2024. Október 06. - 09:26:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992552 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

2010. Augusztus 03. - 19:44:27
Válasz #37560
Nem elérhető

Boresz


Talán nem is ide tartozik...De Magyarország! Most olvastam egy sárgás cikket a Jacksonville proról...

Most már szinte véglegesnek tekinthető a hétvégi Jacksonville Pro indulólistája. Sajnos a Jacksonville-ben csak 202 font alatti kategóriában indulhatnak a versenyzők, de a Figure és a Bikini kategóriák így is színessé tehetik az augusztus 6-7-én megrendezésre kerülő eredményt. Korábban David Henry indulását is tényként emlegették, de az ő neve egyelőre nincs rajta a listán, aminek persze nincs túl nagy jelentősége. Ha David indul, akkor egyértelműen ő lesz a favorit, hiszen ő lehet az egyetlen nagy név a versenyen. Azonban ha tényleg nem iratkozik fel az indulók közé az utolsó pillanatban, akkor izgalmas csata alakulhat ki Nathan Wonsley, Jaroslav Horvath és Clarence DeVis között, de közülük előre megtippelni a befutót szinte lehetetlen.

Ha egy társadalom kiragadott részében (ahol állítólag életük közös része a sport, ráadásul azonos...) sincs annyi emberség, összetartás, hogy legalább a sport iránti tisztelet miatt megemlítsék egy volt honfitársuk nevét, akkor mit várhatunk????
 Persze, nem kell csak azér feloldani a haragot, és elsősorba róla írni mert, hogy Magyar (bárafasztnem...) De ilyen szinten kicenzúrázni, szerintem szégyen  :-X :-X :-X :-X
(És ez csak egy független külső nézőpontú vélemény...)
Dino még akkor megemlítette ott az adott topikban,hogy a második helyezett a 202-ben magyar.Még nem is név szerint hanem csak hogy honfitárs a dobogó második fokán,hééééló meg sem említitek? Pár percig volt kint és törölték a posztot. Erősebb ott a cenzúra mint kínában és észak koreában együttvéve.
 8-}
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 03. - 19:50:54
Válasz #37561
Nem elérhető

csesztike


Legyen már vége ennek  mai napnak....
Csak idióták jött ma be az üzletbe....
5 perce volt bent egy ember.Bejött,köszönt(ami nagy csoda manapság) és megkérdezte mi van akciósan?
Semmi konkrétum...és ha rámutattam volna a számológépre h nesze azt megkapod akciósan 50 Ft ért akkor azt kéri?
 :-\
Asszem az utolsó munkanapomon amit itt töltök a hülye kérdésekre csak is hülye válaszokat fogok adni... ;D

Biztos front van, mert a kórházban is mindenki hülye volt.  ;D

Melyik részen dolgozol?Pszichiátrián? ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 03. - 19:53:07
Válasz #37562
Nem elérhető

BarbieGigi


Legyen már vége ennek  mai napnak....
Csak idióták jött ma be az üzletbe....
5 perce volt bent egy ember.Bejött,köszönt(ami nagy csoda manapság) és megkérdezte mi van akciósan?
Semmi konkrétum...és ha rámutattam volna a számológépre h nesze azt megkapod akciósan 50 Ft ért akkor azt kéri?
 :-\
Asszem az utolsó munkanapomon amit itt töltök a hülye kérdésekre csak is hülye válaszokat fogok adni... ;D

Biztos front van, mert a kórházban is mindenki hülye volt.  ;D

Melyik részen dolgozol?Pszichiátrián? ;D

Majdnem: Neurológia - Ideggyógyászat. ;D (De a közvéleménnyel ellentétben semmi köze az elmeosztályhoz)
"Annyi hajtson, ami megőrjít, ha nem pusztít el, megerősít." (Road)

"Te vagy az egyetlen, aki létrehozza a Világodat!" (The Secret)

"Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér."

