2024. Október 07. - 09:24:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993877 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2010. Március 08. - 14:25:07
Válasz #30540
Nem elérhető

God Vazzeg


azt hittem másikat linkeltem, csak gyorsan rákerestem.Elméletileg az is benen van, vagy 1 cigi vagy az aktus is.
Elég kitekert pózokban is nyomják, ügyesek a kis ázsiai csajok.

Bátyám főnöke volt már, meg 1-2 közös ismerősünk, azt mondták nagyon kemény.De ők nem ilyen gumimatracon nyomták, hanem sima matracon.De ez királyabb lehet mert faszán csúszik ;D

Ismerek egy-ket magyar masszorcsajt kint, pultosok........ :-} ;D

Ezen most hangosan röhögtem  Łł=

2010. Március 08. - 14:34:08
Válasz #30541

Tündi-Bündi

Vendég
kezdem már érteni...itt a nőknek kuss a pasik beszólhatnak, alázhatnak, mondhatnak bármit... nem érdekel ha nem nyerem meg a népszerűségi versenyt itt, akkor is van amit kikérek magamnak... ez az egész full gáz... én ide azért jöttem fel mert tanulni akartam tőletek, az edzésről, mert felnéztem azokra, akik nap mint nap edzenek és kalórákat és grammokat számolgatnak... erős egyéniségeknek tartottam őket és példaértékűnek... de mára már kiábrándultam, mert másról sem tudtok beszélni csak a szex meg a sunák...és én vagyok a menstruáló H.P...plusz ha kérdezek valamit az edzésről kb meg sem halljátok(el sem olvassátok) pl a mai napig nem tudom, hogy a hashoz húzás terheli e derekamat vagy sem de mit is várhatnék egy body fórumtól, majd megkérdezem valamelyik edző srácot a teremben...ha valamiről nem hallottam vagy számotokra evidens majdhogynem lehülyéztek... és még sorolhatnám... és hányszor megkaptam, hogy miért nem a páromtól kérdezek...hát ahogy Csesztike is elmondta, nem éppen az az türelmes oktató figura...ezért reméltem segítséget tőletek... de hát igazából nem sokat nyertem veletek...azt a pár leányzót kivéve, akik felkaroltak és tényleg megpróbáltak segíteni és válaszokat adni a kérdéseimre...köszi nektek! plusz még az az egy jó dolog volt itt hogy megismertem Rencsit és most már van aki segít hogy elérjem a céljaimat... azt hittem ide a testépítés és az egészséges élet szerelmesei járnak fel...de tévedtem...kb már azok vannak kirekesztve, akiket az edzés és táplálkozás érdekel...és minden más előbbre való...köszönöm az építő jellegű kritikát...tanulságos volt...sajnálom, hogy nincs több olyan ember, mint Rencsi, aki nem demoralizálja, hanem építeni próbálja a fórumot...lehet törölni meg tiltani...úgy sincs már humorom ide feljárni...(egy valakinek legalább biztosan örömöt szerzek Nő nap alkalmából ezzel :) )

2010. Március 08. - 14:39:28
Válasz #30542
Nem elérhető

Maszat


a mai napig nem tudom, hogy a hashoz húzás terheli e derekamat vagy sem...

