2024. Október 06. - 05:24:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992290 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2010. Augusztus 08. - 16:44:34
Válasz #37665
Nem elérhető

bandus


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?

Pff...na ez oltári nagy hülye beszólás volt...nem a diplomától függ ez!A szüleimnek sincs diplomája és már elég korán meg voltak nekik is ezek a dolgok és gondolom a tieidnek is! ;) :D

anyukám 20 éves volt amikor születtem. fél évig laktunk akkor nagyszüleimnél, utána rögtön vettek két lakást, egyet nekünk, egyet meg nekem.. csak akkor a lakásárak nem 100-150szeresei voltak egy havi keresetnek. és nem mindegy, hogy bruttó 160 ezerből akrsz lakást összehozni, vagy egy jó diplomával ennek 3-4szereséből. szóval talán annyira nem volt buta beszólás :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Augusztus 08. - 16:59:25
Válasz #37666
Nem elérhető

Jordan


Vagy alljatok be prostinak, es akkor lesz zseton, meg diploma sem kell hozza  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Augusztus 08. - 17:00:27
Válasz #37667
Nem elérhető

God Vazzeg


Vagy alljatok be prostinak, es akkor lesz zseton, meg diploma sem kell hozza  ;D ;D ;D

Rém csúnya lennék nőnek  :D

2010. Augusztus 08. - 17:11:59
Válasz #37668
Nem elérhető

Jordan


Vagy alljatok be prostinak, es akkor lesz zseton, meg diploma sem kell hozza  ;D ;D ;D

Rém csúnya lennék nőnek  :D

A fiuk tobbet keresnek.....  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Augusztus 08. - 17:13:07
Válasz #37669
Nem elérhető

God Vazzeg


Vagy alljatok be prostinak, es akkor lesz zseton, meg diploma sem kell hozza  ;D ;D ;D

Rém csúnya lennék nőnek  :D

A fiuk tobbet keresnek.....  ;D ;D ;D

Amennyiben hetero a munka, megyek  @:-)  ;D

2010. Augusztus 08. - 17:13:36
Válasz #37670
Nem elérhető

mack


Vagy alljatok be prostinak, es akkor lesz zseton, meg diploma sem kell hozza  ;D ;D ;D

Rém csúnya lennék nőnek  :D

A fiuk tobbet keresnek.....  ;D ;D ;D

tapasztalat?  :D

2010. Augusztus 08. - 17:16:19
Válasz #37671
Nem elérhető

mack


Jordan! Reklám  ;D ;D ;D ;D ;D

2010. Augusztus 08. - 17:20:16
Válasz #37672
Nem elérhető

Jordan


Jordan! Reklám  ;D ;D ;D ;D ;D


Ok, johetsz! Keresek neked vendegeket jo penzert!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Augusztus 08. - 17:21:42
Válasz #37673
Nem elérhető

mack


Jordan! Reklám  ;D ;D ;D ;D ;D


Ok, johetsz! Keresek neked vendegeket jo penzert!  ;D ;D ;D
;D ;D ;D ;D ;D ;D !+"% de még seggbekúrásból lediplomázok!  :D

2010. Augusztus 08. - 17:23:01
Válasz #37674
Nem elérhető

csesztike


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?

Pff...na ez oltári nagy hülye beszólás volt...nem a diplomától függ ez!A szüleimnek sincs diplomája és már elég korán meg voltak nekik is ezek a dolgok és gondolom a tieidnek is! ;) :D

anyukám 20 éves volt amikor születtem. fél évig laktunk akkor nagyszüleimnél, utána rögtön vettek két lakást, egyet nekünk, egyet meg nekem.. csak akkor a lakásárak nem 100-150szeresei voltak egy havi keresetnek. és nem mindegy, hogy bruttó 160 ezerből akrsz lakást összehozni, vagy egy jó diplomával ennek 3-4szereséből. szóval talán annyira nem volt buta beszólás :)

Csak h elég nehezen jutsz be friss diplomával olyan helyre ahol ennyi a fizetésed...és igen is buta beszólás volt mert nekem a tesómnak sincs diplomája de simán keres a cégével ennyit...és ha megnézel jó pár maszek szakmunkást akik mondjuk burkolok vagy villanyszerelők azok is simán keresnek ennyit és még sorolhatnék ilyen foglalkozásokat amihez nem kell diploma! ;)

"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 08. - 17:24:29
Válasz #37675
Nem elérhető

csesztike


itt az a probléma, hogy két különböző dologról bezséltek. Az egyik eset egy szar fősulin egy szar diploma, kitörölhetitek a seggeteket vele. A második eset pl egy bme-s gépészmérnöki diploma... ég és föld.

