2024. Szeptember 29. - 09:24:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988255 alkalommal)

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában

2008. Február 25. - 21:57:09
Válasz #975
Nem elérhető

Cressler


;D Ez itt a chat topik. Ide minden belefér ;)
akkor megnyugodtam  :-} ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 25. - 22:21:29
Válasz #976
Nem elérhető

Lalika85


Nem mindig rossz emberek kerülnek be!!!!
Vannak akik egy hülyeség miatt.....
Pl. Szar volt a családi életük,nem volt Anya és e-mellett lelki és testi fenyítés volt otthon elég keményen,pedig mindent megtettek ami tőlük telt.
Csak sajnos rossz irányba keresték a kiutat.Menekültek,de rossz irányba....aztán egyszer csak ott kötöttek ki...több korházi kezelés után....
amikor magukhoz tértek csak fogták a fejüket,hogy úr isten mit keresek én itt... mit tettem????...
És már bent elkezdi kijavítani a hibáit. Olvas,edz és próbál életben maradni.....
Aztán meg nagyon sokan elítélik....Pedig nem rossz ember...csak gyenge volt és ezért meg is fizetett keményen!!!!

Az élete törzs gyökeresen megváltozott....bár előtte is jó ember volt,csak nagyon elgyengült és az öngyilkosság helyett választotta ezt.....
De most már példaképe is rengeteg embernek a környezetében és segít a hozzá hasonló gyenge embereknek,
hogy térjenek jó útra,nehogy ők is úgy járjanak mint ő!!!!

De ennek ellenére lehet,hogy a régi hibája miatt megint vissza kell mennie,mert még nem kapott ítéletet,csak előzetesben volt.

Naaa. ŐŐŐ jó vagy rossz????
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 25. - 22:43:26
Válasz #977
Nem elérhető

Jordan


Dorian Yates is kipróblta hogy milyen a fiatalkorú bűnözők börtönében a légkör.
Ő is egy igazi aranyember.
Nyert késöbb egy pár Mr.O-t!!!  (:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 26. - 00:13:05
Válasz #978
Nem elérhető

Kris


Nem mindig rossz emberek kerülnek be!!!!
Vannak akik egy hülyeség miatt.....
Pl. Szar volt a családi életük,nem volt Anya és e-mellett lelki és testi fenyítés volt otthon elég keményen,pedig mindent megtettek ami tőlük telt.
Csak sajnos rossz irányba keresték a kiutat.Menekültek,de rossz irányba....aztán egyszer csak ott kötöttek ki...több korházi kezelés után....
amikor magukhoz tértek csak fogták a fejüket,hogy úr isten mit keresek én itt... mit tettem????...
És már bent elkezdi kijavítani a hibáit. Olvas,edz és próbál életben maradni.....
Aztán meg nagyon sokan elítélik....Pedig nem rossz ember...csak gyenge volt és ezért meg is fizetett keményen!!!!

Az élete törzs gyökeresen megváltozott....bár előtte is jó ember volt,csak nagyon elgyengült és az öngyilkosság helyett választotta ezt.....
De most már példaképe is rengeteg embernek a környezetében és segít a hozzá hasonló gyenge embereknek,
hogy térjenek jó útra,nehogy ők is úgy járjanak mint ő!!!!

De ennek ellenére lehet,hogy a régi hibája miatt megint vissza kell mennie,mert még nem kapott ítéletet,csak előzetesben volt.

Naaa. ŐŐŐ jó vagy rossz????



Ez a rossz csaladi korulmeny ,meg gyenge volt ez csak kifogas es magyarazat.

Akkor lett volna eros ha nem bukik le  ,hanem meg elobb rajon ,hogy ez nem jo amit csinal.
Azert mert valaki fel a kovetkezmenyektol nem attol lessz eros!

Nalunk a csaladban erdekes senki nem lett bunozo pedig tizenegyket evesen mar nem voltak szuleink.
Es 2-en ettunk fel kilo kenyeret 2 napig.




2008. Február 26. - 00:22:49
Válasz #979
Nem elérhető

Jordan


Mindegy mi volt!
A múlt az múlt!!!
Az ember az feláll, bármilyen mélyen is van!!!
A dédnagyanyám mindig azt mondta nekem:
"Kisunokám soha ne félj semmitől, mert soha nem volt még úgy, hogy ne lett volna valahogy!"
És most felnőtt fejjel, átélve már egy-két dolgot, be kel látnom igaza volt!!!
Mindig van remény.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 26. - 00:27:43
Válasz #980
Nem elérhető

Lalika85


Nem a lebukás itt az ami miatt ő erős lehetett volna....Őt ez nem is érdekelte....Se a pénz meg ilyesmi....
amikor elkapták már rég nem volt a maga ura és az,hogy lecsukták és kikezelték, még jót is tett neki!!! Ezt ő is belátja!!!
De felállt és jó ember lett, még előadást is tartott egyetemen,hogy mások ne essenek ebbe a hibába. (ott el sem hitték nagyon neki,hogy ő tényleg csinálta.)

Te viszont erős voltál  :-){ és ez nagy dolog  :-)!

De ezért nem kell elítélni egy életre a gyengébbet. Aki rossz döntést hozott.

(na e-miatt már érzem is a minuszokat...)

Jordannak igaza van  (+)   :-){

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 26. - 10:31:44
Válasz #981
Nem elérhető

George


Ésszel kell élni. A "nem vagyok a magam ura" csak egy kifogás. Egyik kedvenc mondásom: A kifogás olyan, mint a segg. Mindenkinek van és büdös.
Sok embernek az első nagy tévedése egyben az utolsó is. Akinek nem, az örüljön, hogy kapott még egy lehetőséget az élettől. Life is brutal  >:D

2008. Február 26. - 10:38:27
Válasz #982
Nem elérhető

Kris


Nem is kell messzire menni. Eleg csak megnezni a dohanyosokat.

Tok folosleges hulye dolgot csinalnak es mindeggyiknek megvan a magyarazata ,hogy miert szivja azt a szart.( ennelkul elhizom ,megnyugtat , stb )
Ez a gyengeseg alapveto jele.

De megmagyarazza!!

2008. Február 26. - 11:37:58
Válasz #983
Nem elérhető

God Vazzeg


Még mindig van egy iwiw meghívóm, ha kell valakinek  :-}

2008. Február 26. - 12:54:28
Válasz #984
Nem elérhető

Raymond


Még mindig van egy iwiw meghívóm, ha kell valakinek  :-}

szevasz God !!! Bár nem vagyok annyira hive az Iwiw-nek de a napokban épp egy régi kolegámat láttam az ismerősöm felhasználónevével....ha eltudnád küldeni a meghívot az jó lenne .....irj hogyha jo aztan privátba megadom a mail cimemet....persze ha addig nem kuldod el senkinek...elore is kosz..... /:-) /:-) /:-)

2008. Február 26. - 13:02:28
Válasz #985
Nem elérhető

God Vazzeg


Még mindig van egy iwiw meghívóm, ha kell valakinek  :-}

szevasz God !!! Bár nem vagyok annyira hive az Iwiw-nek de a napokban épp egy régi kolegámat láttam az ismerősöm felhasználónevével....ha eltudnád küldeni a meghívot az jó lenne .....irj hogyha jo aztan privátba megadom a mail cimemet....persze ha addig nem kuldod el senkinek...elore is kosz..... /:-) /:-) /:-)

Persze hogy elküldöm, jöjjön az emilcím  :-){

2008. Február 26. - 13:23:40
Válasz #986
Nem elérhető

Raymond


Még mindig van egy iwiw meghívóm, ha kell valakinek  :-}

szevasz God !!! Bár nem vagyok annyira hive az Iwiw-nek de a napokban épp egy régi kolegámat láttam az ismerősöm felhasználónevével....ha eltudnád küldeni a meghívot az jó lenne .....irj hogyha jo aztan privátba megadom a mail cimemet....persze ha addig nem kuldod el senkinek...elore is kosz..... /:-) /:-) /:-)

Persze hogy elküldöm, jöjjön az emilcím  :-){
ment a priv üzenet.... /:-) /:-)

2008. Február 26. - 13:25:46
Válasz #987
Nem elérhető

God Vazzeg


Még mindig van egy iwiw meghívóm, ha kell valakinek  :-}

szevasz God !!! Bár nem vagyok annyira hive az Iwiw-nek de a napokban épp egy régi kolegámat láttam az ismerősöm felhasználónevével....ha eltudnád küldeni a meghívot az jó lenne .....irj hogyha jo aztan privátba megadom a mail cimemet....persze ha addig nem kuldod el senkinek...elore is kosz..... /:-) /:-) /:-)

Persze hogy elküldöm, jöjjön az emilcím  :-){
ment a priv üzenet.... /:-) /:-)

Elküldve...  :-}

2008. Február 26. - 13:30:15
Válasz #988
Nem elérhető

Raymond


Még mindig van egy iwiw meghívóm, ha kell valakinek  :-}

szevasz God !!! Bár nem vagyok annyira hive az Iwiw-nek de a napokban épp egy régi kolegámat láttam az ismerősöm felhasználónevével....ha eltudnád küldeni a meghívot az jó lenne .....irj hogyha jo aztan privátba megadom a mail cimemet....persze ha addig nem kuldod el senkinek...elore is kosz..... /:-) /:-) /:-)

Persze hogy elküldöm, jöjjön az emilcím  :-){
ment a priv üzenet.... /:-) /:-)

Elküldve...  :-}

Megjött...kösz...... ;-oo-; /:-)

2008. Február 26. - 13:32:13
Válasz #989
Nem elérhető

God Vazzeg


Még mindig van egy iwiw meghívóm, ha kell valakinek  :-}

szevasz God !!! Bár nem vagyok annyira hive az Iwiw-nek de a napokban épp egy régi kolegámat láttam az ismerősöm felhasználónevével....ha eltudnád küldeni a meghívot az jó lenne .....irj hogyha jo aztan privátba megadom a mail cimemet....persze ha addig nem kuldod el senkinek...elore is kosz..... /:-) /:-) /:-)

Persze hogy elküldöm, jöjjön az emilcím  :-){
ment a priv üzenet.... /:-) /:-)

Elküldve...  :-}

Megjött...kösz...... ;-oo-; /:-)

Ez csak természetes  o:)  ;-oo-;