2024. Október 06. - 19:23:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993104 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2010. Július 13. - 14:21:03
Válasz #37410
Nem elérhető

tomasz


Csajszim gépéről nem tudunk msnzni. Rákattintok hogy bejelentkezés, és ki ad egy ablakot hogy nem sikerült a bejelentkezés, kattintsak a hibaelhárításra. Rákattintok és azt mondja hogy az "Alapértelmezett átjáró"-val van a gondja. Hiába megyek rá hogy javítás, tölt egy kicsit, ki írja hogy "befejezve" de ugyanolyan szar marad. Senkihez sem enged belépni szóval nem azzal van a gond.  :) Valaki esetleg tapasztalt ilyet!?  :) Megköszönném ha tudna segíteni.  :)
Nincs router?
Mert gondolom IP-t kapsz, az az első lépése, ami ugyan csak a belső hálózati IP, de kifelé nem tudsz kommunikálni.
Ha nincs, akkor tűzfal is okozhatja a gondot.

Nekem is elő szokott fordulni néha,hogy az msn-re nem tudok bejelentkezni,különböző hiba üziket ad stb...Nekem alternatívának bejött az aMSN nevű program.Igaz nem olyan csicsás mint a "sima",de legalább be lehet jelentkezni.Próba cseresznye.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Július 13. - 14:52:14
Válasz #37411
Nem elérhető

NM


Miranda, meebo, pidgin.  ;)

2010. Július 14. - 13:40:11
Válasz #37412
Nem elérhető

Pity


Kicsibors komoly az avatarod! ;D ;D

2010. Július 14. - 15:01:41
Válasz #37413
Nem elérhető

Kicsibors


Kicsibors komoly az avatarod! ;D ;D

Köszönöm! Egy off szezonos formának sztem ez nem rossz!  :D

2010. Július 14. - 20:23:55
Válasz #37414
Nem elérhető

Szandi


Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Július 14. - 20:41:12
Válasz #37415
Nem elérhető

Szabi


Kicsibors komoly az avatarod! ;D ;D

Barbigigié is jó :P ;D ;D ;D
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Július 14. - 21:29:14
Válasz #37416
Nem elérhető

George


Aham...:D
http://www.webbeteg.hu/cikkek/borbetegsegek/4623/on-is-vonzza-a-szunyogokat
Régebben a tejsavóra írták ugyanezt :D Érdekes, engem tavaly nagyon csíptek, idén eddig összesen max. 10 volt...na nem mintha hiányozna !+"%

2010. Július 15. - 06:20:35
Válasz #37417
Nem elérhető

NM



2010. Július 15. - 10:06:21
Válasz #37418
Nem elérhető

hummerdikk


Csajszim gépéről nem tudunk msnzni. Rákattintok hogy bejelentkezés, és ki ad egy ablakot hogy nem sikerült a bejelentkezés, kattintsak a hibaelhárításra. Rákattintok és azt mondja hogy az "Alapértelmezett átjáró"-val van a gondja. Hiába megyek rá hogy javítás, tölt egy kicsit, ki írja hogy "befejezve" de ugyanolyan szar marad. Senkihez sem enged belépni szóval nem azzal van a gond.  :) Valaki esetleg tapasztalt ilyet!?  :) Megköszönném ha tudna segíteni.  :)
Ket lehetoseg van:
1.: Oprendszer kicsit kivan mar a gepen
2.: Tuzfal (vagy az oprendszerben, vagy a routerben ill. ha ilyen panelnetes cucc, akkor a szerveren stb.)

Amugy mi a francnak akarsz Te a baratnodtol msnezni?  ;D :-)- :-)o-:

2010. Július 15. - 22:42:23
Válasz #37419
Nem elérhető

Kicsibors


Ma kaptam eme üzit iwiw-en, pirossal kommentálok :

Helló kedves Petra!

