2024. Szeptember 29. - 15:24:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988473 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2008. Február 10. - 18:26:04
Válasz #885
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja Efit a Scott James-el meg még elszámolni valóm lesz! Tegnap felhívott és perrel fenyegetett az erjesztett On whey kumiszom miatt miszerint ők már hamarabb piacra dobták a BSN Q-mass néven ezt.  ;D

Kapja be...majd kitalálok valami újat.  ;D

Nem is tudtam, hogy a BSN-Q-mass -ben is sztereo whey kumisz van.  :D  Remélem keresztszűrésű 5.1-es... ;D Nem kellett volna ráirnod a cimkére és megúszod a pert.  ;D

(csak nehogy valaki megkérdezze, hogy mennyibe kerül nálunk a BSN-Q-mass most ;D) és mikor lesz nagyobb kiszerelésben... >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 10. - 18:30:55
Válasz #886
Nem elérhető

fastor


Legyen fórumtali a Fittparádén.  ;D
de az emssze van:d
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 10. - 18:31:12
Válasz #887
Nem elérhető

fastor


Legyen fórumtali a Fittparádén.  ;D
de az emssze van:d

mámitnhgy ideöben:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 10. - 18:33:25
Válasz #888
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...lehet sokan emlékeznek még hogy jópár éve a pedexet (tetűírtó) népszerűsítettem a kevésbé körültekintő olvasók köréban (lásd:született hülyék). Szakmailag is alátámasztottam a Pedex hatását miszerint peredoxális extenzió révén a hajhagymákon keresztül szívódik fejti ki a hatását és egészen az agy belső ingerközpontjáig hatol ahol egy impulzust küld az izmok felé hogy növekedjenek. A gyógyszertárak forgalma jelentősen megnövekedett abban az időszakban.  >:D ;D

2008. Február 10. - 19:22:08
Válasz #889
Nem elérhető

hopika


A "C" verzió szerintem is a nyerő....
Én vállalom az erkélyről ugrást is a közös cél érdekében...
Geronimo!!!@:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 10. - 19:54:18
Válasz #890
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Neeeem Hopi,ennyivel nem úszod meg! Cserébe szerepelni fogok az albumotokon és a videóklippetekben.  ;D Mond el mire van szükségetek...mindenben profi vagyok!  ;D

2008. Február 10. - 19:56:36
Válasz #891
Nem elérhető

fastor


A "C" verzió szerintem is a nyerő....
Én vállalom az erkélyről ugrást is a közös cél érdekében...
Geronimo!!!@:-)
nálam lehet ejtöernyöt bérelni ;D
gazdag leszek:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 10. - 20:02:50
Válasz #892
Nem elérhető

hopika


Neeeem Hopi,ennyivel nem úszod meg! Cserébe szerepelni fogok az albumotokon és a videóklippetekben.  ;D Mond el mire van szükségetek...mindenben profi vagyok!  ;D

Hát...
Lecserélhetjük a táncoslányokat a következő klippben izmos-táncosfiúkra... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 10. - 20:03:50
Válasz #893
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A "C" verzió szerintem is a nyerő....
Én vállalom az erkélyről ugrást is a közös cél érdekében...
Geronimo!!!@:-)
nálam lehet ejtöernyöt bérelni ;D
gazdag leszek:D

...nálam meg hibás bungie jumping köteleket!  >:D ;D

2008. Február 10. - 20:04:35
Válasz #894
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Neeeem Hopi,ennyivel nem úszod meg! Cserébe szerepelni fogok az albumotokon és a videóklippetekben.  ;D Mond el mire van szükségetek...mindenben profi vagyok!  ;D

Hát...
Lecserélhetjük a táncoslányokat a következő klippben izmos-táncosfiúkra... @-o

Erre gondoltam! Vetkőzni kell?  :-p ;D

2008. Február 10. - 20:13:37
Válasz #895
Nem elérhető

hopika


Neeeem Hopi,ennyivel nem úszod meg! Cserébe szerepelni fogok az albumotokon és a videóklippetekben.  ;D Mond el mire van szükségetek...mindenben profi vagyok!  ;D

Hát...
Lecserélhetjük a táncoslányokat a következő klippben izmos-táncosfiúkra... @-o

Erre gondoltam! Vetkőzni kell?  :-p ;D

Csak ha off-season tested lesz...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 10. - 20:38:35
Válasz #896
Nem elérhető

George


Off-season test  ;D Az őszi tömegelésnél olyan testet növesztünk, hogy a terhes meztelencsiga szégyenlősen fog odébbcsúszni @-o Akkor mehetünk már klippbe? Csak az a baj, hogy mi átvennénk az éneket. Ami néha az öltözőben megy...jakuza death core @-o >:D

2008. Február 10. - 20:39:45
Válasz #897
Nem elérhető

hopika


Azt azé' a többiekkel is meg kell beszélni... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 10. - 20:44:10
Válasz #898
Nem elérhető

George


A régi szép idők...mikor még a közös zenélés a jövőnek tűnt és nem a múltba veszett...sajna az a stílus nem túl közkedvelt, csak a saját szórakoztatásra ment.

2008. Február 10. - 20:46:37
Válasz #899
Nem elérhető

hopika


Én azért több nyársat is tartok a tűzbe-pont azért,hogy el ne vesszen a zene az életemből.
Zene nélkül meghalnék...
Ezért jól betáraztam:
2 működő zenekar+egy musicaltársulat...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!