2024. Október 06. - 17:15:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992974 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Szeptember 12. - 15:43:05
Válasz #37995
Nem elérhető

mangela87


 :-):-)::

2010. Szeptember 12. - 18:04:52
Válasz #37996
Nem elérhető

George


Szerintetek ha nem rakom a hűtőbe az ampullás cuccot lesz valami baja ?!
Azt nem értem még hogy az mitől van hogy mi nyomjuk magunkba a csirkét meg a sok kiegészitőt meg minden,és van olyan aki se nem kajál rendesen se nem eszik fehérjét mégis akkora mint egy ház(Ugye pötyi cimbora)na akkor hol az igasság??Ennyit jelentene a genetika?
Valaki segítsen már rajtuk ;D Kár, hogy András123 már nincs itt, ő biztos megmondaná mit kell tenni és hova ;D

2010. Szeptember 12. - 18:13:25
Válasz #37997
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintetek ha nem rakom a hűtőbe az ampullás cuccot lesz valami baja ?!
Azt nem értem még hogy az mitől van hogy mi nyomjuk magunkba a csirkét meg a sok kiegészitőt meg minden,és van olyan aki se nem kajál rendesen se nem eszik fehérjét mégis akkora mint egy ház(Ugye pötyi cimbora)na akkor hol az igasság??Ennyit jelentene a genetika?
Valaki segítsen már rajtuk ;D Kár, hogy András123 már nincs itt, ő biztos megmondaná mit kell tenni és hova ;D

 :D :D :D  ;-oo-;

2010. Szeptember 12. - 18:21:04
Válasz #37998
Nem elérhető

mangela87


Bránerek...     :-p

2010. Szeptember 12. - 20:21:44
Válasz #37999
Nem elérhető

trobert2


Peti nem kell!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 12. - 21:40:16
Válasz #38000
Nem elérhető

atleeta


Szerintetek ha nem rakom a hűtőbe az ampullás cuccot lesz valami baja ?!
Azt nem értem még hogy az mitől van hogy mi nyomjuk magunkba a csirkét meg a sok kiegészitőt meg minden,és van olyan aki se nem kajál rendesen se nem eszik fehérjét mégis akkora mint egy ház(Ugye pötyi cimbora)na akkor hol az igasság??Ennyit jelentene a genetika?
Valaki segítsen már rajtuk ;D Kár, hogy András123 már nincs itt, ő biztos megmondaná mit kell tenni és hova ;D
ma fent volt msnen, hátha ide is betéved igaze  :D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Szeptember 12. - 21:42:33
Válasz #38001
Nem elérhető

Maszat


Szerintetek ha nem rakom a hűtőbe az ampullás cuccot lesz valami baja ?!
Azt nem értem még hogy az mitől van hogy mi nyomjuk magunkba a csirkét meg a sok kiegészitőt meg minden,és van olyan aki se nem kajál rendesen se nem eszik fehérjét mégis akkora mint egy ház(Ugye pötyi cimbora)na akkor hol az igasság??Ennyit jelentene a genetika?
Valaki segítsen már rajtuk ;D Kár, hogy András123 már nincs itt, ő biztos megmondaná mit kell tenni és hova ;D
ma fent volt msnen, hátha ide is betéved igaze  :D

lebuktál málészájú :D:D andrás állította össze a kúrádat, igaze?  ;D

gyere Beautyra, jön 1 csaj ismim gyöngyösröl ,ajd hazadobatlak vele  ;) ;D CSAK GYERE BAZMEG!  >:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 12. - 21:48:11
Válasz #38002
Nem elérhető

atleeta


Szerintetek ha nem rakom a hűtőbe az ampullás cuccot lesz valami baja ?!
Azt nem értem még hogy az mitől van hogy mi nyomjuk magunkba a csirkét meg a sok kiegészitőt meg minden,és van olyan aki se nem kajál rendesen se nem eszik fehérjét mégis akkora mint egy ház(Ugye pötyi cimbora)na akkor hol az igasság??Ennyit jelentene a genetika?
Valaki segítsen már rajtuk ;D Kár, hogy András123 már nincs itt, ő biztos megmondaná mit kell tenni és hova ;D
ma fent volt msnen, hátha ide is betéved igaze  :D

