2024. Október 06. - 23:25:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993362 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2010. Március 05. - 09:07:34
Válasz #30300
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Balukám!

Gyerekkori képet miért raksz be avatarnak? ****:)))

2010. Március 05. - 09:14:51
Válasz #30301
Nem elérhető

hummerdikk


Jó reggelt!

Elaludtam a nyakam...nagyon fáj a bicepszem (Rencsi ez nem ér, hogy mindig harmadnapra fáj mindenem :( )...szerencse, hogy a kolléganőm masszőr tanfolyamra jár...nem is indulhatott volna jobb dologgal a nap, mint egy kis masszázzsal  ;D
Na ilyen melohely nem artana nekem se nyarra  >:D ::) ;D

2010. Március 05. - 09:34:35
Válasz #30302

Tündi-Bündi

Vendég
Jó reggelt!

Elaludtam a nyakam...nagyon fáj a bicepszem (Rencsi ez nem ér, hogy mindig harmadnapra fáj mindenem :( )...szerencse, hogy a kolléganőm masszőr tanfolyamra jár...nem is indulhatott volna jobb dologgal a nap, mint egy kis masszázzsal  ;D
Na ilyen melohely nem artana nekem se nyarra  >:D ::) ;D
Ugye ugye...imádok is itt dolgozni... ;D másik kolléganőm divattervező...van kozmetikus...engem most arról győzködnek, hogy hozzam be a műkörmös cuccom és csináljam a csajok körmét péntek délutánonként..(na de én akkor inkább Lalikával vagyok.. ;D) életem legjobb munkahelye az biztos... ****:))))))

2010. Március 05. - 09:42:04
Válasz #30303
Nem elérhető

hummerdikk


Jó reggelt!

Elaludtam a nyakam...nagyon fáj a bicepszem (Rencsi ez nem ér, hogy mindig harmadnapra fáj mindenem :( )...szerencse, hogy a kolléganőm masszőr tanfolyamra jár...nem is indulhatott volna jobb dologgal a nap, mint egy kis masszázzsal  ;D
Na ilyen melohely nem artana nekem se nyarra  >:D ::) ;D
Ugye ugye...imádok is itt dolgozni... ;D másik kolléganőm divattervező...van kozmetikus...engem most arról győzködnek, hogy hozzam be a műkörmös cuccom és csináljam a csajok körmét péntek délutánonként..(na de én akkor inkább Lalikával vagyok.. ;D) életem legjobb munkahelye az biztos... ****:))))))
Merre dolgozol? Nincs valami diak melo vagy mas nyarra? (gondolod privibe is johet, ha nem publik)
(ha nem vagyok pofatlan)

ui: Fiuk, nem azert kerdezem, mert mukormot akarok  >:D ;D ***))))

2010. Március 05. - 09:44:56
Válasz #30304

Tündi-Bündi

Vendég
na másik kolléganőm meg sírva mesélte, hogy milyen kemény kritikát kaptak a gyerekorvostól, miután meglátta, hogy a jóval a felső érték felett van a 4 éves gyerekük koleszterin szintje..és hogy még az orvos se látott ilyen 4 évest...és ha nem változtatnak a táplálkozási szokásaikon akkor nagyon fiatalon szívrohamot fog kapni a gyerekük..:-\ de talán most hogy rájuk ijesztettek odafigyelnek majd szegény kicsire...bár szerintem sok ilyen gyerek lehet...főleg a szegényebb rétegekben, ahol zsíros kenyeret esznek szalonnával minden nap... :-\

2010. Március 05. - 09:47:34
Válasz #30305
Nem elérhető

andras123


Jó reggelt!

Egy kérdésem lenne hozzátok.

Creatin tól vérezhet az orr?
Egy ido utan mert a magosabb a vernyomas

Tündi _Bundi nos en nem maszirozhatlak meg Lajos Miatt

Balu  #:-)

2010. Március 05. - 09:52:04
Válasz #30306

Tündi-Bündi

Vendég
Jó reggelt!

Egy kérdésem lenne hozzátok.