Véletlenül bukkantam rád, remélem nem veszed tolakodásnak, hogy írok.   - De igen... :-}
Felmerült bennem egy kérdés: egy fiatal nő vajon miért lesz testépítő? Nőiesnek éppen nem mondható egy határon túl. Nem akarok ítélkezni, de nekem kimondottan ijesztő, emellett azért csodálom is.   - Csak! Sztem még bőven határon innen vagyok. Most akkor döntsd már el!  !+"%
A testépítésen kívül azonban minden ok, még csinosnak is lehet téged mondani.  - Na akkor most már teljesen megnyugodtam, nem tudom mihez kezdtem volna, ha te nem találtál volna csinosnak...  :(  :'(
Azt gondolná az ember, hogy egy ilyen nő, mint te, ezerrel pörög, bulizik, haverok stb.   - És akkor mi van, ha nem?!...  :o
Itt pedig azt olvasom, hogy valójában egy visszafogott, nyugis, otthonülő lányról van szó.   - Örömmel veszem tudomásul, hogy tudsz olvasni, de még fejleszteni kéne rajta, mert azért az is ott van, hogy kirándulni is szoktam, de minnyá odaírok még pár dolgot, nehogy hiányérzeted legyen!  ****)
Nem hiszem, hogy meg szeretnék ismerkedni veled személyesen, mert nem tudnék elvonatkoztatni attól, hogy egy testépítő vagy, egy nem túl nőies majdnem izomkolosszus, de mindenesetre sok mindent szimpatikusnak találok veled kapcsolatban.   - A fenébe!!! Pedig épp randit akartam kérni tőled, mert szeretem a kritikus kis girnyókat, akik nem merik bevallani, hogy valójában izgatják őket a női izmok!... ***)))
Összességében nekem teljesen ellentmondásosnak tűnsz, de ez biztos csak sztereotípia.   - Igen, az. Sztereotípia... Képzeld, még köztünk bodysok közt is vannak különböző személyiségek, bármily furcsának és érthetetlennek is tűnik ez!  ????...  ::)

Nos ... én többet hozzászólni nem tudok a dologhoz.   - Ennyit sem kellett volna sztem...  ;D
Minden jót neked!   - Köszi, neked is!  :-*
Józsi


Amúgy nem válaszoltam rá semmit, de gondoltam üde színfoltnak ide másolom nektek eme kis szösszenetet és első (bunkó) gondolataimat!  :laugh:

2010. Július 15. - 22:46:38
Válasz #37420
Nem elérhető

csesztike


És még te tűnsz neki ellentmondásosnak.... ;D ;D ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Július 15. - 22:46:48
Válasz #37421
Nem elérhető

rr


ÚRISTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FULLKRETÉNT NYOM!!!
Erre Jim Carreytől idéznék:

,,Ha csak egy szót is szólsz,levadászlak és kibelezlek!!!" ;D

2010. Július 15. - 22:49:14
Válasz #37422
Nem elérhető

Tóth Attila


Annak idején még mielőtt elkezdtem fórumozni,én is rád találtam myvipen!De nem írtam semmi szépet és jót,nehogy elbízd magad! ;D Pedig lett volna mit!A kis girnyó meg lehet most épp a képeidre racsnizik! Łł=
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Július 15. - 22:50:16
Válasz #37423
Nem elérhető

rr


Annak idején még mielőtt elkezdtem fórumozni,én is rád találtam myvipen!De nem írtam semmi szépet és jót,nehogy elbízd magad! ;D Pedig lett volna mit!A kis girnyó meg lehet most épp a képeidre racsnizik! Łł=

ezt most elképzeltem.....;D

2010. Július 15. - 22:52:09
Válasz #37424
Nem elérhető

Tóth Attila


Jaaaaa Apropó!
 :-< A MAI NAPTÓL HIVATALOSAN IS SZAKÁCS VAGYOK! @:-)
2 pont híján csúsztam le az ötösről! ˝=/
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"