2024. Október 06. - 13:30:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992787 alkalommal)

0 Felhasználó és 34 vendég van a témában

2010. Július 28. - 17:51:54
Válasz #37530
Nem elérhető

mack


kicsit meghalt ez a fórum, nem?  :-\

Ja, be is zárjuk...hamarosan.

akkor töröljetek lécci előtte  ;D miafaszvanmá???? senki nme veszi a  poénokat?

szerinted én komolyan írtam  :D


ja, aszittem ittmá mindenkinek eccerejött meg  ;D mindenki hót depismá

2010. Július 28. - 20:48:46
Válasz #37531
Nem elérhető

Boresz


ja, aszittem ittmá mindenkinek eccerejött meg  ;D mindenki hót depismá
te sem panaszkodhatsz Mekk !
erre már csak azzal kontrázhatsz ha egybe írod az egészet,vagy becézed egy az egyben

 >:D  --)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Július 28. - 21:37:12
Válasz #37532
Nem elérhető

mack


ja, aszittem ittmá mindenkinek eccerejött meg  ;D mindenki hót depismá
te sem panaszkodhatsz Mekk !
erre már csak azzal kontrázhatsz ha egybe írod az egészet,vagy becézed egy az egyben

 >:D  --)

csaktudnámmijémondaszilyeneket?  ;)

2010. Július 29. - 14:08:49
Válasz #37533
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2010. Július 29. - 21:21:24
Válasz #37534
Nem elérhető

God Vazzeg


Diszkópatkányok TV2 MOST!!!!  @-o

2010. Augusztus 01. - 12:17:13
Válasz #37535
Nem elérhető

Cressler


HELP!!!!

A laptopommal egy netkávézóban neteztem és volt jel de nem jött az adat ezért a szaki átírt valami számokat és jó lett. Most viszont az otthoni hálózatnál hiába full a jelerősség nem csatlakozik.
Mit állítsak vissza?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Augusztus 01. - 12:22:03
Válasz #37536
Nem elérhető

God Vazzeg


HELP!!!!

A laptopommal egy netkávézóban neteztem és volt jel de nem jött az adat ezért a szaki átírt valami számokat és jó lett. Most viszont az otthoni hálózatnál hiába full a jelerősség nem csatlakozik.
Mit állítsak vissza?

A hálózati adapter tulajdonságainál az IP értékeket rakd automatikusra, tehát a beírt számokat vedd ki. Felette van egy bepippantó hely, hogy automatikus legyen az ip kérés és a dns is.

2010. Augusztus 01. - 12:41:59
Válasz #37537
Nem elérhető

Cressler


HELP!!!!

A laptopommal egy netkávézóban neteztem és volt jel de nem jött az adat ezért a szaki átírt valami számokat és jó lett. Most viszont az otthoni hálózatnál hiába full a jelerősség nem csatlakozik.
Mit állítsak vissza?

A hálózati adapter tulajdonságainál az IP értékeket rakd automatikusra, tehát a beírt számokat vedd ki. Felette van egy bepippantó hely, hogy automatikus legyen az ip kérés és a dns is.
átraktam, eltűntek a számok viszont még mindig nem akar csatlakozni
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Augusztus 01. - 13:10:48
Válasz #37538
Nem elérhető

God Vazzeg


HELP!!!!

A laptopommal egy netkávézóban neteztem és volt jel de nem jött az adat ezért a szaki átírt valami számokat és jó lett. Most viszont az otthoni hálózatnál hiába full a jelerősség nem csatlakozik.
Mit állítsak vissza?

A hálózati adapter tulajdonságainál az IP értékeket rakd automatikusra, tehát a beírt számokat vedd ki. Felette van egy bepippantó hely, hogy automatikus legyen az ip kérés és a dns is.
átraktam, eltűntek a számok viszont még mindig nem akar csatlakozni

Nem tudom hogy van beállítva a routered otthon, így nehéz segíteni. Ha nincs korlátozás akkor így jónak kellene lennie. Ha jelszavazva lenne, azt is írná..  ::)

2010. Augusztus 01. - 16:44:43
Válasz #37539
Nem elérhető

Cressler


Végre sikerült egy dolgot felejtettem el a wep-es jelszót átírni.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Augusztus 01. - 18:27:31
Válasz #37540
Nem elérhető

God Vazzeg


Végre sikerült egy dolgot felejtettem el a wep-es jelszót átírni.

 ;D

2010. Augusztus 01. - 20:25:49
Válasz #37541
Nem elérhető

Cressler


Végre sikerült egy dolgot felejtettem el a wep-es jelszót átírni.

 ;D
ja de előtte a pipákat át kellett raknom automatikusra csak a jelszót még tárolta
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Augusztus 02. - 22:09:08
Válasz #37542
Nem elérhető

trobert2


Hali,cellmasst szed most közületek valaki?ha igen hány kg jött fel egy doboztol?mert én meg v ok lepődve 4 kg jött fel és erőben is igen megdobott annyira hogy rendeltem is még:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Augusztus 02. - 22:13:53
Válasz #37543
Nem elérhető

pmiller06


mikor még nem úgy néztem ki mint egy kisgyerek  !+"% akkor 2.321 kg-ot hozott és 7,35kg-al tudtam többet fekvenyomni

2010. Augusztus 02. - 22:23:02
Válasz #37544
Nem elérhető

pmiller06


vajon mire figyel most csesztike?  ::)