lebuktál málészájú :D:D andrás állította össze a kúrádat, igaze?  ;D

gyere Beautyra, jön 1 csaj ismim gyöngyösröl ,ajd hazadobatlak vele  ;) ;D CSAK GYERE BAZMEG!  >:D
ejha, ezmár így egész jól hangzik  O0
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Szeptember 12. - 22:24:01
Válasz #38003
Nem elérhető

pmiller06


Yeti  ****)
Master  :-){

 Elérhető  ****:))))))

Hozzászólások: 1160  :-)!
69  :-)o-:

Oke en ertem akkor fesssek olan Keped ahol telihold van es a Melterkevero Rugós tengelykapcsolas Moderativacio Áron forog Balu es en a Padon Bicepszezunk Amikor az Arcunkra Verdes a Lapu a selö
Magnezitbanya van a Haterbe Balu Kezeben egy Kondenzator es az en Kezembe Pedig Felxi Kolcsonrol Tanusitvany Amiert Hajnaldiba Jon Efitmester Jordannal?
Jordanon Kigyobor Ruha van Es Soesem Viszketek tole

En Agy erzem a aszavaitokbol Eleg Nehez ezkoket Lefesteni

Azért ez már hiányzik a mindennapokból

2010. Szeptember 12. - 22:37:53
Válasz #38004
Nem elérhető

atleeta


best of andras123


Ha en Tundi é Bundi vel a Labat meg meg a Ujjait akkor Lajos meghinna engem Vendegsegbe Meg meg Innen is jO par Inast es Csávot HOgy Okoljatok belole
Es engem a Kadba a Vizbe Folytogatna Es Utanna Tetteit Orsogilisztakkal elejsulyozna.
De a Vacsora utan Ha Lajos elmenne Furdeni, Jordan szerinted Behajinthato lehetseges Hozza a kAdba 10 Szarnyas es egy Bicikli belsö Gumi Tomlo Nelkul?

 ;D ;D ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Szeptember 12. - 22:38:09
Válasz #38005
Nem elérhető

H. Laci


Valakinek esetleg megvannak azok a videók amelyikben egy kövér gyúrós srác szerepelt. Tanácsokat adva kezdőknek!?  ;D Valami szamuráj vagy milyen youtube néven volt. Tömegelésről meg szálkásításról is volt vidije. A mass techet 3szelet kenyérrel ajánlotta bekajálni meg ilyenek.  ;D ;D ;D Sajnos törölve lettek a vidik netről.  ;D

2010. Szeptember 12. - 22:42:12
Válasz #38006
Nem elérhető

Cressler


Valakinek esetleg megvannak azok a videók amelyikben egy kövér gyúrós srác szerepelt. Tanácsokat adva kezdőknek!?  ;D Valami szamuráj vagy milyen youtube néven volt. Tömegelésről meg szálkásításról is volt vidije. A mass techet 3szelet kenyérrel ajánlotta bekajálni meg ilyenek.  ;D ;D ;D Sajnos törölve lettek a vidik netről.  ;D
jaja az jöhetne kerestem múltkor Én is
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Szeptember 12. - 22:46:06
Válasz #38007
Nem elérhető

Maszat


kerestem, de ezt találtam helyette. Már nem is érdekel a dagadt ge*i  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 12. - 23:24:55
Válasz #38008
Nem elérhető

pmiller06


kinek milyen kontakt grillje van?

2010. Szeptember 12. - 23:26:52
Válasz #38009
Nem elérhető

Cressler


kerestem, de ezt találtam helyette. Már nem is érdekel a dagadt ge*i  ;D

ennek a csajnak jók a videói  :) jó nézni ahogy edz  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!