2024. Szeptember 29. - 09:33:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988299 alkalommal)

0 Felhasználó és 65 vendég van a témában

2008. Február 24. - 18:42:09
Válasz #960
Nem elérhető

Dinnyés Olivér


Utána akarok menni! Mindenképpen! Az eltünt cuccaim olyan 70 ropi környékét üti, szóval több mint a fél havi fizetésem...
Ki is érdeklődött a Jordan cipőd után? ;D ;D ;D

Hehehe ;D ;D ;D

2008. Február 24. - 22:13:02
Válasz #961
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ja nem az tünt el, hanem az ezüst nike-om!  ?:-)

2008. Február 24. - 22:25:04
Válasz #962
Nem elérhető

Jordan


Ja nem az tünt el, hanem az ezüst nike-om!  ?:-)

Mi van Oli?

Elnézted???  ;D ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 24. - 22:26:37
Válasz #963
Nem elérhető

fastor


DAni kövi edzöteremenk ajánlom a balancot:D
jó terem, nincs térerrö nem zavar senkiXD
Csak Ádám kolegával kne besézlni a Goával kapcsban néha :-/-(-: =/+'
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 24. - 22:53:23
Válasz #964
Nem elérhető

BrianB


Ja nem az tünt el, hanem az ezüst nike-om!  ?:-)

Mi van Oli?

Elnézted???  ;D ;)
Vatera: alig használt ezüst nike cipő eladó, vagy piros-fehér Jordan-re cserélném.
D. Olivér ;D

2008. Február 24. - 23:58:53
Válasz #965
Nem elérhető

Beda


Nemrég hasonló eset történt nálunk!
Jóhiszeműen bevittem a terembe 4 darab 20 kg-os tárcsámat(mert kevés volt a 20-as),mondom otthon úgy sem kell,erre rá egy hétre ellopták!
Ennyit a segítőkészségről....meghálálták.......
De kívánom a tolvajnak,hogy legyen boldog velük!
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2008. Február 25. - 00:33:52
Válasz #966
Nem elérhető

Jordan


Nemrég hasonló eset történt nálunk!
Jóhiszeműen bevittem a terembe 4 darab 20 kg-os tárcsámat(mert kevés volt a 20-as),mondom otthon úgy sem kell,erre rá egy hétre ellopták!
Ennyit a segítőkészségről....meghálálták.......
De kívánom a tolvajnak,hogy legyen boldog velük!
Az ilyeneknek olyan büntetést szabnék ki hogy,
a heréjükre köttetném a 4db 20-as tárcsát, és úgy kellene tolódzkodnijuk!!!  >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 25. - 06:29:54
Válasz #967
Nem elérhető

fastor


Nemrég hasonló eset történt nálunk!
Jóhiszeműen bevittem a terembe 4 darab 20 kg-os tárcsámat(mert kevés volt a 20-as),mondom otthon úgy sem kell,erre rá egy hétre ellopták!
Ennyit a segítőkészségről....meghálálták.......
De kívánom a tolvajnak,hogy legyen boldog velük!
Az ilyeneknek olyan büntetést szabnék ki hogy,
a heréjükre köttetném a 4db 20-as tárcsát, és úgy kellene tolódzkodnijuk!!!  >:D >:D >:D
))=/ Łł= =/+'
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 25. - 18:13:17
Válasz #968
Nem elérhető

hopika


Srácok!

Remélem ezért nem haragszik meg senki:
-ha valaki szeretné kipróbálni az Aplodan-t,akkor van egy felesleges Extremefit hologrammos bontatlan példányom.
Nem muszáj pénz érte:bármi értelmes dolog,amit használni tudok szóba jöhet cserealapként:fehérje,amino,glutamin,BCAA,Vitamin,etc.

Sorry az offért!

Ja,csak annyi,hogy semmi gáz vele,csak úgy döntöttem már most kezdem a Hyperdroll X2-t szedni és utána az Orastan-A-t egyből...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 25. - 18:52:59
Válasz #969
Nem elérhető

Cressler


Nemrég hasonló eset történt nálunk!
Jóhiszeműen bevittem a terembe 4 darab 20 kg-os tárcsámat(mert kevés volt a 20-as),mondom otthon úgy sem kell,erre rá egy hétre ellopták!
Ennyit a segítőkészségről....meghálálták.......
De kívánom a tolvajnak,hogy legyen boldog velük!
Az ilyeneknek olyan büntetést szabnék ki hogy,
a heréjükre köttetném a 4db 20-as tárcsát, és úgy kellene tolódzkodnijuk!!!  >:D >:D >:D
vagy ha előbb utóbb hűvösre kerül valami jószándékú smasszer mesélje el a gyúrós keménymagnak a sitten, hogy kisbarátjuk versenyzők felkészülését zavarta ,meg edzőtermi szekrényeket törögetett fel... :-/-- biztos nem lesz túl népszerű
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 25. - 19:01:51
Válasz #970
Nem elérhető

George


khm...a sittes "gyúrós keménymag" is valamiért bekerült oda...

