2024. Október 07. - 05:31:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993685 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2010. Március 08. - 12:22:43
Válasz #30495
Nem elérhető

Gabe


Bar nemtudom Efitnek a servebe mennyi fer meg
Efitnek sérve van?  :-O ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 08. - 12:26:03
Válasz #30496
Nem elérhető

doncicco


A nőnap abszolut baloldali kötődésű műünnep.A nőket az év minden napján tiszteljük, szeretjük és tenyerünkön hordozzuk azért, hogy lehetővé teszik nekünk, hogy férfiak, társak,apák, családfenntartók lehessünk.

2010. Március 08. - 12:29:12
Válasz #30497
Nem elérhető

Yeti


Bar nemtudom Efitnek a servebe mennyi fer meg
Efitnek sérve van?  :-O ;D
Szerintem "Efitnek a szervébe"...
 ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 08. - 12:30:27
Válasz #30498
Nem elérhető

Gabe


A nőnap abszolut baloldali kötődésű műünnep.A nőket az év minden napján tiszteljük, szeretjük és tenyerünkön hordozzuk azért, hogy lehetővé teszik nekünk, hogy férfiak, társak,apák, családfenntartók lehessünk.
Ennyire nem kellene eltúlozni! :D
http://www.youtube.com/watch?v=0Lr8Ti6BeQU 1:00 percnél figyeljé' már!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 08. - 12:33:07
Válasz #30499
Nem elérhető

csaba.r


A nőnap abszolut baloldali kötődésű műünnep.A nőket az év minden napján tiszteljük, szeretjük és tenyerünkön hordozzuk azért, hogy lehetővé teszik nekünk, hogy férfiak, társak,apák, családfenntartók lehessünk.
Ennyire nem kellene eltúlozni! :D
http://www.youtube.com/watch?v=0Lr8Ti6BeQU 1:00 percnél figyeljé' már!


Nem tudom mit mondott, de ha nekem valaki ilyen hangon beüvöltene, elgondolkodnék hogy beteszem a hideg víz alá
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 08. - 12:36:53
Válasz #30500
Nem elérhető

Yeti


A nőnap abszolut baloldali kötődésű műünnep.A nőket az év minden napján tiszteljük, szeretjük és tenyerünkön hordozzuk azért, hogy lehetővé teszik nekünk, hogy férfiak, társak,apák, családfenntartók lehessünk.
Ennyire nem kellene eltúlozni! :D
http://www.youtube.com/watch?v=0Lr8Ti6BeQU 1:00 percnél figyeljé' már!


Nem tudom mit mondott, de ha nekem valaki ilyen hangon beüvöltene, elgondolkodnék hogy beteszem a hideg víz alá
Ez is egy totál értelmetlen szöveg, mint a többi hasonszőrű.
Gabe csak "Csikkó" - nak szánta a szövegrészt. :D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 08. - 12:38:35
Válasz #30501
Nem elérhető

Gabe


Hey Chicco, Chicco are u ready?

Chicco kész vagy? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 08. - 12:45:56
Válasz #30502
Nem elérhető

Gabe


meghalokhogyharámnézel      12:44:34     Balu profilját tekinti meg.

A szerelem, mint egy rossz elem, hát kimerült és kiderült, hogy lyukat mar a szívemen! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 08. - 12:47:49
Válasz #30503
Nem elérhető

hummerdikk


Szeva mindenkinek!
Megjottem korhazbol, minden egyben!
Mushroom, majd ha leszel MSNen irj!  ;)

2010. Március 08. - 12:53:10
Válasz #30504
Nem elérhető

doncicco


Hey Chicco, Chicco are u ready?

Chicco kész vagy? ;D

 ****:))) jópofa, eredetileg Cicio, csak egy kedves spanyol anyanyelvű fiatal átkeresztelt..

2010. Március 08. - 12:57:55
Válasz #30505
Nem elérhető

Jordan


Ha csaj lennék, simán eltartatnám magam valami gazdag palival.Persze okosan csinálnám, nem ám aztán kidob és ottavgyok nincstelen.Én bunkó lennék nőként is  ;D



En szinten  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 08. - 13:05:14
Válasz #30506
Nem elérhető

zotja


Azt megkérdezhetem, hogy a nőnapot ki találta ki és milyen kiváltságot jelent?
CSAK azért ne kelljen már valakit körbeugrálni, mert a fogantatáskor 50%-os eséllyel bejött neki, hogy nőnemű lett!
Ez 1 idióta ünnep megint csak, ami a kereskedőknek lett kitalálva, mert ilyenkor 5x annyiért lehet eladni a virágokat, meg mindenféle faszságot!
Majd ha lesz férfinap, és ugyanúgy kikérhetem magamnak, akkor talán van értelme beszélni róla!

