2024. Október 06. - 11:26:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992662 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2010. Augusztus 02. - 23:22:27
Válasz #37545
Nem elérhető

csesztike


Most konkrétan? ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 02. - 23:41:24
Válasz #37546
Nem elérhető

pmiller06


Most a privát üzeneteire, majd arra, hogy valami frappánsat tudjon fogalmazni... :D ALE-ALE-ALEJANDOR

2010. Augusztus 02. - 23:46:03
Válasz #37547
Nem elérhető

csesztike


Most a privát üzeneteire, majd arra, hogy valami frappánsat tudjon fogalmazni... :D ALE-ALE-ALEJANDOR

 ;D ;D ;D



"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 03. - 00:19:51
Válasz #37548
Nem elérhető

pmiller06


ezt a szart csak most vettem észre:D:DD: azt várod, hogy a "lovagod" megkérje a kezedet? :D

2010. Augusztus 03. - 00:29:20
Válasz #37549
Nem elérhető

Gabe


ezt a szart csak most vettem észre:D:DD: azt várod, hogy a "lovagod" megkérje a kezedet? :D
Azt én akkor szoktam, ha elfárad a szája. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Augusztus 03. - 00:30:15
Válasz #37550
Nem elérhető

pmiller06


GABE! TE ÁLLAT! :D :D :D :D

2010. Augusztus 03. - 00:41:32
Válasz #37551
Nem elérhető

csesztike


Na jól van fiúk menjetek aludni inkább.... ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 03. - 00:47:10
Válasz #37552
Nem elérhető

pmiller06


elfáradt a szád, kezed, lábad , ....., mindened? :D

2010. Augusztus 03. - 00:53:33
Válasz #37553
Nem elérhető

csesztike


elfáradt a szád, kezed, lábad , ....., mindened? :D

Agyilag fárasztottak le ha ennyire érdekel! :P ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 03. - 15:04:03
Válasz #37554
Nem elérhető

George


Ma délelőtt az egyik áruház parkolójában megyek a autóhoz...odajön egy öreg, szép fehér ing, nadrág, normálisan felöltözve, tisztán, megborotválkozva, látszik rajta, hogy nem éppen egy irodában dolgozta végig az életét. Mintha a saját nagyfateromra néznék rá. Köszön, és kér egy kis pénzt kenyérre, mert azt mondja három napja nem evett. Ránézek, látszik, hogy nem piás, a szeme is tiszta, nem a csatornából mászott elő éppen. Adok neki egy ezrest, ő majdnem sírni kezd, és hálálkodik. Én meg mondom, hogy nem tesz semmit, beülök, elhajtok, és közben az jár a fejemben, hogy mennyire hánynom kell ettől az országtól. Vajon mi is így végezzük? Én biztos nem, de ha ezekre az emberekre gondolok, aki végigdolgozták az életüket, netán még a háborút is megjárták a hazáért, és most ezt kapják cserébe...nem tudom, hogy jó irányba megyünk-e.

2010. Augusztus 03. - 15:14:47
Válasz #37555
Nem elérhető

Gababoy


Ma délelőtt az egyik áruház parkolójában megyek a autóhoz...odajön egy öreg, szép fehér ing, nadrág, normálisan felöltözve, tisztán, megborotválkozva, látszik rajta, hogy nem éppen egy irodában dolgozta végig az életét. Mintha a saját nagyfateromra néznék rá. Köszön, és kér egy kis pénzt kenyérre, mert azt mondja három napja nem evett. Ránézek, látszik, hogy nem piás, a szeme is tiszta, nem a csatornából mászott elő éppen. Adok neki egy ezrest, ő majdnem sírni kezd, és hálálkodik. Én meg mondom, hogy nem tesz semmit, beülök, elhajtok, és közben az jár a fejemben, hogy mennyire hánynom kell ettől az országtól. Vajon mi is így végezzük? Én biztos nem, de ha ezekre az emberekre gondolok, aki végigdolgozták az életüket, netán még a háborút is megjárták a hazáért, és most ezt kapják cserébe...nem tudom, hogy jó irányba megyünk-e.

Nehéz megmondani hogy melyik a jó írány...
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. Augusztus 03. - 15:23:54
Válasz #37556
Nem elérhető

brutusz


lehet, hogy nehéz megmondani, de én megkockáztatom, hogy nem ez...

2010. Augusztus 03. - 16:31:57
Válasz #37557
Nem elérhető

NosztalNiga


Talán nem is ide tartozik...De Magyarország! Most olvastam egy sárgás cikket a Jacksonville proról...

Most már szinte véglegesnek tekinthető a hétvégi Jacksonville Pro indulólistája. Sajnos a Jacksonville-ben csak 202 font alatti kategóriában indulhatnak a versenyzők, de a Figure és a Bikini kategóriák így is színessé tehetik az augusztus 6-7-én megrendezésre kerülő eredményt. Korábban David Henry indulását is tényként emlegették, de az ő neve egyelőre nincs rajta a listán, aminek persze nincs túl nagy jelentősége. Ha David indul, akkor egyértelműen ő lesz a favorit, hiszen ő lehet az egyetlen nagy név a versenyen. Azonban ha tényleg nem iratkozik fel az indulók közé az utolsó pillanatban, akkor izgalmas csata alakulhat ki Nathan Wonsley, Jaroslav Horvath és Clarence DeVis között, de közülük előre megtippelni a befutót szinte lehetetlen.

Ha egy társadalom kiragadott részében (ahol állítólag életük közös része a sport, ráadásul azonos...) sincs annyi emberség, összetartás, hogy legalább a sport iránti tisztelet miatt megemlítsék egy volt honfitársuk nevét, akkor mit várhatunk????
 Persze, nem kell csak azér feloldani a haragot, és elsősorba róla írni mert, hogy Magyar (bárafasztnem...) De ilyen szinten kicenzúrázni, szerintem szégyen  :-X :-X :-X :-X
(És ez csak egy független külső nézőpontú vélemény...)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Augusztus 03. - 19:38:05
Válasz #37558
Nem elérhető

csesztike


Legyen már vége ennek  mai napnak....
Csak idióták jött ma be az üzletbe....
5 perce volt bent egy ember.Bejött,köszönt(ami nagy csoda manapság) és megkérdezte mi van akciósan?
Semmi konkrétum...és ha rámutattam volna a számológépre h nesze azt megkapod akciósan 50 Ft ért akkor azt kéri?
 :-\
Asszem az utolsó munkanapomon amit itt töltök a hülye kérdésekre csak is hülye válaszokat fogok adni... ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 03. - 19:39:53
Válasz #37559
Nem elérhető

BarbieGigi


Legyen már vége ennek  mai napnak....
Csak idióták jött ma be az üzletbe....
5 perce volt bent egy ember.Bejött,köszönt(ami nagy csoda manapság) és megkérdezte mi van akciósan?
Semmi konkrétum...és ha rámutattam volna a számológépre h nesze azt megkapod akciósan 50 Ft ért akkor azt kéri?
 :-\
Asszem az utolsó munkanapomon amit itt töltök a hülye kérdésekre csak is hülye válaszokat fogok adni... ;D

Biztos front van, mert a kórházban is mindenki hülye volt.  ;D
"Annyi hajtson, ami megőrjít, ha nem pusztít el, megerősít." (Road)

"Te vagy az egyetlen, aki létrehozza a Világodat!" (The Secret)

"Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér."

(Bertold Brecht )

"Bármi lehetsz, bármit megtehetsz és bármire szert tehetsz..."