2008. Február 25. - 19:35:22
Válasz #971
Nem elérhető

Cressler


khm...a sittes "gyúrós keménymag" is valamiért bekerült oda...
  jópáran úgy állnak a "gyúrós sporttársukhoz" mintha ősrégi barátjuk lenne, annak ellenére, hogy esetleg csak pár szót váltottál velük a teremben  ;)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 25. - 21:13:55
Válasz #972
Nem elérhető

George


Én alapból bizalmatlan vagyok. Attól, hogy valaki edz, még nem biztos, hogy emberileg egy húron pendülünk, sőt! Az "egy pár jó szót beszéltünk egymással, oszt haverok vagyunk" dologba meg egyáltalán nem hiszek. Voltam már én is "tésó" az utcán olyannak, aki egyszer látott lent a teremben, de fogalmam sincs egyébként, hogy kicsoda-micsoda. Mivel pár évig "tekintélyelvű" társadalomban voltam, ahol az emberek egy része már megjárta a hűvöst, van elképzelésem arról, hogy ők hogyan állnak hozzá a többiekhez, gyúrós, tetkós, rokker, buzi, stb...tök mindegy. Egyáltalán nem ez számít. Volt szerencsém látogatóban a szegedi Csillagban túrázni egyet. Nem az van itt, mint amit az amcsi filmekben lehet látni. Van valami felszerelés, de a napi 1 óra sétáló nem éppen emeli az ember lelkiállapotát, és nem az a jellemző, hogy olyan hatalmas szörnyek mászkálnának a falak mögött. De mindenki okkal van ott, és ez a dolog az, amiért én kicsit fenntartással vagyok irántuk. Persze attól még vannak jó emberek is, csak kedvem nincs keresgélni köztük.

2008. Február 25. - 21:47:48
Válasz #973
Nem elérhető

Cressler


Én alapból bizalmatlan vagyok. Attól, hogy valaki edz, még nem biztos, hogy emberileg egy húron pendülünk, sőt! Az "egy pár jó szót beszéltünk egymással, oszt haverok vagyunk" dologba meg egyáltalán nem hiszek. Voltam már én is "tésó" az utcán olyannak, aki egyszer látott lent a teremben, de fogalmam sincs egyébként, hogy kicsoda-micsoda. Mivel pár évig "tekintélyelvű" társadalomban voltam, ahol az emberek egy része már megjárta a hűvöst, van elképzelésem arról, hogy ők hogyan állnak hozzá a többiekhez, gyúrós, tetkós, rokker, buzi, stb...tök mindegy. Egyáltalán nem ez számít. Volt szerencsém látogatóban a szegedi Csillagban túrázni egyet. Nem az van itt, mint amit az amcsi filmekben lehet látni. Van valami felszerelés, de a napi 1 óra sétáló nem éppen emeli az ember lelkiállapotát, és nem az a jellemző, hogy olyan hatalmas szörnyek mászkálnának a falak mögött. De mindenki okkal van ott, és ez a dolog az, amiért én kicsit fenntartással vagyok irántuk. Persze attól még vannak jó emberek is, csak kedvem nincs keresgélni köztük.
Ez így van ,pl te és én is edzünk,  fórumuzunk egy jó ideje itt, mégis kurva nehezen veszük ki egymás írásaiból a lényeget. NEm arra céloztam ,hogy  jó emberek (lehet sokan  azok nem tudom).
Arra a jelenségre, gondolok amikor bennt azok az "apák" akik idejük nagy részét zülléssel, balhékkal töltik le se szarják a kölykeiket, aztán miután bekerülnek egyből előjön nagy családcentrikusság és akik kisgyerek ellen elkövetett bűncselekmény miatt vannak ott azok foshatnak, csak mindezt a "gyúrósokra" vetítve.  ;)
úgy érzem nagyon elvittük a témát más irányba  :-!!!  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 25. - 21:55:27
Válasz #974
Nem elérhető

George


 ;D Ez itt a chat topik. Ide minden belefér ;)