ha kis súllyal csinálod és szabályosan akkor nem, főleg ha rendesen edzed az alsó hátat, ami segít a stabilizálásban.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 14:41:23
Válasz #30543
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
kezdem már érteni...itt a nőknek kuss a pasik beszólhatnak, alázhatnak, mondhatnak bármit... nem érdekel ha nem nyerem meg a népszerűségi versenyt itt, akkor is van amit kikérek magamnak... ez az egész full gáz... én ide azért jöttem fel mert tanulni akartam tőletek, az edzésről, mert felnéztem azokra, akik nap mint nap edzenek és kalórákat és grammokat számolgatnak... erős egyéniségeknek tartottam őket és példaértékűnek... de mára már kiábrándultam, mert másról sem tudtok beszélni csak a szex meg a sunák...és én vagyok a menstruáló H.P...plusz ha kérdezek valamit az edzésről kb meg sem halljátok(el sem olvassátok) pl a mai napig nem tudom, hogy a hashoz húzás terheli e derekamat vagy sem de mit is várhatnék egy body fórumtól, majd megkérdezem valamelyik edző srácot a teremben...ha valamiről nem hallottam vagy számotokra evidens majdhogynem lehülyéztek... és még sorolhatnám... és hányszor megkaptam, hogy miért nem a páromtól kérdezek...hát ahogy Csesztike is elmondta, nem éppen az az türelmes oktató figura...ezért reméltem segítséget tőletek... de hát igazából nem sokat nyertem veletek...azt a pár leányzót kivéve, akik felkaroltak és tényleg megpróbáltak segíteni és válaszokat adni a kérdéseimre...köszi nektek! plusz még az az egy jó dolog volt itt hogy megismertem Rencsit és most már van aki segít hogy elérjem a céljaimat... azt hittem ide a testépítés és az egészséges élet szerelmesei járnak fel...de tévedtem...kb már azok vannak kirekesztve, akiket az edzés és táplálkozás érdekel...és minden más előbbre való...köszönöm az építő jellegű kritikát...tanulságos volt...sajnálom, hogy nincs több olyan ember, mint Rencsi, aki nem demoralizálja, hanem építeni próbálja a fórumot...lehet törölni meg tiltani...úgy sincs már humorom ide feljárni...(egy valakinek legalább biztosan örömöt szerzek Nő nap alkalmából ezzel :) )

Van benne igazság. Egyesek más fórumra elmennek topikot nyitni meg segget nyalni ide meg vissza  jönnek okoskodni.
Mert úgy gondolják itt mindent lehet  **:))))*

2010. Március 08. - 14:43:16
Válasz #30544
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
kezdem már érteni...itt a nőknek kuss a pasik beszólhatnak, alázhatnak, mondhatnak bármit... nem érdekel ha nem nyerem meg a népszerűségi versenyt itt, akkor is van amit kikérek magamnak... ez az egész full gáz... én ide azért jöttem fel mert tanulni akartam tőletek, az edzésről, mert felnéztem azokra, akik nap mint nap edzenek és kalórákat és grammokat számolgatnak... erős egyéniségeknek tartottam őket és példaértékűnek... de mára már kiábrándultam, mert másról sem tudtok beszélni csak a szex meg a sunák...és én vagyok a menstruáló H.P...plusz ha kérdezek valamit az edzésről kb meg sem halljátok(el sem olvassátok) pl a mai napig nem tudom, hogy a hashoz húzás terheli e derekamat vagy sem de mit is várhatnék egy body fórumtól, majd megkérdezem valamelyik edző srácot a teremben...ha valamiről nem hallottam vagy számotokra evidens majdhogynem lehülyéztek... és még sorolhatnám... és hányszor megkaptam, hogy miért nem a páromtól kérdezek...hát ahogy Csesztike is elmondta, nem éppen az az türelmes oktató figura...ezért reméltem segítséget tőletek... de hát igazából nem sokat nyertem veletek...azt a pár leányzót kivéve, akik felkaroltak és tényleg megpróbáltak segíteni és válaszokat adni a kérdéseimre...köszi nektek! plusz még az az egy jó dolog volt itt hogy megismertem Rencsit és most már van aki segít hogy elérjem a céljaimat... azt hittem ide a testépítés és az egészséges élet szerelmesei járnak fel...de tévedtem...kb már azok vannak kirekesztve, akiket az edzés és táplálkozás érdekel...és minden más előbbre való...köszönöm az építő jellegű kritikát...tanulságos volt...sajnálom, hogy nincs több olyan ember, mint Rencsi, aki nem demoralizálja, hanem építeni próbálja a fórumot...lehet törölni meg tiltani...úgy sincs már humorom ide feljárni...(egy valakinek legalább biztosan örömöt szerzek Nő nap alkalmából ezzel :) )

Van benne igazság. Egyesek más fórumra elmennek topikot nyitni meg segget nyalni ide meg vissza  jönnek okoskodni.
Mert úgy gondolják itt mindent lehet  **:))))*


De aztán egy nap...lecsap...a Takarító...  >:D

2010. Március 08. - 14:49:14
Válasz #30545
Nem elérhető

Jordan


Mar megint ez a nyilvanos "toroljetek" duma  :D
Ha komolyan gondolnam, en biztos priviben kuldenem, hogy mas ne is halljon rola
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 08. - 14:50:23
Válasz #30546
Nem elérhető

