2024. Október 06. - 05:22:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992281 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Augusztus 07. - 00:25:01
Válasz #37635
Nem elérhető

Kris


A könnyű szakot azért kell elvégezni mert ott anyunak apunak kell a diploma.

2010. Augusztus 07. - 09:42:45
Válasz #37636
Nem elérhető

mack


Lehet egy pályakezdő kurva jó abban amit csinálni kellene ha olyanokat keresnek akiknek van már pár év tapasztalata, nem tud bizonyítani.
;D ;D ;D ;D


és akkor jönnek azzal hogy hány év tapaszatlat...........viszont ha belegondolok akkor tapaszatlat nélkül komoly helyre felvenni valakit, azis valami. Tapasztalat kell, elméletben lehet valaki jó, lehet fejből vágni az áramvonalas rajzot, de amikor ott vagyok egy gép előtt az nem hasonlít a papírra. Szal fasztudja

2010. Augusztus 07. - 09:45:17
Válasz #37637
Nem elérhető

mack


Nálunk térinformatikán meg hallgató hiány van, úgy kell toborozni az embereket. Pedig a mi évfolyamunkból is mindenki el tudott helyezkedni szakmán belül max 1 hónappal diplomázás után. De nem jönnek, mert azt mondják, hogy nehéz elvégezni  ***)))) De minek elvégezni egy könnyű szakot, amivel éhen halsz?  ***

nekem volt egy csajom aki tanárképzőbe ment mer az diploma............ !+"% mondom és akkor úgy fogsz megélni mint a koldusok???? tényleg! akkor meg?

2010. Augusztus 07. - 11:25:41
Válasz #37638
Nem elérhető

csesztike


Nekem a barátnőm most megy másod diplomára mert h a mostani amit szerzett azzal nem akar elhelyezkedni mert nem érdekli(közgazdász mi más is lehetne :) )...szóval majd ott tart h 28 évesen még nem lesz fogalma arról h mi az h munka....ez a szomorú h sokan csak azért mennek tovább tanulni mert kell a diploma címszó meg azért h ne keljen dolgozni menni de nem is érdekli amit tanul!
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 07. - 12:24:03
Válasz #37639
Nem elérhető

dino


Nekem a barátnőm most megy másod diplomára mert h a mostani amit szerzett azzal nem akar elhelyezkedni mert nem érdekli(közgazdász mi más is lehetne :) )...szóval majd ott tart h 28 évesen még nem lesz fogalma arról h mi az h munka....ez a szomorú h sokan csak azért mennek tovább tanulni mert kell a diploma címszó meg azért h ne keljen dolgozni menni de nem is érdekli amit tanul!
kb erre a szitura mondta egy ismerősöm, h "dolgozzanak a szegények"  !+"%
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 07. - 13:30:09
Válasz #37640
Nem elérhető

mack


Nekem a barátnőm most megy másod diplomára mert h a mostani amit szerzett azzal nem akar elhelyezkedni mert nem érdekli(közgazdász mi más is lehetne :) )...szóval majd ott tart h 28 évesen még nem lesz fogalma arról h mi az h munka....ez a szomorú h sokan csak azért mennek tovább tanulni mert kell a diploma címszó meg azért h ne keljen dolgozni menni de nem is érdekli amit tanul!

éncsak arra leszek kiváncsi, hogy évek múlva ott állnak az emberek a diplomáikkal és nem lesz aki elvégezze a kétkezű munkát..............ez a "dolgozzanak a szegények" közhely és kicsit unalmas, nameg fordulhat a kocka is.......kiváncsi vagyok ha nem lesz pénze akkor is ezt mondja?

2010. Augusztus 07. - 13:42:40
Válasz #37641
Nem elérhető

Tóth Attila


Így van!Lásd Anglia!Ott is amit eddig a külföldiek csináltak,azt most már elvégzi az angol is!Nekünk is lesz/van egy csomó elméleti szakemberünk,csak nem lesz aki gyakorlatba meg is csinálja!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Augusztus 07. - 14:12:30
Válasz #37642
Nem elérhető

csesztike


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 07. - 17:58:06
Válasz #37643
Nem elérhető

Jordan


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D



Amig szep, es fiatal a holgy, sok penzt tud keresni, ha hasznalja amije van  :-)- :-)(-:
 >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Augusztus 07. - 20:24:01
Válasz #37644
Nem elérhető

bandus


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Augusztus 07. - 20:39:23
Válasz #37645
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?

Ahogy felveszi az alanyi jogon járó kölcsönt  !+"%

2010. Augusztus 07. - 20:41:37
Válasz #37646
Nem elérhető

atleeta


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?
Nem feltétlenül annak lesz gyorsan saját háza, kocsija, aki 8 diplomával rendelkezik.Ha elég talpraesett és szerencsés is akkor nem kellenek hozzá évtizedek  ;)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Augusztus 07. - 20:43:58
Válasz #37647
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?
Nem feltétlenül annak lesz gyorsan saját háza, kocsija, aki 8 diplomával rendelkezik.Ha elég talpraesett és szerencsés is akkor nem kellenek hozzá évtizedek  ;)

Hahaha  :D Átlagkereset 160e Br körül van ma Magyarországon.. Lehet számolni  8-}  Ha szerencsének a családi hátteret mondod (vagy jól házasodást a hölgyeknél) akkor igazad van  ;D

2010. Augusztus 07. - 20:48:10
Válasz #37648
Nem elérhető

atleeta


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?
Nem feltétlenül annak lesz gyorsan saját háza, kocsija, aki 8 diplomával rendelkezik.Ha elég talpraesett és szerencsés is akkor nem kellenek hozzá évtizedek  ;)

Hahaha  :D Átlagkereset 160e Br körül van ma Magyarországon.. Lehet számolni  8-}  Ha szerencsének a családi hátteret mondod (vagy jól házasodást a hölgyeknél) akkor igazad van  ;D
Nem kell beállni a sorba  ;) Egy ismerős szakmunkás lakatosként kezdte, mára van egy 50 főt foglalkoztató gépgyártó cége, 2 étterme és csak 30 éves...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Augusztus 07. - 20:48:48
Válasz #37649
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?
Nem feltétlenül annak lesz gyorsan saját háza, kocsija, aki 8 diplomával rendelkezik.Ha elég talpraesett és szerencsés is akkor nem kellenek hozzá évtizedek  ;)

Hahaha  :D Átlagkereset 160e Br körül van ma Magyarországon.. Lehet számolni  8-}  Ha szerencsének a családi hátteret mondod (vagy jól házasodást a hölgyeknél) akkor igazad van  ;D
Nem kell beállni a sorba  ;) Egy ismerős szakmunkás lakatosként kezdte, mára van egy 50 főt foglalkoztató gépgyártó cége, 2 étterme és csak 30 éves...

Így megy ez ma MO-n  --)