2024. Október 06. - 07:15:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992429 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

2010. Augusztus 05. - 18:16:35
Válasz #37620
Nem elérhető

csesztike


Akkor hogy ne tudd elterelni a szót máshogy fogalmazok:

adok egy kis kenést a lábaid közé ;D

Na de Szabi...ez itt nem a sex  topik....amúgy tanulok mindig valami újat...ma már ez a második...ilyet még nem hallottam max. azt h elkenem a szádat! ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 05. - 18:23:54
Válasz #37621
Nem elérhető

Szabi


Akkor hogy ne tudd elterelni a szót máshogy fogalmazok:

adok egy kis kenést a lábaid közé ;D

Na de Szabi...ez itt nem a sex  topik....amúgy tanulok mindig valami újat...ma már ez a második...ilyet még nem hallottam max. azt h elkenem a szádat! ;D

Meg tudlak tanítani 1-2 dologra csak szólj Suncus ;) :-* :-)o-:
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Augusztus 05. - 18:24:21
Válasz #37622
Nem elérhető

Szabi


Nem fárasztalak ma már mert megyek melóba!!! :-[
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Augusztus 05. - 19:33:12
Válasz #37623
Nem elérhető

God Vazzeg


Akkor hogy ne tudd elterelni a szót máshogy fogalmazok:

adok egy kis kenést a lábaid közé ;D

 ;D ;D ;D

2010. Augusztus 05. - 20:36:24
Válasz #37624
Nem elérhető

bandus



Ezt a lóvét a gyógyszeriparban is megkeresik ::)
[/quote]
én nem állítottam, hogy mással nem lehet ennyit keresni, ez is csak egy, a jól fizető iparágak közül. de az elmúlt napokban sikerült pár komoly hazai szakemberrel beszélni, és szépítés nélkül megmondták ők is, hogy amint tudunk, lépjünk le külföldre és húzzunk el ebből a szarból.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Augusztus 05. - 22:00:38
Válasz #37625
Nem elérhető

George



Ezt a lóvét a gyógyszeriparban is megkeresik ::)
én nem állítottam, hogy mással nem lehet ennyit keresni, ez is csak egy, a jól fizető iparágak közül. de az elmúlt napokban sikerült pár komoly hazai szakemberrel beszélni, és szépítés nélkül megmondták ők is, hogy amint tudunk, lépjünk le külföldre és húzzunk el ebből a szarból.
[/quote]
Alapvetően mack-nek szólt, vannak olyan területek, ahol ez a belépő fizetés. Persze nem árt jónak lenni benne, és folyékonyan beszélni annak az országnak a nyelvét, ahová készülsz. A legtöbb helyen vizsgát kell tenni, hogy felmérjék a tudásod. Szóval ha valakinek van esze, és nem lusta, az pár év alatt elég komoly egzisztenciát teremthet magának. Az utolsó soroddal meg teljesen egyetértek ;) Mész a hadron-ütköztetőbe? ;D

2010. Augusztus 06. - 00:07:15
Válasz #37626
Nem elérhető

mack



Ezt a lóvét a gyógyszeriparban is megkeresik ::)
én nem állítottam, hogy mással nem lehet ennyit keresni, ez is csak egy, a jól fizető iparágak közül. de az elmúlt napokban sikerült pár komoly hazai szakemberrel beszélni, és szépítés nélkül megmondták ők is, hogy amint tudunk, lépjünk le külföldre és húzzunk el ebből a szarból.
Alapvetően mack-nek szólt, vannak olyan területek, ahol ez a belépő fizetés. Persze nem árt jónak lenni benne, és folyékonyan beszélni annak az országnak a nyelvét, ahová készülsz. A legtöbb helyen vizsgát kell tenni, hogy felmérjék a tudásod. Szóval ha valakinek van esze, és nem lusta, az pár év alatt elég komoly egzisztenciát teremthet magának. Az utolsó soroddal meg teljesen egyetértek ;) Mész a hadron-ütköztetőbe? ;D
[/quote]

