2024. Október 06. - 09:26:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992550 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

2010. Augusztus 05. - 11:51:42
Válasz #37590
Nem elérhető

dino


Ma délelőtt az egyik áruház parkolójában megyek a autóhoz...odajön egy öreg, szép fehér ing, nadrág, normálisan felöltözve, tisztán, megborotválkozva, látszik rajta, hogy nem éppen egy irodában dolgozta végig az életét. Mintha a saját nagyfateromra néznék rá. Köszön, és kér egy kis pénzt kenyérre, mert azt mondja három napja nem evett. Ránézek, látszik, hogy nem piás, a szeme is tiszta, nem a csatornából mászott elő éppen. Adok neki egy ezrest, ő majdnem sírni kezd, és hálálkodik. Én meg mondom, hogy nem tesz semmit, beülök, elhajtok, és közben az jár a fejemben, hogy mennyire hánynom kell ettől az országtól. Vajon mi is így végezzük? Én biztos nem, de ha ezekre az emberekre gondolok, aki végigdolgozták az életüket, netán még a háborút is megjárták a hazáért, és most ezt kapják cserébe...nem tudom, hogy jó irányba megyünk-e.

respect :-){

ha tehetem én is adok néha, de azért egyetemistakén ez elégritkén fordul elő... viszont egyre biztosabb vagyok benne, hogy lelépek innen. külföldön jobban virágzik az atommaghasasztás :D és még a fizu is 5 számjegy körül mozog... ($/euro...)

??????

?

5 számjegyű fizetés, dollárban, vagy euróban mérve.

nemvágom...havonta mondjuk 10.000 $ vagy Euro...de ki kap ennyit?
Ezt a lóvét a gyógyszeriparban is megkeresik ::)

Meg még néhány hölgyek által választott "szakmában" is! ;D
ne bíztassátok szegény bandust, még a végén k*rvának áll.. maradjon csak az atomoknál!  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 05. - 12:37:17
Válasz #37591
Nem elérhető

mack


Jaj mack, ha a protonokat és a neutronokat sikerül szétválasztani egymástól, hatalmas energiát nyernek a hasadással. Ezt mindenki tudja ;D

ÉRTEMÉN, de miaza proton?  :D :D :D

2010. Augusztus 05. - 12:38:22
Válasz #37592
Nem elérhető

George


Jaj mack, ha a protonokat és a neutronokat sikerül szétválasztani egymástól, hatalmas energiát nyernek a hasadással. Ezt mindenki tudja ;D

ÉRTEMÉN, de miaza proton?  :D :D :D
Az, amiből a hadron lesz ha tovább hasítod ;D

2010. Augusztus 05. - 12:38:29
Válasz #37593
Nem elérhető

mack


Ma délelőtt az egyik áruház parkolójában megyek a autóhoz...odajön egy öreg, szép fehér ing, nadrág, normálisan felöltözve, tisztán, megborotválkozva, látszik rajta, hogy nem éppen egy irodában dolgozta végig az életét. Mintha a saját nagyfateromra néznék rá. Köszön, és kér egy kis pénzt kenyérre, mert azt mondja három napja nem evett. Ránézek, látszik, hogy nem piás, a szeme is tiszta, nem a csatornából mászott elő éppen. Adok neki egy ezrest, ő majdnem sírni kezd, és hálálkodik. Én meg mondom, hogy nem tesz semmit, beülök, elhajtok, és közben az jár a fejemben, hogy mennyire hánynom kell ettől az országtól. Vajon mi is így végezzük? Én biztos nem, de ha ezekre az emberekre gondolok, aki végigdolgozták az életüket, netán még a háborút is megjárták a hazáért, és most ezt kapják cserébe...nem tudom, hogy jó irányba megyünk-e.

respect :-){

ha tehetem én is adok néha, de azért egyetemistakén ez elégritkén fordul elő... viszont egyre biztosabb vagyok benne, hogy lelépek innen. külföldön jobban virágzik az atommaghasasztás :D és még a fizu is 5 számjegy körül mozog... ($/euro...)

??????

?

