2024. Október 06. - 21:19:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993218 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2010. Július 11. - 08:11:35
Válasz #37395
Nem elérhető

Boresz


Na és akkor jóreggelt.  ;D ;D
tudsz élni Lacika   :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Július 11. - 10:30:47
Válasz #37396
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2010. Július 11. - 11:13:28
Válasz #37397
Nem elérhető

Yeti



Nagyon nagy karakteeer!!!  :-O
Fasza videó! ;)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Július 11. - 11:15:30
Válasz #37398
Nem elérhető

atleeta


Nagyon durván nyomja a pali  :-O
Meg a zene sem rosz alatta  @:-)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Július 12. - 15:23:32
Válasz #37399
Nem elérhető

H. Laci


Vazzeg fasza a kép.  ;D Mondani is akartam hogy ezt rakd be, de te előbb megtetted.  ;D  ;) ;)

2010. Július 12. - 16:35:56
Válasz #37400
Nem elérhető

Boresz


van itt valakinek bárminemű DAS-os autós biztosítása?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Július 12. - 19:56:50
Válasz #37401
Nem elérhető

God Vazzeg


Vazzeg fasza a kép.  ;D Mondani is akartam hogy ezt rakd be, de te előbb megtetted.  ;D  ;) ;)

 ;D

2010. Július 12. - 22:06:20
Válasz #37402
Nem elérhető

bandus


Vazzeg fasza a kép.  ;D Mondani is akartam hogy ezt rakd be, de te előbb megtetted.  ;D  ;) ;)

 ;D
Te is gyúrós kopasz lettél? :DD
Mostmár megijednék tőled :D
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Július 12. - 22:12:37
Válasz #37403
Nem elérhető

God Vazzeg


Vazzeg fasza a kép.  ;D Mondani is akartam hogy ezt rakd be, de te előbb megtetted.  ;D  ;) ;)

 ;D
Te is gyúrós kopasz lettél? :DD
Mostmár megijednék tőled :D

Ááá kis vékony vagyok.. De csajoknak valahogy bejön, pedig idegből túrtam le a hajam, hogy ne tetszek senkinek  :D :D :D

2010. Július 12. - 22:28:12
Válasz #37404
Nem elérhető

Yeti


Vazzeg fasza a kép.  ;D Mondani is akartam hogy ezt rakd be, de te előbb megtetted.  ;D  ;) ;)

 ;D
Te is gyúrós kopasz lettél? :DD
Mostmár megijednék tőled :D

Ááá kis vékony vagyok.. De csajoknak valahogy bejön, pedig idegből túrtam le a hajam, hogy ne tetszek senkinek  :D :D :D
Régi Mars vagy Snickers reklám alapján:
"Üdv a sorainkban kis kopasz!"
;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Július 12. - 22:31:12
Válasz #37405
Nem elérhető

God Vazzeg


Vazzeg fasza a kép.  ;D Mondani is akartam hogy ezt rakd be, de te előbb megtetted.  ;D  ;) ;)

 ;D
Te is gyúrós kopasz lettél? :DD
Mostmár megijednék tőled :D

Ááá kis vékony vagyok.. De csajoknak valahogy bejön, pedig idegből túrtam le a hajam, hogy ne tetszek senkinek  :D :D :D
Régi Mars vagy Snickers reklám alapján:
"Üdv a sorainkban kis kopasz!"
;D

Ezen most jót röhögtem  :-)!

2010. Július 13. - 11:11:25
Válasz #37406
Nem elérhető

H. Laci


Csajszim gépéről nem tudunk msnzni. Rákattintok hogy bejelentkezés, és ki ad egy ablakot hogy nem sikerült a bejelentkezés, kattintsak a hibaelhárításra. Rákattintok és azt mondja hogy az "Alapértelmezett átjáró"-val van a gondja. Hiába megyek rá hogy javítás, tölt egy kicsit, ki írja hogy "befejezve" de ugyanolyan szar marad. Senkihez sem enged belépni szóval nem azzal van a gond.  :) Valaki esetleg tapasztalt ilyet!?  :) Megköszönném ha tudna segíteni.  :)

2010. Július 13. - 11:30:14
Válasz #37407
Nem elérhető

Szabi


Csajszim gépéről nem tudunk msnzni. Rákattintok hogy bejelentkezés, és ki ad egy ablakot hogy nem sikerült a bejelentkezés, kattintsak a hibaelhárításra. Rákattintok és azt mondja hogy az "Alapértelmezett átjáró"-val van a gondja. Hiába megyek rá hogy javítás, tölt egy kicsit, ki írja hogy "befejezve" de ugyanolyan szar marad. Senkihez sem enged belépni szóval nem azzal van a gond.  :) Valaki esetleg tapasztalt ilyet!?  :) Megköszönném ha tudna segíteni.  :)

Én is így voltam és már annyira leszartam a végén hogy e buddy-ről nyomtam a beszélgetést vagy a meboo.com-ról!!
Le lett formázva a gép és most működik...
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Július 13. - 13:42:25
Válasz #37408
Nem elérhető

Gabe


Csajszim gépéről nem tudunk msnzni. Rákattintok hogy bejelentkezés, és ki ad egy ablakot hogy nem sikerült a bejelentkezés, kattintsak a hibaelhárításra. Rákattintok és azt mondja hogy az "Alapértelmezett átjáró"-val van a gondja. Hiába megyek rá hogy javítás, tölt egy kicsit, ki írja hogy "befejezve" de ugyanolyan szar marad. Senkihez sem enged belépni szóval nem azzal van a gond.  :) Valaki esetleg tapasztalt ilyet!?  :) Megköszönném ha tudna segíteni.  :)
Nincs router?
Mert gondolom IP-t kapsz, az az első lépése, ami ugyan csak a belső hálózati IP, de kifelé nem tudsz kommunikálni.
Ha nincs, akkor tűzfal is okozhatja a gondot.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Július 13. - 13:55:09
Válasz #37409
Nem elérhető

atleeta


Vagy csak egyszerűen fos az msn, nekem is csinálja néha.Megnézem egyszer-kétszer a gép ütésállóságát, pihen kicsit és utána megjavul  :laugh:
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA