2024. Október 07. - 07:20:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993748 alkalommal)

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában

2010. Március 08. - 11:34:11
Válasz #30480
Nem elérhető

csesztike


Azt megkérdezhetem, hogy a nőnapot ki találta ki és milyen kiváltságot jelent?
CSAK azért ne kelljen már valakit körbeugrálni, mert a fogantatáskor 50%-os eséllyel bejött neki, hogy nőnemű lett!
Ez 1 idióta ünnep megint csak, ami a kereskedőknek lett kitalálva, mert ilyenkor 5x annyiért lehet eladni a virágokat, meg mindenféle faszságot!
Majd ha lesz férfinap, és ugyanúgy kikérhetem magamnak, akkor talán van értelme beszélni róla!

Amerikában már pl. nem csak anyák napja van ha nem apák napja is <3!
Amúgy nemtom ki találta ki ezt a napot de biztos jó oka volt rá...szegény tesóm Zoltán és ma van a névnapja és milyen gáz h neki kell nekünk virágot hoznia! ;D

Tényleg....Zoltánoknak boldog névnapot! :-*

húúúú de jó,h írtad.Pont ma gondolkoztam azon,h anyák napján vagy nőnapon van zoltán nap.Aztán abba maradtam,h persze,h anyáknapján  ;D

És pont ma találkozok 1 Zoltán nevű gyerekkori barátommal.Nagy égés lett volna ha meg se említem neki.Huuu !+"%

Anyák napja mindig máskor van(május első vasárnapja).... ;D

akkor is lehetne akár Zoltán nap.Tudtam,h valami csajos dologgal kapcsolatos  ;D

 ;D ;D ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Március 08. - 11:36:45
Válasz #30481
Nem elérhető

Maszat


Azt megkérdezhetem, hogy a nőnapot ki találta ki és milyen kiváltságot jelent?
CSAK azért ne kelljen már valakit körbeugrálni, mert a fogantatáskor 50%-os eséllyel bejött neki, hogy nőnemű lett!
Ez 1 idióta ünnep megint csak, ami a kereskedőknek lett kitalálva, mert ilyenkor 5x annyiért lehet eladni a virágokat, meg mindenféle faszságot!
Majd ha lesz férfinap, és ugyanúgy kikérhetem magamnak, akkor talán van értelme beszélni róla!

Amerikában már pl. nem csak anyák napja van ha nem apák napja is <3!
Amúgy nemtom ki találta ki ezt a napot de biztos jó oka volt rá...szegény tesóm Zoltán és ma van a névnapja és milyen gáz h neki kell nekünk virágot hoznia! ;D

Tényleg....Zoltánoknak boldog névnapot! :-*

húúúú de jó,h írtad.Pont ma gondolkoztam azon,h anyák napján vagy nőnapon van zoltán nap.Aztán abba maradtam,h persze,h anyáknapján  ;D

És pont ma találkozok 1 Zoltán nevű gyerekkori barátommal.Nagy égés lett volna ha meg se említem neki.Huuu !+"%


Szerintem az találta ki aki a Valentin napot, mivel tilos hóvirágot szedni, ezért nem kap senki semmit.Én se kapok Csaba napon.De szerintem ezzel az ünnepel is csak rá akarják erőltetni az odafigyelést a férfiakra.Majd ha lessz férfinap, akkor tartunk Nőnapot.

Nem tudom mit vagytok ennyire kiakadva.Már 1x pont leírtam itt régebben,h Én aztán nem tisztelem CSAK AZÉRT a nőket mert nők.

De ez a nőnap aztán 1000éves dolog.Tök mind1,h milyen fogyasztói szereppel lett kitalálva, 1 nagyon jó dolognak tartom olyan szempontbol is,h ilyenkor felhívhatom azokat a csajokat is, akiket igazábol ilyen-olyan okokból már nem lenne pofám  ;D

Ők ettöl elolvadnak,h mekkora király vagyok ,meg figyelmes, és jövőhéten már tali is ;D

Szóval szerintem nem rossz ez a nőnap, csak meg kell találni a benne rejlő potenciált!  o:) ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 11:38:43
Válasz #30482
Nem elérhető

csesztike


Azt megkérdezhetem, hogy a nőnapot ki találta ki és milyen kiváltságot jelent?
CSAK azért ne kelljen már valakit körbeugrálni, mert a fogantatáskor 50%-os eséllyel bejött neki, hogy nőnemű lett!
Ez 1 idióta ünnep megint csak, ami a kereskedőknek lett kitalálva, mert ilyenkor 5x annyiért lehet eladni a virágokat, meg mindenféle faszságot!
Majd ha lesz férfinap, és ugyanúgy kikérhetem magamnak, akkor talán van értelme beszélni róla!

Amerikában már pl. nem csak anyák napja van ha nem apák napja is <3!
Amúgy nemtom ki találta ki ezt a napot de biztos jó oka volt rá...szegény tesóm Zoltán és ma van a névnapja és milyen gáz h neki kell nekünk virágot hoznia! ;D

Tényleg....Zoltánoknak boldog névnapot! :-*

húúúú de jó,h írtad.Pont ma gondolkoztam azon,h anyák napján vagy nőnapon van zoltán nap.Aztán abba maradtam,h persze,h anyáknapján  ;D

És pont ma találkozok 1 Zoltán nevű gyerekkori barátommal.Nagy égés lett volna ha meg se említem neki.Huuu !+"%


Szerintem az találta ki aki a Valentin napot, mivel tilos hóvirágot szedni, ezért nem kap senki semmit.Én se kapok Csaba napon.De szerintem ezzel az ünnepel is csak rá akarják erőltetni az odafigyelést a férfiakra.Majd ha lessz férfinap, akkor tartunk Nőnapot.

Nem tudom mit vagytok ennyire kiakadva.Már 1x pont leírtam itt régebben,h Én aztán nem tisztelem CSAK AZÉRT a nőket mert nők.

De ez a nőnap aztán 1000éves dolog.Tök mind1,h milyen fogyasztói szereppel lett kitalálva, 1 nagyon jó dolognak tartom olyan szempontbol is,h ilyenkor felhívhatom azokat a csajokat is, akiket igazábol ilyen-olyan okokból már nem lenne pofám  ;D

Ők ettöl elolvadnak,h mekkora király vagyok ,meg figyelmes, és jövőhéten már tali is ;D

Szóval szerintem nem rossz ez a nőnap, csak meg kell találni a benne rejlő potenciált!  o:) ;D

Maszat egy igazi kereskedő veszett el benned csak te nem anyagi hasznot húzol ezekből a dolgokból ***)))) ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Március 08. - 11:40:27
Válasz #30483
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26


2010. Március 08. - 11:53:56
Válasz #30485
Nem elérhető

Szabi


Engem ma is az edzés érdekel jobban mint a nők napja &5* ;D ;D ;D
 =/+'
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 08. - 11:55:21
Válasz #30486
Nem elérhető

Maszat


fúúúúúú, milyen bunkóóóóó pasik vannak itt!  ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 11:57:50
Válasz #30487
Nem elérhető

Szabi


Talán nincs igazam? 8-)
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 08. - 11:58:26
Válasz #30488
Nem elérhető

Maszat


Talán nincs igazam? 8-)

még nem akarom magam lejáratni itt.Ugyhogy :NINCS!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 12:01:16
Válasz #30489
Nem elérhető

Szabi


Ez nem lejáratás Maszat!
Ez a véleményem az egészről,meg minden hülye napról(Anyák napja stb..)

Valentin napról nem is beszélek...


Inkább nyomok ma egy jó vállat,meg egy combfeszítőedzést....Ennyi :-/--
 ****:))))))
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 08. - 12:01:42
Válasz #30490
Nem elérhető

csaba.r


Talán nincs igazam? 8-)

még nem akarom magam lejáratni itt.Ugyhogy :NINCS!  ;D


Az hajó szerintem már elsüllyedt, a nők szemében  ;D ;D ;D ;D ;D
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 08. - 12:04:26
Válasz #30491
Nem elérhető

Maszat


Ez nem lejáratás Maszat!
Ez a véleményem az egészről,meg minden hülye napról(Anyák napja stb..)

Valentin napról nem is beszélek...


Inkább nyomok ma egy jó vállat,meg egy combfeszítőedzést....Ennyi :-/--
 ****:))))))

Amugy anyák napja kivételével engem se nagyon mozgat.Mondom a nőknapja is ilyen hátsószándékú, nyalis dolognak jó, hogy felfissítsem a régi kapcsolatokat.Bár most nem használom ki.

Anyáknapjával más a helyzet.De ez arra vezethető vissza,h az Én muterom 1edül nevelt fel hármunkat, mert fater lécelt, és ehhez iylen napi 16-18órákat kellett melóznia.Szóval az anyáknapja nekem sokat jelent.
 ;-oo-;

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 12:07:44
Válasz #30492
Nem elérhető

Szabi


Ez érthető Maszat!

A nők napja miatt most lehet belegázoltam itt 1-2 csajszi lelkivilágába;D

Ne haragudjatok ,csak a véleményem mondtam el;D

Csesztike vajon szóba áll majd velem ezek után?;D
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 08. - 12:08:37
Válasz #30493
Nem elérhető

Maszat


Ez érthető Maszat!

A nők napja miatt most lehet belegázoltam itt 1-2 csajszi lelkivilágába;D

Ne haragudjatok ,csak a véleményem mondtam el;D

Csesztike vajon szóba áll majd velem ezek után?;D

remélem nem ;D ;D ;D

Suncus biztos nem veszi fel ezt, megértő csajszi  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 12:10:03
Válasz #30494
Nem elérhető

andras123


a csesztike az utolso hozzaszolasodnal nem lett volna öleg csak leirni tudtuk volna maszatnak megy hisz rogton utana ,
tul sok es nagyok ezek az idezetek
Bar nemtudom Efitnek a servebe mennyi fer meg