2024. Szeptember 29. - 07:21:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988162 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

2008. Február 28. - 22:42:03
Válasz #1020
Nem elérhető

pókerarc


Oké írok neki privit.Csak tudod mohó voltam és most akartam azonnal ;D Bár ne kéne ilyen faszságokkal bajlódni ˝=/

2008. Február 28. - 22:43:53
Válasz #1021
Nem elérhető

hopika


Sziasztok!

Tudna nekem valaki egy jogi kérdésre válaszolni?Ha nem muszáj többet nem írnék róla...
Tomit kérdezd...sztem.  8-)

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?action=profile;u=2210

Köszi Steve.Igen rá emlékeztem h jogász,csak mostanság nem nagyon jár erre :'(
Minden héten olvasgat...

Nemrég találkoztam vele. Mondta, hogy új még neki, hogy napi 8 órát kell dolgoznia, ráadásul szinte egész nap számítógépen és este már nincs kedve/ereje itt is írogatni... :) {-)

Küldj neki privátot!  8-} ;)

Jaja:privátban válaszolt nekem is nemrég.Él.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 29. - 13:46:16
Válasz #1022
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Még tavaly vki letörölt az iwiw-ről. Na jó, most visszaregisztráltam.  :-} :)

Úgyhogy ha vkinek eltüntem az ismerősei közül az emiatt volt.  8-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 29. - 13:48:09
Válasz #1023
Nem elérhető

ViCtor


 :) elnézzük
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Február 29. - 16:14:00
Válasz #1024
Nem elérhető

God Vazzeg


STEVE! Küldtem egy privit!  8-)

2008. Március 01. - 13:28:21
Válasz #1025
Nem elérhető

tomi


Sziasztok barátaim!

Gondoltam adok már valami életjelet: Néha olvasgatom a fórumot, de hozzászólni már nincs erőm, privátokra szívesen válaszolok. Abbahagytam a kokszolást, most 91kg vagyok. Tehát kb 12 kilót fogytam, ebből a fele víz/zsír, a másik fele meg izom. Az edzést meg a kajálást azért még betartom, meg szedek némi kis tápkieget is. Látom, hogy szépen fejlődnek az öreg harcosok: Hopi, God, Bubee, Parre na meg persze a zzzextrémfit team-nek is nagy gratula. Náluk már gondolom kezd problémássá válni hogy együtt menjenek fel a mozgólépcsőn a lurdy-ba.  /:-) Másrészről meg királyul fejlődik a bodybuilding.hu is, aminek marhára örülök, mert kicsit a magaménak is érzem, bár én közel sem tettem érte annyit mint ő értem.
Baráti üdvözlet mindenkinek: tomi ;-oo-;
Up the dose, lift the most!

2008. Március 01. - 14:10:39
Válasz #1026
Nem elérhető

hopika


Beléd is tesó!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 01. - 14:51:07
Válasz #1027
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok barátaim!

Gondoltam adok már valami életjelet: Néha olvasgatom a fórumot, de hozzászólni már nincs erőm, privátokra szívesen válaszolok. Abbahagytam a kokszolást, most 91kg vagyok. Tehát kb 12 kilót fogytam, ebből a fele víz/zsír, a másik fele meg izom. Az edzést meg a kajálást azért még betartom, meg szedek némi kis tápkieget is. Látom, hogy szépen fejlődnek az öreg harcosok: Hopi, God, Bubee, Parre na meg persze a zzzextrémfit team-nek is nagy gratula. Náluk már gondolom kezd problémássá válni hogy együtt menjenek fel a mozgólépcsőn a lurdy-ba.  /:-) Másrészről meg királyul fejlődik a bodybuilding.hu is, aminek marhára örülök, mert kicsit a magaménak is érzem, bár én közel sem tettem érte annyit mint ő értem.
Baráti üdvözlet mindenkinek: tomi ;-oo-;

Hello Tomi,

Már akartam kérdezni, hogy hova tüntél, de örülök, hogy azért benézel hozzánk néha néha!
Azért írogass is, ha van időd!

Üdv,
efit
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 01. - 15:18:15
Válasz #1028
Nem elérhető

hopika


Efit!

Már megint megkérdezem:(sorry)
-a Sectretet vegyem be előőb lefekvés előtt,vagy a fehérjeturmixot?
-Felkelni nem fogok...  @-o
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 01. - 15:29:56
Válasz #1029
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!

Már megint megkérdezem:(sorry)
-a Sectretet vegyem be előőb lefekvés előtt,vagy a fehérjeturmixot?
-Felkelni nem fogok...  @-o
Üdv
Tamás

Hopi,  :D

Nem kell felkelni éjszaka. :D főleg, ha MuscleMilk-et vagy Syntha-6-ot vagy ProbolicSR-t használsz.
A secretagogue-t idd meg utoljára, kb. fél órával a turmix után...(tehát a turmixot idd kicsivel korábban, mint a lefekvés időpontja. 30-45 perc.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 01. - 15:31:48
Válasz #1030
Nem elérhető

hopika


Ok.Akkor a Probolic megy este a Secret előőt 30 perccel!
THNX!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 01. - 20:46:01
Válasz #1031
Nem elérhető

Ren


Na végre, visszajött az áram, már kétségbe voltam esve h nem látom a nagy eseményt! :-Đ
Rem. most már kitart a versenyig! ˝=/

2008. Március 02. - 15:07:49
Válasz #1032
Nem elérhető

Telipó



Az Animal Fórumon olvastam ezt a szomorú hírt:  :'( :'( Gababoy írását idézem, remélem nem haragszik meg érte:

Egy jó és egy rossz hír. A jó hír hogy Kathi Bélának elég jól mentek az erősember versenyszámok a mai edzésen, a rossz hír, hogy csak addig, amíg a kőgolyó emelésnél leszakadt a bicepsze! Hétfőn műtét, a feljeményekről beszámolunk!

Mielőbbi felépülést kívánok Kathi Bélának, hogy visszatérhessen a vasak közé.

2008. Március 02. - 16:15:17
Válasz #1033
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bizony,bizony...a www.bodybuilding.hu csapata is jobbulást kíván Bécinek,aki jelezte hogy ősszel aztán reszkessen mindenki,mert visszatér!  :-)! :-!

2008. Március 02. - 16:34:02
Válasz #1034
Nem elérhető

hopika


Gyógyulj meg Béci-mert muszáj!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!