tuttamén bazzeg hogy továbbkéne tanulni  ;D de ésakkor mijött volna a Kandó után? akkoriban nem álmodoztam külföldről......azt tudtam hogy dolgozni kell. Nekem nincsenek olyan ismerőseim akik ennyit keresnek részecskegyorsítással  ;D akik ennyit keresnek azok nem ilyesmivel keresik, szal aztmeg kösz, csak figyelném ha lehet. nekem elég eza ezerakárhányszáz ejurócska is. aza poén hogy most a szakmámban vagyok....jövőhéten új melóhelyen kezdek, de szerdán állásinterjúra megyek megint Bécsbe....sofőrködni kéne meg kiszállítani billánál(nem a tiszakécskeinél  ;D ) 2000-2300 közt van a péz....ésakkor bazzeg megint villanytszerelek százasokkal kevesebbé....dolgoztam má sofőrként, ottse kellett sokat gondolkodnom és a felelősség sem volt akkora. Nem értem miért keresnek így!  ????... ha felvesznek akkor nekem mindegy  :P

2010. Augusztus 06. - 17:25:17
Válasz #37627
Nem elérhető

zotja


"meghalokhogyharámnézel" kollégánkal mi történt? Tud valaki valamit róla?


lehet ránézett vki

2010. Augusztus 06. - 21:27:56
Válasz #37628
Nem elérhető

bandus



Ezt a lóvét a gyógyszeriparban is megkeresik ::)
én nem állítottam, hogy mással nem lehet ennyit keresni, ez is csak egy, a jól fizető iparágak közül. de az elmúlt napokban sikerült pár komoly hazai szakemberrel beszélni, és szépítés nélkül megmondták ők is, hogy amint tudunk, lépjünk le külföldre és húzzunk el ebből a szarból.
Alapvetően mack-nek szólt, vannak olyan területek, ahol ez a belépő fizetés. Persze nem árt jónak lenni benne, és folyékonyan beszélni annak az országnak a nyelvét, ahová készülsz. A legtöbb helyen vizsgát kell tenni, hogy felmérjék a tudásod. Szóval ha valakinek van esze, és nem lusta, az pár év alatt elég komoly egzisztenciát teremthet magának. Az utolsó soroddal meg teljesen egyetértek ;) Mész a hadron-ütköztetőbe? ;D
[/quote]
Na ezt nem okoskodásképpen akarom megjegyezni, csak azért leírom, mert nagyon sokan keverik :) Az atomenergetika teljesen másról szól mint a magfizika (ez az LHC). Az atomreaktorokban ennek csak néhány töredékét alkalmazzák.

Amúgy teljesen egyetértek... Amikor pályaválasztás elé került a sor a gimiben, az angoltanárunk fogalmazta meg a legjobban: ha jó vagy abban amit csinálsz (vagyis sokkl jobb mint mások), akkor lesz munkád. Nameg nyelvtudásis elkél... folyékony szinten.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Augusztus 06. - 21:53:49
Válasz #37629
Nem elérhető

Cressler


Lehet egy pályakezdő kurva jó abban amit csinálni kellene ha olyanokat keresnek akiknek van már pár év tapasztalata, nem tud bizonyítani.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Augusztus 06. - 22:04:15
Válasz #37630
Nem elérhető

bandus


Lehet egy pályakezdő kurva jó abban amit csinálni kellene ha olyanokat keresnek akiknek van már pár év tapasztalata, nem tud bizonyítani.

Jogos... Barátnőm a friss közgáz diplomájával nem igazán talál állást, mindenhol tapasztalat kell... Nekem annyiban van szerencsém, hogy ez elég behatárolt terület. Itthon meg főleg... Arról nem is beszélve, hogy összesen 10-en tanuljuk ezt, ésmire dolgozni kezdek (ha itthon) kb ismerek mindenkit a szakmából, gyakorlaton keresztül, konferenciákról, ilyesmi. De az az igazság, hogy rohadt helyzet van itthon, le kell lépni a picsába.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Augusztus 06. - 22:30:58
Válasz #37631
Nem elérhető

George


Lehet egy pályakezdő kurva jó abban amit csinálni kellene ha olyanokat keresnek akiknek van már pár év tapasztalata, nem tud bizonyítani.