(Bertold Brecht )

"Bármi lehetsz, bármit megtehetsz és bármire szert tehetsz..."

2010. Augusztus 03. - 20:10:55
Válasz #37563
Nem elérhető

csesztike


Legyen már vége ennek  mai napnak....
Csak idióták jött ma be az üzletbe....
5 perce volt bent egy ember.Bejött,köszönt(ami nagy csoda manapság) és megkérdezte mi van akciósan?
Semmi konkrétum...és ha rámutattam volna a számológépre h nesze azt megkapod akciósan 50 Ft ért akkor azt kéri?
 :-\
Asszem az utolsó munkanapomon amit itt töltök a hülye kérdésekre csak is hülye válaszokat fogok adni... ;D

Biztos front van, mert a kórházban is mindenki hülye volt.  ;D

Melyik részen dolgozol?Pszichiátrián? ;D

Majdnem: Neurológia - Ideggyógyászat. ;D (De a közvéleménnyel ellentétben semmi köze az elmeosztályhoz)

Nekem egy lány ismerősöm a Pszichiátrián dolgozik és olyan sztorikat szokott mesélni...... ;D
Én mondjuk egy napot sem bírnék ott dolgozni mert tuti h nap végére már én is kattant lennék! ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 03. - 20:21:29
Válasz #37564
Nem elérhető

BarbieGigi


Legyen már vége ennek  mai napnak....
Csak idióták jött ma be az üzletbe....
5 perce volt bent egy ember.Bejött,köszönt(ami nagy csoda manapság) és megkérdezte mi van akciósan?
Semmi konkrétum...és ha rámutattam volna a számológépre h nesze azt megkapod akciósan 50 Ft ért akkor azt kéri?
 :-\
Asszem az utolsó munkanapomon amit itt töltök a hülye kérdésekre csak is hülye válaszokat fogok adni... ;D

Biztos front van, mert a kórházban is mindenki hülye volt.  ;D

Melyik részen dolgozol?Pszichiátrián? ;D

Majdnem: Neurológia - Ideggyógyászat. ;D (De a közvéleménnyel ellentétben semmi köze az elmeosztályhoz)

Nekem egy lány ismerősöm a Pszichiátrián dolgozik és olyan sztorikat szokott mesélni...... ;D
Én mondjuk egy napot sem bírnék ott dolgozni mert tuti h nap végére már én is kattant lennék! ;D

Nálunk sem jobb a helyzet, amikor sok a zavart beteg és a pókokat, bogarakat kell összeszednünk a szobából, meg kizavarni a macskát, leszedni a rózsaszín pókhálókat a falról, megetetni a tyúkokat, és még sorolhatnám.  ;D Simán be lehet dilizni.  :D
"Annyi hajtson, ami megőrjít, ha nem pusztít el, megerősít." (Road)

"Te vagy az egyetlen, aki létrehozza a Világodat!" (The Secret)

"Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér."

(Bertold Brecht )

"Bármi lehetsz, bármit megtehetsz és bármire szert tehetsz..."

2010. Augusztus 03. - 20:38:20
Válasz #37565
Nem elérhető

George


Volt egy osztálytársam gimiben, a faterja a szolnoki elmegyógyintézet főorvosa volt, anyukája meg a szegedi csillag parancsnokának egyik ügyintézője(nem tudom pontosan milyen titulusban volt ott, talán helyettes). Szóval egyszer mikor Szolnokon voltunk kiránduláson, bementünk ketten a faterjához. Na az nem volt egyszerű amilyen emberek bent voltak --) A hideg futkosott a hátamon, pedig nem voltam egy beszari kölyök :D Másik alkalommal meg volt lehetőség bemenni a Csillagba "szétnézni". Jött velünk két smasszer meg anyuka, bevittek minket olyan helyekre, ahova az átlag látogató nem mehet. Ott is betegek voltak az emberek, nem kicsit. Nagyon durva lehet ott évekre bezárva, ráadásul akit ide zárnak az nemigen jön ki 10 év alatt ::)

2010. Augusztus 03. - 20:38:45
Válasz #37566
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Talán nem is ide tartozik...De Magyarország! Most olvastam egy sárgás cikket a Jacksonville proról...