5 számjegyű fizetés, dollárban, vagy euróban mérve.

nemvágom...havonta mondjuk 10.000 $ vagy Euro...de ki kap ennyit?
Ezt a lóvét a gyógyszeriparban is megkeresik ::)

a dílerek  :D :D :D

2010. Augusztus 05. - 12:39:11
Válasz #37594
Nem elérhető

mack


Jaj mack, ha a protonokat és a neutronokat sikerül szétválasztani egymástól, hatalmas energiát nyernek a hasadással. Ezt mindenki tudja ;D

ÉRTEMÉN, de miaza proton?  :D :D :D
Az, amiből a hadron lesz ha tovább hasítod ;D

ez a szeletelés neked is megy látom  :D

2010. Augusztus 05. - 12:41:05
Válasz #37595
Nem elérhető

George


Jaj mack, ha a protonokat és a neutronokat sikerül szétválasztani egymástól, hatalmas energiát nyernek a hasadással. Ezt mindenki tudja ;D

ÉRTEMÉN, de miaza proton?  :D :D :D
Az, amiből a hadron lesz ha tovább hasítod ;D

ez a szeletelés neked is megy látom  :D
Szelek én mindent...csirkét, tortát, atomot :D

2010. Augusztus 05. - 13:20:21
Válasz #37596
Nem elérhető

csesztike


Na itt folytatom...
God mit képzeltél el...? ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 05. - 13:26:06
Válasz #37597
Nem elérhető

God Vazzeg


Na itt folytatom...
God mit képzeltél el...? ;D

IKREK Változó. Érdemes kikapcsolni a tévét előtte, különben azt fogja nézni közben. Elég ügyes tud lenni, ha éppen olyanja van. Amúgy kurvára dekoncentrált. Időnként változtat a fogáson, mert utál unatkozni szopás közben.

OROSZLÁN Lángra lobbantja a farkad, mintha egész életében erre a percre várt volna. Játékos és szenvedélyes. Fűti valami mély tűz. Nyelni méltóságán aluli, de ha nagyon felhúztad, megtesz bármit. Muszáj megdugnod cserébe, de hát ilyen az élet.

Elképzeltem ahogy unottan szopsz, majd begerjedek és irgalmatlanul megduglak  ;D Nincs ebben semmi  ***)))  ;D

2010. Augusztus 05. - 13:31:08
Válasz #37598
Nem elérhető

csesztike


Na itt folytatom...
God mit képzeltél el...? ;D

IKREK Változó. Érdemes kikapcsolni a tévét előtte, különben azt fogja nézni közben. Elég ügyes tud lenni, ha éppen olyanja van. Amúgy kurvára dekoncentrált. Időnként változtat a fogáson, mert utál unatkozni szopás közben.

OROSZLÁN Lángra lobbantja a farkad, mintha egész életében erre a percre várt volna. Játékos és szenvedélyes. Fűti valami mély tűz. Nyelni méltóságán aluli, de ha nagyon felhúztad, megtesz bármit. Muszáj megdugnod cserébe, de hát ilyen az élet.

Elképzeltem ahogy unottan szopsz, majd begerjedek és irgalmatlanul megduglak  ;D Nincs ebben semmi  ***)))  ;D

Nem jutok el az unalomig! ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 05. - 13:34:42
Válasz #37599
Nem elérhető

pwz


Maszat mirol marad le...  ;D

2010. Augusztus 05. - 13:51:05
Válasz #37600
Nem elérhető

mack


Köszi God!!!!!! mosmá műxik!  :-){

2010. Augusztus 05. - 13:53:21
Válasz #37601
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi God!!!!!! mosmá műxik!  :-){

Örülök!  8-)

2010. Augusztus 05. - 13:54:27
Válasz #37602
Nem elérhető

God Vazzeg


Na itt folytatom...
God mit képzeltél el...? ;D

IKREK Változó. Érdemes kikapcsolni a tévét előtte, különben azt fogja nézni közben. Elég ügyes tud lenni, ha éppen olyanja van. Amúgy kurvára dekoncentrált. Időnként változtat a fogáson, mert utál unatkozni szopás közben.

OROSZLÁN Lángra lobbantja a farkad, mintha egész életében erre a percre várt volna. Játékos és szenvedélyes. Fűti valami mély tűz. Nyelni méltóságán aluli, de ha nagyon felhúztad, megtesz bármit. Muszáj megdugnod cserébe, de hát ilyen az élet.

Elképzeltem ahogy unottan szopsz, majd begerjedek és irgalmatlanul megduglak  ;D Nincs ebben semmi  ***)))  ;D

Nem jutok el az unalomig! ;D

Leragadsz a tv-nél mi?  ;D Azért pedig bünti jár ám, anális inkább  :-)(-:  :D

2010. Augusztus 05. - 13:59:24
Válasz #37603
Nem elérhető

Szabi


Csesztit nem lehet meghúzni ;D ;D ;D
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Augusztus 05. - 14:26:16
Válasz #37604
Nem elérhető

csesztike


Csesztit nem lehet meghúzni ;D ;D ;D

God!Vagy ha a tv-t kikapcsolják akkor jön az ikrek másik fő baja h elbambul a gondolataiban...nagy a képzelőerőm! ;D

Erre már pár tanárom is panaszkodott az iskolában...látod Szabi...se így nem se úgy nem lehet... ;D
Persze nincsenek lehetetlenek... ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)