Jogos... Barátnőm a friss közgáz diplomájával nem igazán talál állást, mindenhol tapasztalat kell... Nekem annyiban van szerencsém, hogy ez elég behatárolt terület. Itthon meg főleg... Arról nem is beszélve, hogy összesen 10-en tanuljuk ezt, ésmire dolgozni kezdek (ha itthon) kb ismerek mindenkit a szakmából, gyakorlaton keresztül, konferenciákról, ilyesmi. De az az igazság, hogy rohadt helyzet van itthon, le kell lépni a picsába.
Itt jön be a képbe az, hogy a legtöbben akik elkezdenek egy főiskolát/egyetemet, nem látják át teljesen a helyzetet, hogy mi lehet egyáltalán kezdeni adott területen. Manapság annyi jogász/közgazdász van, hogy nem értem ezt a mostani jelentkezési dömpinget ezeken a karokon. Korábban ez volt a tanárokkal. Nameg az idegenforgalom...mi a bánat? Nincs ennyi szálloda itthon ahol ezzel el lehet helyezkedni, aztán mi lesz? Idegenvezető külföldön? Szóval tényleg érdemes olyan irányba menni, ahol szakemberhiány van - főleg külföldön :laugh: Többszörös fizu, töredék adó az itthonihoz képest? @-o

2010. Augusztus 06. - 22:43:49
Válasz #37632
Nem elérhető

Cressler


A fő gond az, hogy túl sok a felsőoktatási intézmény és szinte minden hülyét felvesznek ha mást nem költségtérítéses szakra idén is a jelentkezők 70%-át vették fel kb, szerintem ennek jóval 50 de inkább 40% alatt kellene lennie és olyan felsőoktatási intézményeket kell csak meghagyni aki színvonalas képzést tud. Mekkora gáz már, hogy amikor Én érettségiztem pl a gazdálkodási és menedzsment szakra az egyik egyetemen 142 pont kellett (max) a másikra 128 .... és volt olyan főiskola ahová 100 pont alatt is be lehett kerülni erre a szakra és persze, hogy sok a közgazdász mert egyes helyeken olyan is diplomát kap aki egy másodfokú egyenletet is alig tudott megoldani. 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Augusztus 06. - 22:47:44
Válasz #37633
Nem elérhető

George


A fő gond az, hogy túl sok a felsőoktatási intézmény és szinte minden hülyét felvesznek ha mást nem költségtérítéses szakra idén is a jelentkezők 70%-át vették fel kb, szerintem ennek jóval 50 de inkább 40% alatt kellene lennie és olyan felsőoktatási intézményeket kell csak meghagyni aki színvonalas képzést tud. Mekkora gáz már, hogy amikor Én érettségiztem pl a gazdálkodási és menedzsment szakra az egyik egyetemen 142 pont kellett (max) a másikra 128 .... és volt olyan főiskola ahová 100 pont alatt is be lehett kerülni erre a szakra és persze, hogy sok a közgazdász mert egyes helyeken olyan is diplomát kap aki egy másodfokú egyenletet is alig tudott megoldani. 
Ez így igaz, elvárás lett a diploma, és nem becsülik sem anyagilag, sem másképp a szakmunkát meg a termelést.

2010. Augusztus 06. - 22:50:26
Válasz #37634
Nem elérhető

Johnnyx


Nálunk térinformatikán meg hallgató hiány van, úgy kell toborozni az embereket. Pedig a mi évfolyamunkból is mindenki el tudott helyezkedni szakmán belül max 1 hónappal diplomázás után. De nem jönnek, mert azt mondják, hogy nehéz elvégezni  ***)))) De minek elvégezni egy könnyű szakot, amivel éhen halsz?  ***
Egyetek zabot!