2024. Október 07. - 09:29:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993906 alkalommal)

0 Felhasználó és 69 vendég van a témában

2010. Március 08. - 15:20:11
Válasz #30555
Nem elérhető

Maszat


Maszat! csúnyán viselkedtél?   :-/-(-:

Én voltam ma a legkirályabb a csajokkal  ;D

másnál borult ki a bili, nem nálam.Én még boldog nőnapot is kívántam  8-}  o:)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 16:07:16
Válasz #30556
Nem elérhető

H. Laci


Boldog nőnapot csajok!  :-*

2010. Március 08. - 17:00:52
Válasz #30557
Nem elérhető

fastor


esetleg egy thai-futótól  ;D
ehe-ehe-ehe... nagyon viccesek vagyunk ma! Megfelel egy normál srác jó masszázstudással! :D
Ösztrogénblokkolót? Túl sok a nő körülötted és azokat kell blokkolni, vagy benned sok az ösztrogén? ;D
Látod milyen vagy? Proteint kértél én felajánlottam és nem kell! Ezek után mit vársz? ;D
menjek megint masszírozni titeket? ;D
bár szobatársad barátja lehet megsértődne ;D
ÉS BOLDOG NŐNAPOT!!!!!!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Március 08. - 17:18:49
Válasz #30558
Nem elérhető

Szandi


Azt megkérdezhetem, hogy a nőnapot ki találta ki és milyen kiváltságot jelent?
CSAK azért ne kelljen már valakit körbeugrálni, mert a fogantatáskor 50%-os eséllyel bejött neki, hogy nőnemű lett!
Ez 1 idióta ünnep megint csak, ami a kereskedőknek lett kitalálva, mert ilyenkor 5x annyiért lehet eladni a virágokat, meg mindenféle faszságot!
Majd ha lesz férfinap, és ugyanúgy kikérhetem magamnak, akkor talán van értelme beszélni róla!
"Az 1899. július 14-én kezdődő II. Internacionálé alakuló közgyűlésén került napirendre a téma: Clara Zetkin beszédében hirdette a nők jogát a munkához, az anyák és gyerekek védelmét és a nők széleskörű részvételét az országos és nemzetközi eseményekben. 1909-ben az Egyesült Államokban tartották meg az első nemzeti nőnapot február utolsó vasárnapjára, 28-ára igazítva.

A II. Internacionálé VIII. kongresszusán 1910. augusztus 28. és szeptember 3. között határoztak arról, hogy a nők választójogának kivívása érdekében nemzetközi jelleggel nőnapot tartanak. A határozatot a kongresszus elfogadta, de a megemlékezés pontos dátumáról nem született döntés. 1911. március 19-én Ausztriában, Dániában, Németországban és Svájcban tartották meg a világon először a nemzetközi nőnapot. 1917. március 8-án (a juliánus naptár szerint február 23-án, azaz: február utolsó vasárnapján) Oroszországban nők tüntettek kenyérért és békéért. Négy nappal később – nem közvetlenül ennek a tüntetésnek a hatására – II. Miklós cár lemondott, s polgári kormány alakult, mely szavazójogot biztosított a nőknek. Ezzel vált véglegessé a nőnap dátuma is, mely a világ legtöbb országában március 8-a. A nemzetközi nőnapot az ENSZ is a világnapok közt tartja számon."

Van férfinap, november 19.
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Március 08. - 17:23:45
Válasz #30559
Nem elérhető

H. Laci


És hány nő köszöntött fel 1 férfit is is november 19.-n?  :)
Egyébként ebben osztom Gabe véleményét.  :)

2010. Március 08. - 17:25:07
Válasz #30560
Nem elérhető

Szandi


És hány nő köszöntött fel 1 férfit is is november 19.-n?  :)
Egyébként ebben osztom Gabe véleményét.  :)

Nincsen reklámja, hát virágot mégsem lehet venni.:D
Én amúgy igen. ))=/
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Március 08. - 17:29:20
Válasz #30561
Nem elérhető