Egyáltalán nem....itt az egész arról szólt h megkérdezte h nekem mikor lesz saját lakásom vagy kocsim diploma nélkül...mindegy...lényegtelen!
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 08. - 17:25:05
Válasz #37676
Nem elérhető

mack


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?

Pff...na ez oltári nagy hülye beszólás volt...nem a diplomától függ ez!A szüleimnek sincs diplomája és már elég korán meg voltak nekik is ezek a dolgok és gondolom a tieidnek is! ;) :D

anyukám 20 éves volt amikor születtem. fél évig laktunk akkor nagyszüleimnél, utána rögtön vettek két lakást, egyet nekünk, egyet meg nekem.. csak akkor a lakásárak nem 100-150szeresei voltak egy havi keresetnek. és nem mindegy, hogy bruttó 160 ezerből akrsz lakást összehozni, vagy egy jó diplomával ennek 3-4szereséből. szóval talán annyira nem volt buta beszólás :)

Csak h elég nehezen jutsz be friss diplomával olyan helyre ahol ennyi a fizetésed...és igen is buta beszólás volt mert nekem a tesómnak sincs diplomája de simán keres a cégével ennyit...és ha megnézel jó pár maszek szakmunkást akik mondjuk burkolok vagy villanyszerelők azok is simán keresnek ennyit és még sorolhatnék ilyen foglalkozásokat amihez nem kell diploma! ;)



??? maszek? vagy beosztott? mer nemmmindegy.

2010. Augusztus 08. - 17:26:33
Válasz #37677
Nem elérhető

csesztike


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?

Pff...na ez oltári nagy hülye beszólás volt...nem a diplomától függ ez!A szüleimnek sincs diplomája és már elég korán meg voltak nekik is ezek a dolgok és gondolom a tieidnek is! ;) :D

anyukám 20 éves volt amikor születtem. fél évig laktunk akkor nagyszüleimnél, utána rögtön vettek két lakást, egyet nekünk, egyet meg nekem.. csak akkor a lakásárak nem 100-150szeresei voltak egy havi keresetnek. és nem mindegy, hogy bruttó 160 ezerből akrsz lakást összehozni, vagy egy jó diplomával ennek 3-4szereséből. szóval talán annyira nem volt buta beszólás :)

Csak h elég nehezen jutsz be friss diplomával olyan helyre ahol ennyi a fizetésed...és igen is buta beszólás volt mert nekem a tesómnak sincs diplomája de simán keres a cégével ennyit...és ha megnézel jó pár maszek szakmunkást akik mondjuk burkolok vagy villanyszerelők azok is simán keresnek ennyit és még sorolhatnék ilyen foglalkozásokat amihez nem kell diploma! ;)



??? maszek? vagy beosztott? mer nemmmindegy.

Írtam h maszek...te hát övé a cég és ő dolgozik is + lehet alkalmazottja is nekem mindegy  ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 08. - 17:27:01
Válasz #37678
Nem elérhető

mack


szerintem hanyagoljuk a diplomát és haladjunk tovább a seggbekúrós vonalon!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D de télleg ez a vita feles. Mindenkinek van véleménye és az nem mindíg egyezik a másikéval. Ebben ittis és ottis van igazság. Igazán, lehet érvelni mindenhol.

2010. Augusztus 08. - 17:28:28
Válasz #37679
Nem elérhető

mack




Írtam h maszek...te hát övé a cég és ő dolgozik is + lehet alkalmazottja is nekem mindegy  ;D
nalátod, a legtöbben beosztottak....nem mindenki mer kockáztatni, vagy nincs pénze beindítani egy céget. A gépek és szerszámok nem a fán teremnek  ;)