2024. Szeptember 29. - 13:20:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988419 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2008. Február 13. - 08:36:38
Válasz #915
Nem elérhető

dave18


Azért nem mutatták őket meztelenül mert a bőre mindegyiknek olyan mint egy sharpei-nek, 22 hét alat 90kg az kb a 4x-e
annak ami a normális, egészséges fogyás lenne, ugyhogy egy icipicit meglehet nyúlva a bőrük  ;D

2008. Február 13. - 09:23:48
Válasz #916
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nagyon becsülöm őket,mindazonáltal megjegyezném,hogy én ezt olyannyira nem tartom egészségesnek,(sőt még jobban) mint ahogy az emberek a bodyversenyek előtti alkatunkat,ill.fejünket.Ennyi fogyás után látszott mindenkin hogy minél kisebb legyen a súlyuk,elég kemény vízvisszatartást produkáltak.Ez különösen a döntőbe jutott másik férfi(nevére nem emlékszem mert nem néztem csak a döntőt)  fején látszott.Minden jel arra utalt hogy elég szépen "megfogta" a vizet(ahogy néha nyaldosta a száját,ami már szinte fehér volt és cserepes a szárazságtól),nagy hasonlóságot véltem felfedezni egy bodyverseny előtti arc küzdelmeivel,talán még a vízhajtózás ténye is egyezik ;).Viszont 60-80kg os fogyásnál még a végén egy vízelvonás....nos egyenlő a halálközeli állapottal.Az meg hogy ennyi idő alatt ekkora mértékű fogyást értek el,nem lennék a szívük,belső szerveik helyében.Gondoljunk csak bele hogy éveken keresztül egy közel 200kg-os testet kellett kiszolgálni a szervezetnek és rövid időn belül majdnem a felére csökkent a test aminek dolgozik.Itt nagyon komoly átállások mennek végbe,amit véleményem szerint ennyi idő alatt képtelenség követni.Attól függetlenül nagyon tisztelem hogy volt kitartásuk az egészhez.Egyedül az nem tetszik,hogy életveszélyes dolgokat produkáltak velük azért hogy egy kereskedelmi csatorna növelje a nézettségét.Kicsit olyanokká váltak mint a kirakati majmok,akiknél esetleg külön plusz hír tud lenni,ha megsérülnek ˝=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 13. - 09:27:19
Válasz #917
Nem elérhető

Cressler


Biztos, hogy érdekel titeket a bőrük? ::)  ::)  :---- eléggé lóghat nekik itt ott de akkor is jobb mint egy 200kg-s forma
nem nagyon értek hozzá de egy hirtelen fogyás is elég veszélyes de ekkora zsírtömeg éveken át sem kis rizikófaktor
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 13. - 09:38:25
Válasz #918
Nem elérhető

dave18


Így van, és egyáltalán nem érdekel a bűrök csak sztem azért nem mutatták őket mert próbálták a dolog negatív oldalát nem megmutatni pedig itt elég sok a rizikófaktor ahogy johnny is elmondta, és tényleg tiszteletreméltó a teljesítményük de nem kellett volna őket ekkora megterhelésnek alávetni  csakazért h legyen mit nézniük az embereknek meghogy mégtöbb pénzel gazdagodjon a 2 igazán értelmes fogyiguru.

2008. Február 13. - 11:14:14
Válasz #919
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Biztos, hogy érdekel titeket a bőrük? ::)  ::)  :---- eléggé lóghat nekik itt ott de akkor is jobb mint egy 200kg-s forma
nem nagyon értek hozzá de egy hirtelen fogyás is elég veszélyes de ekkora zsírtömeg éveken át sem kis rizikófaktor
A lényeg abban van amit mondtál:ÉVEKEN ÁT...
Az a hirtelen fogyás kb ugyanakkora rizikófaktor mint a 200kg-os tömeg...Ekkora súlyfeleslegen egyértelműen változtatni kell,hogy egészséges legyen valaki.De nem 6 hónap alatt kell megváltani a világot,mert a legnagyobb rizikó ebben van.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 13. - 11:24:34
Válasz #920
Nem elérhető

Kris


Lehet ,hogy bunko vagyok de en azt mondom ,hogy nem buszkenek kellene lenniuk hanem szegyelniuk kene magukat ,hogy ennyire elhiztak.

Mivel latszik ,hogy csak azert lettek ekkora disznok mert nem torodtek evekig magukkal.

Ha nem lett volna ez a musor akkor ma mar +10 +15 kiloval nehezebbek lennenek.

Pedig ,mint latszik nem a kitartassal es akarattal van gond.
Az ilyen ember igenytelen magaval szemben.

Mondom en aki volt elhizott 113 kilo 120as derekmerettel es gondot jelentett a cipom bekotese.

2008. Február 13. - 12:03:51
Válasz #921

csudri

Vendég
http://index.hu/politika/bulvar/dagadt7778/ Nesztek, ez a nagy fogyás! És még mindig durván néz ki szegény!

2008. Február 13. - 14:33:19
Válasz #922
Nem elérhető

Ren


http://index.hu/politika/bulvar/dagadt7778/ Nesztek, ez a nagy fogyás! És még mindig durván néz ki szegény!

Az a kemény, bár én sajnálnám magam, mert letaszítottak a rekordok könyvéből!! ;D ;D

2008. Február 14. - 13:37:23
Válasz #923
Nem elérhető

pókerarc


Fastor betelt a postaládád.Törölj! 8-}

2008. Február 14. - 14:07:29
Válasz #924
Nem elérhető

fastor


Fastor betelt a postaládád.Törölj! 8-}
oké
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 15. - 09:48:30
Válasz #925
Nem elérhető

Lalika85


http://index.hu/politika/bulvar/dagadt7778/ Nesztek, ez a nagy fogyás! És még mindig durván néz ki szegény!

Durva,hogy eljutott erre a szintre.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 15. - 14:06:43
Válasz #926

csudri

Vendég
Rock, tele van a fiókod, hogy válaszoljak így a prividre?! !+"%

2008. Február 15. - 15:46:23
Válasz #927
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha kell valakinek iwiw meghívó van egy  @:-)

2008. Február 15. - 15:50:26
Válasz #928
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nekem meg is van, de senkinek sem kellett...Már gondolkodtam azon, hogy átnevezem magam God Vezzegnek és akkor biztos kellett volna másoknak is. De a sajátom rajtam maradt!  !+"%

 O0 O0 O0

2008. Február 15. - 15:52:33
Válasz #929
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem meg is van, de senkinek sem kellett...Már gondolkodtam azon, hogy átnevezem magam God Vezzegnek és akkor biztos kellett volna másoknak is. De a sajátom rajtam maradt!  !+"%

 O0 O0 O0

Még most akarom elsütni, mert ha én is szerepelek a Gyurmában, az enyém se kell majd senkinek  !+"%  ;D