Amerikában már pl. nem csak anyák napja van ha nem apák napja is <3!
Amúgy nemtom ki találta ki ezt a napot de biztos jó oka volt rá...szegény tesóm Zoltán és ma van a névnapja és milyen gáz h neki kell nekünk virágot hoznia! ;D

Tényleg....Zoltánoknak boldog névnapot! :-*

Köszi :D  :-* :-*

2010. Március 08. - 13:09:48
Válasz #30507
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha csaj lennék, simán eltartatnám magam valami gazdag palival.Persze okosan csinálnám, nem ám aztán kidob és ottavgyok nincstelen.Én bunkó lennék nőként is  ;D



En szinten  ;D ;D ;D


És magam sem maradnék ki a dologból, szigoruan orosz vállalkozok udvartartásában.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 08. - 13:10:42
Válasz #30508
Nem elérhető

Gabe


Ha csaj lennék, simán eltartatnám magam valami gazdag palival.Persze okosan csinálnám, nem ám aztán kidob és ottavgyok nincstelen.Én bunkó lennék nőként is  ;D



En szinten  ;D ;D ;D


És magam sem maradnék ki a dologból, szigoruan orosz vállalkozok udvartartásában.
Engem az arab olajsejkek sem taszítanának annyira ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 08. - 13:13:37
Válasz #30509
Nem elérhető

God Vazzeg


Au pair.

Na ezt meg en nem is hallottam  ****:)))))) ;D

Na nem bántjuk az Au pair-eket!! ***)))) Én is az voltam 10 hónapig!!! Kemény melo  ;D...egész nap meséket nézni, játszani, bicajozni, oviba menni, főzni, vasalgatni, fürdetni, esti mesét mondani...cserébe, kapsz fizut, kaját, mehetsz ingyen Thorpe parkba (vidámpark) na nem olyan gagyi, mint nálunk...ez volt a kedvencem http://www.thorpepark.com/rides/stealth.aspx 120-al a föld felé zuhanni  ****:)))))), Lego Landba stb..és nekem volt olyan szerencsém, hogy nem kellett egy légtérben lennem a családdal állandóan, hanem a garázs felett beépítettek egy kis lakást háló, fürdő és konyha...alul volt kis konditerem...evezőgép, billiárd asztal és a legjobb a trambulin az udvaron ****:))) a SZEX nem tartozott a munkámhoz!!!!!  ))=/

Mindegyik ezt mondja, nekem volt már szerencsém pár olasz/holland/német munkahelyeken szorgoskodó menyecskéhez, egyik se vallotta be hogy rommá b@sszák kint. De ez lényegtelen is, mert ugye nem kopik el  :D Feleségül meg sose akartam venni egyiket se  ::)  ;)
Kösz a szép hasonlatot...örülök, hogy ilyen jól ismersz...mielőtt degradáló kijelentésekkel egy kalap alá veszel az olyan lányokkal, közlöm veled, hogy hál istennek soha nem kellett még ilyesmire vetemednem sem pénz hiány miatt, sem kényszerből...amúgy meg ismerek olyat, aki pont az ilyen lenéző, bunkó stílusú pasiját akarja kihúzni a szarból és ezért válla olyan munkát...mert mással nem lehet gyorsan olyan sok pénzt keresni, valamint olyat is akit a rohadék pasija otthagyott egy kisbabával, vagy kettővel és ahhoz hogy egyedül mindent meg tudjon adni neki, azért csinál ilyen dolgokat...nem mindenki élvezetből csinálja ezt...sőt a többség nem abból,  hanem hogy a fősulit el tudja végezni szülői segítség nélkül, vagy épp a családjának segítsen...és amíg vannak ilyen ....férfiak, mint te is...tehát van rá kereslet...addig lesz olyan lány, aki ezt csinálja és bármilyen meglepő olyan is, aki szex mentes munkából próbál alacsonyabb színvonalon megélni...
Nem tudom, nagy kérés lenne, hogy legalább egy évben egyszer Nőnapon beszéljetek tisztelettel rólunk...

Semmi degradálót nem találok az írásomban, pláne nem feléd. Az, hogy én milyen csajokkal vagyok/voltam/leszek ne legyen a te problémád, de érdekes hogy magadra vetted  ;) Akiket én ismerek és ebből élnek (mellesleg nagyon jól!) azoknak mindnek büdös a meló.. És egyébként ha én milliókat tudnék keresni a farkammal, lehet meg is tenném, nem nézem le őket, sőt, ha be tudja maga előtt vállalni akkor csinálja, miért is ne?  ::) Hogy kit hagynak ott terhesen meg ilyesmi az megint nem értem hogy jön ide, biztos tovább gondoltad a dolgokat, de látszik nem ismersz, ezért kérem a személyeskedést mellőzni legközelebb  ;-oo-;

A te jellemzésedbe ha most belemennék, szerintem egyből tiltva lennék, maradjunk annyiban, hogy önbizalomból nagyon keveset osztottak neked, nyilván meg van az oka, de hogy idejössz (és már 2. alkalommal) engem degradálsz az már több a soknál. Főleg azok után, hogy mennyit segítettem nektek, lehetnél egy kicsit hálásabb. De tudod mit, éld az életed ahogy akarod, többet ne keressetek meg a nyomorotokkal, oldjátok meg magatoknak  :-*