Ha egy társadalom kiragadott részében (ahol állítólag életük közös része a sport, ráadásul azonos...) sincs annyi emberség, összetartás, hogy legalább a sport iránti tisztelet miatt megemlítsék egy volt honfitársuk nevét, akkor mit várhatunk????
 Persze, nem kell csak azér feloldani a haragot, és elsősorba róla írni mert, hogy Magyar (bárafasztnem...) De ilyen szinten kicenzúrázni, szerintem szégyen  :-X :-X :-X :-X
(És ez csak egy független külső nézőpontú vélemény...)

Ezektől az értelmi fogyatékosoktól ne várj sokat.  ;)

2010. Augusztus 03. - 21:33:02
Válasz #37567
Nem elérhető

mack


Talán nem is ide tartozik...De Magyarország! Most olvastam egy sárgás cikket a Jacksonville proról...

Ha egy társadalom kiragadott részében (ahol állítólag életük közös része a sport, ráadásul azonos...) sincs annyi emberség, összetartás, hogy legalább a sport iránti tisztelet miatt megemlítsék egy volt honfitársuk nevét, akkor mit várhatunk????
 Persze, nem kell csak azér feloldani a haragot, és elsősorba róla írni mert, hogy Magyar (bárafasztnem...) De ilyen szinten kicenzúrázni, szerintem szégyen  :-X :-X :-X :-X
(És ez csak egy független külső nézőpontú vélemény...)

Ezektől az értelmi fogyatékosoktól ne várj sokat.  ;)
****:))))))

2010. Augusztus 04. - 00:38:54
Válasz #37568
Nem elérhető

bandus


Ma délelőtt az egyik áruház parkolójában megyek a autóhoz...odajön egy öreg, szép fehér ing, nadrág, normálisan felöltözve, tisztán, megborotválkozva, látszik rajta, hogy nem éppen egy irodában dolgozta végig az életét. Mintha a saját nagyfateromra néznék rá. Köszön, és kér egy kis pénzt kenyérre, mert azt mondja három napja nem evett. Ránézek, látszik, hogy nem piás, a szeme is tiszta, nem a csatornából mászott elő éppen. Adok neki egy ezrest, ő majdnem sírni kezd, és hálálkodik. Én meg mondom, hogy nem tesz semmit, beülök, elhajtok, és közben az jár a fejemben, hogy mennyire hánynom kell ettől az országtól. Vajon mi is így végezzük? Én biztos nem, de ha ezekre az emberekre gondolok, aki végigdolgozták az életüket, netán még a háborút is megjárták a hazáért, és most ezt kapják cserébe...nem tudom, hogy jó irányba megyünk-e.

respect :-){

ha tehetem én is adok néha, de azért egyetemistakén ez elégritkén fordul elő... viszont egyre biztosabb vagyok benne, hogy lelépek innen. külföldön jobban virágzik az atommaghasasztás :D és még a fizu is 5 számjegy körül mozog... ($/euro...)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Augusztus 04. - 10:47:51
Válasz #37569
Nem elérhető

mack


Ma délelőtt az egyik áruház parkolójában megyek a autóhoz...odajön egy öreg, szép fehér ing, nadrág, normálisan felöltözve, tisztán, megborotválkozva, látszik rajta, hogy nem éppen egy irodában dolgozta végig az életét. Mintha a saját nagyfateromra néznék rá. Köszön, és kér egy kis pénzt kenyérre, mert azt mondja három napja nem evett. Ránézek, látszik, hogy nem piás, a szeme is tiszta, nem a csatornából mászott elő éppen. Adok neki egy ezrest, ő majdnem sírni kezd, és hálálkodik. Én meg mondom, hogy nem tesz semmit, beülök, elhajtok, és közben az jár a fejemben, hogy mennyire hánynom kell ettől az országtól. Vajon mi is így végezzük? Én biztos nem, de ha ezekre az emberekre gondolok, aki végigdolgozták az életüket, netán még a háborút is megjárták a hazáért, és most ezt kapják cserébe...nem tudom, hogy jó irányba megyünk-e.