H. Laci


Azt megkérdezhetem, hogy a nőnapot ki találta ki és milyen kiváltságot jelent?
CSAK azért ne kelljen már valakit körbeugrálni, mert a fogantatáskor 50%-os eséllyel bejött neki, hogy nőnemű lett!
Ez 1 idióta ünnep megint csak, ami a kereskedőknek lett kitalálva, mert ilyenkor 5x annyiért lehet eladni a virágokat, meg mindenféle faszságot!
Majd ha lesz férfinap, és ugyanúgy kikérhetem magamnak, akkor talán van értelme beszélni róla!
Van! Nemzetközi férfinap minden év ápr. elsején van! :) Veszünk neked virágot Tündivel, hogy megbékélj, ok? (Bocsi Tündi, hogy a nevedben is beszéltem, de hátha ekkor nem morog majd a férfinap miatt! ;) )
Nem szeretem a virágot! Inkább egy vödör proteint vegyetek nekem! ;D
Látom megbékéltél h van férfinap! :D
Oh, van otthon elfekvőben egy vödrös proteinem, valami borzalmasan rossz (szójás)! Úgy 1-2 éve vette közösen egy barátommal de neki sem kell, de rád ruházom, úgyis már ki akarom dobni. ;D
Ingyen protein? Hova küldjem a címem?  ****:))) ****:))) ****:)))

2010. Március 08. - 17:43:48
Válasz #30562
Nem elérhető

Jordan


És hány nő köszöntött fel 1 férfit is is november 19.-n?  :)
Egyébként ebben osztom Gabe véleményét.  :)

Nincsen reklámja, hát virágot mégsem lehet venni.:D
Én amúgy igen. ))=/

Te egy arany csaj vagy  :-* ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 08. - 18:56:19
Válasz #30563
Nem elérhető

Yeti


Sztem egy alap tisztelet oda-vissza kijár(na), és nem csak bizonyos napokon...  :-}
Nagyon helyes a megfogalmazás!  ****:))))))
Egy férfi számára minden nap nőnap, mert szeretünk titeket és nem tudunk élni nélkületek. Néha, ezt a magunk férfias formájában fejezzük ki, de ti meg ezt szeretitek bennünk. Ne legyünk már "szoftos köcsögök"!  :----

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nyílt kihívásra, nyílt válaszként, csak ezzel búcsúzom (a számot tényleg szeretem):
http://www.youtube.com/watch?v=7DAngS-C79s
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 08. - 18:58:01
Válasz #30564
Nem elérhető

atleeta


Pedig egyre több csaj a "szoftos köcsögök"-et keresi, bár az olyan csajokkal nem szabad foglalkozni  :-}
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 08. - 19:02:50
Válasz #30565
Nem elérhető

Yeti


Pedig egyre több csaj a "szoftos köcsögök"-et keresi, bár az olyan csajokkal nem szabad foglalkozni  :-}
Ezt már párszor kitárgyaltuk itt is.  ****:))))))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 08. - 19:37:02
Válasz #30566
Nem elérhető

Maszat


1 barátom hozott nekem az usábol vaniliás colát.Hogy ez mekkora királyság, f*szért kellett megszüntetni???!! ˝=/

Meg adott 1 1dollárost, azt mondta ezzel feelinges, használjam egészséggel, nem tudom,h értette  ????...   ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 19:40:17
Válasz #30567
Nem elérhető

Yeti


1 barátom hozott nekem az usábol vaniliás colát.Hogy ez mekkora királyság, f*szért kellett megszüntetni???!! ˝=/

Meg adott 1 1dollárost, azt mondta használjam egészséggel, nem tudom,h értette  ????...   ;D ;D
Ukrajnában még a mai napig kapható a vaníliás Coke.  ;)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 08. - 22:25:53
Válasz #30568
Nem elérhető

Yeti


Hát, gyerekek... most sokkot kaptam. Érkezett már egy - két vicces privátüzenetem, de ilyet???
Azokat nem tettem közzé, de ezt kénytelen vagyok:
Feladó: andras123 (ki más alkothatna ilyet)

"Ni  mai van?
hoyg vagy? Hol vagy?
Feher vagy?
Híves van Kível Jarsz Ki a Udvarra vannak állatok?
Hogy telik az Uj eved?

Mit szolnal szerinted Mit szolnanak a nepek aHa egy Aha Gulyasparti Kozbe Baluval es makos Gubaval a kezunkbec elmennenk Bulócskazni a anyarikonyha

Balu
****:)))))) "

A kedvencem, hogy Baluval és mákos gubával a kezünkben...  ****:)))  !+"%  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 08. - 22:27:40
Válasz #30569
Nem elérhető

Jordan


Hat na, ami szep az szep  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)