Creatin tól vérezhet az orr?
Egy ido utan mert a magosabb a vernyomas

Tündi _Bundi nos en nem maszirozhatlak meg Lajos Miatt

Balu  #:-)
ő nem Lajos hanem Alajos egyébként  ))=/ és akkor sem merném a kezeidre bízni magam, ha ő nem lenne  ;D  >:D

2010. Március 05. - 09:53:13
Válasz #30307
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balukám!

Gyerekkori képet miért raksz be avatarnak? ****:)))

Edzős képet nem rakok ki magamról, mert megszóltok...ha meg ilyen hétköznapit dobok...az is baj! Most akkor ne rakjak ki magamról képet?  ;D

2010. Március 05. - 09:54:47
Válasz #30308
Nem elérhető

andras123



[/quote]
ő nem Lajos hanem Alajos egyébként  ))=/ és akkor sem merném a kezeidre bízni magam, ha ő nem lenne  ;D  >:D
[/quote]

mos mé?

2010. Március 05. - 09:56:09
Válasz #30309

Tündi-Bündi

Vendég
Jó reggelt!

Elaludtam a nyakam...nagyon fáj a bicepszem (Rencsi ez nem ér, hogy mindig harmadnapra fáj mindenem :( )...szerencse, hogy a kolléganőm masszőr tanfolyamra jár...nem is indulhatott volna jobb dologgal a nap, mint egy kis masszázzsal  ;D
Na ilyen melohely nem artana nekem se nyarra  >:D ::) ;D
Ugye ugye...imádok is itt dolgozni... ;D másik kolléganőm divattervező...van kozmetikus...engem most arról győzködnek, hogy hozzam be a műkörmös cuccom és csináljam a csajok körmét péntek délutánonként..(na de én akkor inkább Lalikával vagyok.. ;D) életem legjobb munkahelye az biztos... ****:))))))
Merre dolgozol? Nincs valami diak melo vagy mas nyarra? (gondolod privibe is johet, ha nem publik)
(ha nem vagyok pofatlan)

ui: Fiuk, nem azert kerdezem, mert mukormot akarok  >:D ;D ***))))
Ment a privi...nem csak műkörmöt lehet...a sajátodat is kilakkozhatom  ;D

2010. Március 05. - 09:56:30
Válasz #30310
Nem elérhető

andras123


Balu  ****:))))))
A Kapitány
 Nekem Nagyon tetszik a keped de Betehetel akar olyan is amikor Pihegel a es veged van Kiver a viz
ravagy tamaszkodba a edzöterembe a Fotelra

2010. Március 05. - 10:04:17
Válasz #30311

Tündi-Bündi

Vendég

ő nem Lajos hanem Alajos egyébként  ))=/ és akkor sem merném a kezeidre bízni magam, ha ő nem lenne  ;D  >:D
[/quote]

mos mé?
[/quote]

nem igazán értem azt a random nyelvet amit beszélsz...és ez megijesztett... :-[  ;D

2010. Március 05. - 10:26:34
Válasz #30312
Nem elérhető

andras123


Tündi-Bündi  ;)
Master  ****:))))))

 Elérhető  :-)o-:

Mindegy Hogy HOyg beszelunk ugyis a nyelvunk jol forog De semmifele nem lehetne Kepen
                                                                               Mert Lajos Meggyilkolna engem

2010. Március 05. - 10:50:35
Válasz #30313

Tündi-Bündi

Vendég
Tündi-Bündi  ;)
Master  ****:))))))

 Elérhető  :-)o-:

Mindegy Hogy HOyg beszelunk ugyis a nyelvunk jol forog De semmifele nem lehetne Kepen
                                                                               Mert Lajos Meggyilkolna engem
hát ha sokáig Lajosozod, akkor biztos...:) amúgy ha csak masszázsról lenne szó lehet életben maradnál...azt már most is a haverjával csináltatja... ****:))) mással feloldatja a feszültséget és akkor őt már nem b.szogatom...okos gyerek... <3!

2010. Március 05. - 11:34:22
Válasz #30314
Nem elérhető

Pity


Vendég      02:04:17     Témát nyomtat: "Videók"    !+"% ****:))) ****:))) ****:)))
Na ezen hangosan felröhögtem! ****:))) ****:)))