseimre is kihat.  =/+'
nekem is tört el a sípcsontom, és a durva az volt, hogy futás közben, és amikor léptem rá, akkor kihajlott alólam, mint a zászló, még 11 éves koromban. Az tényleg brutális, amikor helyreteszik, főleg, mert nekem először rosszul gipszelték, először bokatörésre gipszeltek, ezután leszedték, amjd sípcsontra megkaptam a combtőig érőt. A legkellemetlenebb élmény ezenkívül az volt, amikor hozták az ágytálat, meg a kacsát.. na ne... inkább felálltam, majdnem beszartam, annyira fájt, féllábon elvánszorogtam a szomszédágyon alvó bácsi járókeretéig, és azzal kivánszorogtam a wc-re minden egyes alkalommal. Spirál törésem volt, de hála Istennek nincs gond vele még 200 feletti guggolásnál sem.

nekem nem gipszelték hanem velőűrszeget kaptam. bokánál 2 csavar meg térd alatt kettő. a járókeret nekem is bevált  ;D de mire kiértem már majdnem mindegy volt  ;D a kacsával jóba lettem. A legrosszabb a gyógytorna volt....hónapokig. Hasba a szuri az ment 30 napig. ennyi

2010. Szeptember 19. - 20:14:34
Válasz #38107
Nem elérhető

mack


Ez feltétlenül szükséges volt ide szombat este  ;D ;D ;D ;D ;D
:D
csak kedvcsináló  ;D
az enyém is ilyen törést szenvedett
Nem lehetett kellemes érzés.Én egyszer láttam egy ilyen törést, de még nézni is sok volt  :-\

akkor nem olyan rossz, inkább amikor helyreteszik meg gyógyulgat. De amikor ilyet látok sokkol rendesen. Az edzéseimre is kihat.  =/+'
Nekem csak a csuklóm tört, bár nem ilyen durván. De annak az idióta orvosnak harmadjára sikerült helyretennie  :-Đ nem volt egy kellemes érzés  :-/-

azé az sem lehetett kellemes bazzzeg!

2010. Szeptember 19. - 20:20:51
Válasz #38108
Nem elérhető

atleeta


Ez feltétlenül szükséges volt ide szombat este  ;D ;D ;D ;D ;D
:D
csak kedvcsináló  ;D
az enyém is ilyen törést szenvedett
Nem lehetett kellemes érzés.Én egyszer láttam egy ilyen törést, de még nézni is sok volt  :-\

akkor nem olyan rossz, inkább amikor helyreteszik meg gyógyulgat. De amikor ilyet látok sokkol rendesen. Az edzéseimre is kihat.  =/+'
Nekem csak a csuklóm tört, bár nem ilyen durván. De annak az idióta orvosnak harmadjára sikerült helyretennie  :-Đ nem volt egy kellemes érzés  :-/-

azé az sem lehetett kellemes bazzzeg!
Mikor a 2. után elküldtek röntgenre, mondta a doki h még most se fasza.Vagy műtik vagy hozzányúl még1szer, inkább a 3. próbálkozást válaszottam. Utána 4hétig minden másnap röntgenre jártam, hogy nem e mozdul el mert akk tuti műteni kell.Minden másnap a fél napomat ott töltöttem  :-\ De hálistennek majdnem 100%os lett. Nagyritkán érzem csak, főleg felhúzó mozdulatoknál.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Szeptember 19. - 21:23:18
Válasz #38109
Nem elérhető

Maszat


Én szerencsés vagyok ilyen szempontból, eddig 1 kézfej törésem volt a kisujjamnál. 1 biosz órán szereztem, 1ik osztálytársam fején  ;D

Vagyis ott sztem csak zúzódott, aztán másnap suli után törhetett el  ;D  jaaaj de élveztem a középiskolát  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 19. - 21:24:21
Válasz #38110
Nem elérhető

pmiller06


Én szerencsés vagyok ilyen szempontból, eddig 1 kézfej törésem volt a kisujjamnál. 1 biosz órán szereztem, 1ik osztálytársam fején  ;D

Vagyis ott sztem csak zúzódott, aztán másnap suli után törhetett el  ;D  jaaaj de élveztem a középiskolát  ;D

Kemény vagy csoki  ;D ;D ;D ;D

2010. Szeptember 19. - 21:36:02
Válasz #38111
Nem elérhető

Maszat


Én szerencsés vagyok ilyen szempontból, eddig 1 kézfej törésem volt a kisujjamnál. 1 biosz órán szereztem, 1ik osztálytársam fején  ;D

Vagyis ott sztem csak zúzódott, aztán másnap suli után törhetett el  ;D  jaaaj de élveztem a középiskolát  ;D

Kemény vagy csoki  ;D ;D ;D ;D

17lehettem, tele tesztoszteronnal és sérelemmel  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 19. - 21:51:37
Válasz #38112
Nem elérhető

pwz


En bujocskazas kozben tortem el a jobb csuklom  ;D ;D ;D Elotte meg a bal alkarom volt eltorve.

2010. Szeptember 19. - 21:56:45
Válasz #38113
Nem elérhető

Maszat


ezért mondom,h kiba**ott szerencsésen megúsztam a gyerekkoromat. Pedig olyan dolgokat beválaltam amit mai fejjel átgondolva teljesen életveszélyesnek tartok. pl kb 170-180magas színpadrol ugratgattam le BMX-el.,volt,h első kerékre érkezve hatalmasat esve...és hasonlók.semmi veszélyérzetem nem volt fiatalon és mégis megúsztam törés nélkül.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 20. - 10:09:40
Válasz #38114
Nem elérhető

lucy01


hasonlók voltak nekem is csak nem bmx-el!!!szerencsére törésem még csak 1 volt az is a lábújam.ez pedig nem zavar semmiben. :laugh: :laugh:
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."