respect :-){

ha tehetem én is adok néha, de azért egyetemistakén ez elégritkén fordul elő... viszont egyre biztosabb vagyok benne, hogy lelépek innen. külföldön jobban virágzik az atommaghasasztás :D és még a fizu is 5 számjegy körül mozog... ($/euro...)

??????

2010. Augusztus 04. - 10:53:13
Válasz #37570
Nem elérhető

mack



2010. Augusztus 04. - 14:14:24
Válasz #37571
Nem elérhető

atleeta


Egyre durvább ez az ország.Gránátot dobálnak az utcán, lövöldöznek, elütik a rendőrt és ez csak egyre rosszabb lesz szerintem...  :-\
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Augusztus 04. - 15:11:10
Válasz #37572
Nem elérhető

Boresz


Egyre durvább ez az ország.Gránátot dobálnak az utcán, lövöldöznek, elütik a rendőrt és ez csak egyre rosszabb lesz szerintem...  :-\
esetleg ha a rendőrbácsi/néni úgy vehetné elő a pisztolyát hogy annak nem rá lennének később szankciói akkor már egy lépéssel közelebb lennének a rohadt mocskos mindentszabad bűnözőhöz , szvsz
de ehhez kell egyfajta nyugodt fej is,nehogy a kicsit parás biztosúr előbb lőjön, aztán kérdezzen egy sima igazoltatásnál

 ::)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 04. - 15:24:33
Válasz #37573
Nem elérhető

George


Egyre durvább ez az ország.Gránátot dobálnak az utcán, lövöldöznek, elütik a rendőrt és ez csak egyre rosszabb lesz szerintem...  :-\
esetleg ha a rendőrbácsi/néni úgy vehetné elő a pisztolyát hogy annak nem rá lennének később szankciói akkor már egy lépéssel közelebb lennének a rohadt mocskos mindentszabad bűnözőhöz , szvsz
de ehhez kell egyfajta nyugodt fej is,nehogy a kicsit parás biztosúr előbb lőjön, aztán kérdezzen egy sima igazoltatásnál

 ::)
Itt sajnos kérdés nélkül lőttek egy másik autóból, semmi esélye nem volt fegyvert elővenni a rendőrnek. Legalábbis most ez a hivatalos verzió. DE! Ha nem a trafival lenne elfoglalva az állomány, hanem bemennének bizonyos helyekre(klub, kaszinó, putri ::) ), akkor elég gyorsan össze lehetne szedni toplistás körözött bűnözőket. És máris lenne visszatartó erő, nem lenne az az érzése a szarházinak, hogy úgyis szabadlábon marad. Ehhez viszont kellene egy normálisabb jogi háttér és igazságszolgáltatás is, ne tartson évekig egy tárgyalás, és ne számítsák be az előzetest a ténylegesen letöltött büntetésbe.

2010. Augusztus 04. - 15:32:50
Válasz #37574
Nem elérhető

mack


Egyre durvább ez az ország.Gránátot dobálnak az utcán, lövöldöznek, elütik a rendőrt és ez csak egyre rosszabb lesz szerintem...  :-\

"a magyarok nyilaitól......" meg stb. megnézhetnénk a Magyar történelmet......valamikor voltunk valakik talán. Ma már senkik! Két vilégháború után.....kellene mégegy világháború hogy elfogyjon ez a tetves ország. Leszarom ezt az országot.....