2024. Július 05. - 05:09:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3837153 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Augusztus 14. - 11:51:12
Válasz #37725
Nem elérhető

Tóth Attila


Én a múlt héten Lidl-be vettem.De sztem Cora vagy Auchan is játszhat.
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Augusztus 14. - 19:44:02
Válasz #37726
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Samsung 3D Projektor amihez már nem kell szemüveg, elég komoly.  ;)


2010. Augusztus 14. - 19:54:48
Válasz #37727
Nem elérhető

mack


Samsung 3D Projektor amihez már nem kell szemüveg, elég komoly.  ;)



nekem a szemüveges is bejött! de szemüveg nélkül jobb lenne

2010. Augusztus 15. - 16:54:57
Válasz #37728
Nem elérhető

dumbass


Hogy ma mit tudtam meg. Az alsó hasizmot sok lány úgy hívja hogy kukivonal. Bazdmeg /:-) /:-)

2010. Augusztus 15. - 16:58:20
Válasz #37729
Nem elérhető

Kris


Zotja ezt most tényleg komolyan kérded? ;D
 !+"%

inkább a második fele a kérdésem..mert én már kerestem jópár helyen,,de lófasz se...

Szerintem a tőkehal jobb izű.

2010. Augusztus 15. - 17:23:42
Válasz #37730
Nem elérhető

George


Hogy ma mit tudtam meg. Az alsó hasizmot sok lány úgy hívja hogy kukivonal. Bazdmeg /:-) /:-)
Már megint én leszek a geci...olvastam a naplód, ott is van valami hasonló, hogy a lányok így meg úgy...ezek biztos új dolgok neked, lassan jön az első borotválkozás, fanszőr, első szexuális élmények, stb...de! akik itt vannak, azok 99%-át szerintem kurvára nem érdekli, hogy 15-16 éves lányok, hogy hívják az alsó hasat! Nem kell minden szart leírni ami az eszedbe jut, vagy legfeljebb a naplódba. Eljön majd az a pont, hogy le fogod szarni, hogy az átlag mit gondol - akár lány, akár fiú. Már Arnold is leírta az életrajzi könyvében, hogy 1950 valamennyiben a lányok úgy gondolták, hogy a túl nagy izmok taszítóak - mégis megkúrt egy rakás csajt! Tedd össze a képet :-}

2010. Augusztus 15. - 17:30:55
Válasz #37731
Nem elérhető

dumbass


Hogy ma mit tudtam meg. Az alsó hasizmot sok lány úgy hívja hogy kukivonal. Bazdmeg /:-) /:-)
Már megint én leszek a geci...olvastam a naplód, ott is van valami hasonló, hogy a lányok így meg úgy...ezek biztos új dolgok neked, lassan jön az első borotválkozás, fanszőr, első szexuális élmények, stb...de! akik itt vannak, azok 99%-át szerintem kurvára nem érdekli, hogy 15-16 éves lányok, hogy hívják az alsó hasat! Nem kell minden szart leírni ami az eszedbe jut, vagy legfeljebb a naplódba. Eljön majd az a pont, hogy le fogod szarni, hogy az átlag mit gondol - akár lány, akár fiú. Már Arnold is leírta az életrajzi könyvében, hogy 1950 valamennyiben a lányok úgy gondolták, hogy a túl nagy izmok taszítóak - mégis megkúrt egy rakás csajt! Tedd össze a képet :-}

Okés vettem :) Gondoltam ez a chat ide offolhatok. Mind1 nem vagyok én az a sértődős fazon :)

2010. Augusztus 15. - 17:38:14
Válasz #37732
Nem elérhető

AtomAnti


Hogy ma mit tudtam meg. Az alsó hasizmot sok lány úgy hívja hogy kukivonal. Bazdmeg /:-) /:-)
Már megint én leszek a geci...olvastam a naplód, ott is van valami hasonló, hogy a lányok így meg úgy...ezek biztos új dolgok neked, lassan jön az első borotválkozás, fanszőr, első szexuális élmények, stb...de! akik itt vannak, azok 99%-át szerintem kurvára nem érdekli, hogy 15-16 éves lányok, hogy hívják az alsó hasat! Nem kell minden szart leírni ami az eszedbe jut, vagy legfeljebb a naplódba. Eljön majd az a pont, hogy le fogod szarni, hogy az átlag mit gondol - akár lány, akár fiú. Már Arnold is leírta az életrajzi könyvében, hogy 1950 valamennyiben a lányok úgy gondolták, hogy a túl nagy izmok taszítóak - mégis megkúrt egy rakás csajt! Tedd össze a képet :-}

 ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Augusztus 16. - 18:50:36
Válasz #37733
Nem elérhető

atleeta


Régebben is voltak viharok, meg jég, de azért ez nagyon durva.Itt Észak-Keleten elég kemény volt a helyzet...
http://www.idokep.hu/percrol-percre
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Augusztus 17. - 19:30:30
Válasz #37734
Nem elérhető

Cressler


Samsung 3D Projektor amihez már nem kell szemüveg, elég komoly.  ;)


ez nagyon komoly.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Augusztus 21. - 10:23:27
Válasz #37735
Nem elérhető

H. Laci


Halihó  ;D

Van egy kis problémám.  :-[ Vettem a telefonomba bővítő kártyát (micro SD, 4gb) be is olvassa meg minden. Csak az a gond hogy ha bluetooth-on küldenek valamit, akkor a telefon memóriára akarja menteni, nem pedig a bővítőre. És így jóformán semmi haszna, mert a belső memória olyan kicsi hogy egy zene sem fér el rajta. Azt viszont nem tudom hogy lehetne megoldani hogy a küldött fájlokat a kártyára tolja. Valaki esetleg lenne szíves segíteni?!  Ja és ilyen a telóm:  http://mobilarena.hu/teszt/samsung_s5320_nem_az_erintos/bevezeto.html
 ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

2010. Augusztus 21. - 13:03:42
Válasz #37736
Nem elérhető

bender


Halihó  ;D

Van egy kis problémám.  :-[ Vettem a telefonomba bővítő kártyát (micro SD, 4gb) be is olvassa meg minden. Csak az a gond hogy ha bluetooth-on küldenek valamit, akkor a telefon memóriára akarja menteni, nem pedig a bővítőre. És így jóformán semmi haszna, mert a belső memória olyan kicsi hogy egy zene sem fér el rajta. Azt viszont nem tudom hogy lehetne megoldani hogy a küldött fájlokat a kártyára tolja. Valaki esetleg lenne szíves segíteni?!  Ja és ilyen a telóm:  http://mobilarena.hu/teszt/samsung_s5320_nem_az_erintos/bevezeto.html
 ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

Nekem  S5230-om van, de gondolom a menü ugyan az, mert ugye Samsung: :)

Főmenü-> Beállítások->Memória beállítások->Alapértelmezett memória, ott be tudod állítani, hogy a wapos, a bluetooth-os letöltést hova rakja.

Remélem segítettem.

2010. Augusztus 21. - 13:48:22
Válasz #37737
Nem elérhető

H. Laci


Halihó  ;D

Van egy kis problémám.  :-[ Vettem a telefonomba bővítő kártyát (micro SD, 4gb) be is olvassa meg minden. Csak az a gond hogy ha bluetooth-on küldenek valamit, akkor a telefon memóriára akarja menteni, nem pedig a bővítőre. És így jóformán semmi haszna, mert a belső memória olyan kicsi hogy egy zene sem fér el rajta. Azt viszont nem tudom hogy lehetne megoldani hogy a küldött fájlokat a kártyára tolja. Valaki esetleg lenne szíves segíteni?!  Ja és ilyen a telóm:  http://mobilarena.hu/teszt/samsung_s5320_nem_az_erintos/bevezeto.html
 ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

Nekem  S5230-om van, de gondolom a menü ugyan az, mert ugye Samsung: :)

Főmenü-> Beállítások->Memória beállítások->Alapértelmezett memória, ott be tudod állítani, hogy a wapos, a bluetooth-os letöltést hova rakja.

Remélem segítettem.

Főmenü-> Beállítások->Memória beállítások   Eddig oké, de innentől nekem nincs ilyen hogy "alapértelmezett memória" hanem 3választás: 1. memória ürít 2.memória kártya beállítások 3. memória állapota    És sehol sem tudom beállítani hogy a bluetoothon kapott cuccokat a kártyára tolja. Már úgy felbasz.  :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ

2010. Augusztus 21. - 13:51:35
Válasz #37738
Nem elérhető

Maszat


baszd földhöz, utána már nem idegesít. Nekem eddig mindig bevált  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 21. - 15:40:28
Válasz #37739
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26