Gabe


Mar megint ez a nyilvanos "toroljetek" duma  :D
Ha komolyan gondolnam, en biztos priviben kuldenem, hogy mas ne is halljon rola
Külön topikot sem akarnál neki?  :-O
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 08. - 14:52:30
Válasz #30547
Nem elérhető

csesztike


a csesztike az utolso hozzaszolasodnal nem lett volna öleg csak leirni tudtuk volna maszatnak megy hisz rogton utana ,
tul sok es nagyok ezek az idezetek
Bar nemtudom Efitnek a servebe mennyi fer meg

Szeretnék kérni egy fordítást! ;D
Szabi....pont nem érdekel h ma nő nap van....különben is ha valaki szeret és tisztel akkor az nem csak ma fog! ;)
Úgy h felőlem lehet itt szitkozódni a mai napról úgy is tudom h csak féltékeny és érzékeny lelkecskéteket viseli meg h nektek nincs ilyen napotok! ;D ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Március 08. - 14:56:19
Válasz #30548
Nem elérhető

God Vazzeg


a csesztike az utolso hozzaszolasodnal nem lett volna öleg csak leirni tudtuk volna maszatnak megy hisz rogton utana ,
tul sok es nagyok ezek az idezetek
Bar nemtudom Efitnek a servebe mennyi fer meg

Szeretnék kérni egy fordítást! ;D
Szabi....pont nem érdekel h ma nő nap van....különben is ha valaki szeret és tisztel akkor az nem csak ma fog! ;)
Úgy h felőlem lehet itt szitkozódni a mai napról úgy is tudom h csak féltékeny és érzékeny lelkecskéteket viseli meg h nektek nincs ilyen napotok! ;D ;D

 :-){

Nekem nem kell külön nap, férfinak érzem magam az év 365 napján  :-}  ;D ;D

2010. Március 08. - 14:57:42
Válasz #30549
Nem elérhető

George


Én reggel felkeltem, elmentem edzéseket tartani, hazafelé beugrottam a virágoshoz, vettem 6 szál feldíszített tulipánt, és átadtam az illetékeseknek...költöttem kemény 3e Ft-ot, tettem 5 perc kitérőt. Nem mentem csődbe, nem szakadt le a karom, még a kajámat is időben tudtam az arcom mögé rejteni, mi kell még?! ;D

2010. Március 08. - 15:00:51
Válasz #30550
Nem elérhető

Gabe


Én reggel felkeltem, elmentem edzéseket tartani, hazafelé beugrottam a virágoshoz, vettem 6 szál feldíszített tulipánt, és átadtam az illetékeseknek...költöttem kemény 3e Ft-ot, tettem 5 perc kitérőt. Nem mentem csődbe, nem szakadt le a karom, még a kajámat is időben tudtam az arcom mögé rejteni, mi kell még?! ;D
Ezzel nincs is semmi gond! Én pl. arra utaltam csak, hogy ne kelljen már hasra esni ma, mert sok nő ezt képzeli!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 08. - 15:02:03
Válasz #30551
Nem elérhető

George


Én reggel felkeltem, elmentem edzéseket tartani, hazafelé beugrottam a virágoshoz, vettem 6 szál feldíszített tulipánt, és átadtam az illetékeseknek...költöttem kemény 3e Ft-ot, tettem 5 perc kitérőt. Nem mentem csődbe, nem szakadt le a karom, még a kajámat is időben tudtam az arcom mögé rejteni, mi kell még?! ;D
Ezzel nincs is semmi gond! Én pl. arra utaltam csak, hogy ne kelljen már hasra esni ma, mert sok nő ezt képzeli!
Én azokkal nem foglalkozok itt sem, meg máshol sem ;)

2010. Március 08. - 15:05:57
Válasz #30552
Nem elérhető

Kicsibors


Sztem egy alap tisztelet oda-vissza kijár(na), és nem csak bizonyos napokon...  :-}

2010. Március 08. - 15:11:41
Válasz #30553
Nem elérhető

Maszat


Sztem egy alap tisztelet oda-vissza kijár(na), és nem csak bizonyos napokon...  :-}

azt hittem azokat a bizonyos napokat Ti sem szeretitek  ????...

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 15:18:19
Válasz #30554
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Maszat! csúnyán viselkedtél?   :-/-(-: