2024. Szeptember 29. - 17:27:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988529 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2008. Február 10. - 17:47:33
Válasz #870
Nem elérhető

Kola


én tuti hoyg mennék szeghalom !!!!

amúgy én is békés megyei vagyok és kb. 30-40km-re van köröstarcsától
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Február 10. - 17:49:00
Válasz #871
Nem elérhető

Kola


sőt ah valaki vonatozik Békéscsabáig onnan lehet le tudnám vinni Szeghalomra kocsival meg ha kell akkor vissza is...

cask 1 ötlet   de enm 100%
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Február 10. - 17:53:52
Válasz #872
Nem elérhető

izomboy


BSN kupa nekem is szimpatikusabb, de a fórum tali a lényeg, ugyhogy ahol lessz én ott leszek tetszik vagy nem ))=/

De erre pl lehetne csinálni egy szavazást:)
Te hol fogadnád szivesen a BODY BUILDING fórumtalálkozót?
                      a)Szeghalom
                      b)Budapest
                       c)SZtereónál a teraszon @-o és ingyen proteinbár a házigazda költségeivel.
És hogy versenyhez kapcsolódjon csinálnánk egy versenyt a tv szobában:)

2008. Február 10. - 17:55:40
Válasz #873
Nem elérhető

Lalika85


Jelöljuk meg a C-t  ;D   Esetleg a b-t  ;)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 10. - 17:56:49
Válasz #874
Nem elérhető

Bubee


BSN kupa nekem is szimpatikusabb, de a fórum tali a lényeg, ugyhogy ahol lessz én ott leszek tetszik vagy nem ))=/

De erre pl lehetne csinálni egy szavazást:)
Te hol fogadnád szivesen a BODY BUILDING fórumtalálkozót?
                      a)Szeghalom
                      b)Budapest
                       c)SZtereónál a teraszon @-o és ingyen proteinbár a házigazda költségeivel.
És hogy versenyhez kapcsolódjon csinálnánk egy versenyt a tv szobában:)

Szigorúan a C   >:D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 10. - 17:57:16
Válasz #875
Nem elérhető

fastor


BSN kupa nekem is szimpatikusabb, de a fórum tali a lényeg, ugyhogy ahol lessz én ott leszek tetszik vagy nem ))=/

De erre pl lehetne csinálni egy szavazást:)
Te hol fogadnád szivesen a BODY BUILDING fórumtalálkozót?
                      a)Szeghalom
                      b)Budapest
                       c)SZtereónál a teraszon @-o és ingyen proteinbár a házigazda költségeivel.
És hogy versenyhez kapcsolódjon csinálnánk egy versenyt a tv szobában:)
;D Łł=
C >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 10. - 18:01:44
Válasz #876
Nem elérhető

L


BSN kupa nekem is szimpatikusabb, de a fórum tali a lényeg, ugyhogy ahol lessz én ott leszek tetszik vagy nem ))=/

De erre pl lehetne csinálni egy szavazást:)
Te hol fogadnád szivesen a BODY BUILDING fórumtalálkozót?
                      a)Szeghalom
                      b)Budapest
                       c)SZtereónál a teraszon @-o és ingyen proteinbár a házigazda költségeivel.
És hogy versenyhez kapcsolódjon csinálnánk egy versenyt a tv szobában:)
Cééééééééééééééééééééééééé  :-oD
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 10. - 18:05:05
Válasz #877
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én is a c-t vállalnám be elsősorban, és már jövő héten felhívom Scott James-t a BSN tulaját, hogy lehetne e Sztereo tv szobájában a következő BSN Kupa. ;D. (úgyis olyan telefonálós kedvemben vagyok interurbán  ;D )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 10. - 18:05:47
Válasz #878
Nem elérhető

Bubee


Én is a c-t vállalnám be elsősorban, és már jövő héten felhívom Scott James-t a BSN tulaját, hogy lehetne e Sztereo tv szobájában a következő BSN Kupa. ;D. (úgyis olyan telefonálós kedvemben vagyok interurbán  ;D )

 Łł= Łł= Łł=  :-){

(+)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 10. - 18:06:10
Válasz #879
Nem elérhető

Jordan


BSN kupa nekem is szimpatikusabb, de a fórum tali a lényeg, ugyhogy ahol lessz én ott leszek tetszik vagy nem ))=/

De erre pl lehetne csinálni egy szavazást:)
Te hol fogadnád szivesen a BODY BUILDING fórumtalálkozót?
                      a)Szeghalom
                      b)Budapest
                       c)SZtereónál a teraszon @-o és ingyen proteinbár a házigazda költségeivel.
És hogy versenyhez kapcsolódjon csinálnánk egy versenyt a tv szobában:)

Cö!!!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 10. - 18:11:18
Válasz #880
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
10. emeleten lakok...remek kilátással Szegedre...protein is van itthon...tv is van...a létszám korlátozott lehet mert 90 kilós emberekből 6 darab fér ki az erkélyre...a többit kilököm és megnézzük a gyorsulását.  >:D ;D

Remekül fogunk szórakozni már látom!  ;D Mekkorákat fogunk kacagni egymáson. Majd kipróbáljátok az erjesztett on wheyemet. Ütős! A kumisz mintájára készül! Ha befostok tőle nem nagy szégyen hisz barátok közt lesztek!  ))=/ ;D Összefoglaló a gyurmában!  ;D


2008. Február 10. - 18:14:29
Válasz #881
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ja Efit a Scott James-el meg még elszámolni valóm lesz! Tegnap felhívott és perrel fenyegetett az erjesztett On whey kumiszom miatt miszerint ők már hamarabb piacra dobták a BSN Q-mass néven ezt.  ;D

Kapja be...majd kitalálok valami újat.  ;D

2008. Február 10. - 18:15:46
Válasz #882
Nem elérhető

fastor


10. emeleten lakok...remek kilátással Szegedre...protein is van itthon...tv is van...a létszám korlátozott lehet mert 90 kilós emberekből 6 darab fér ki az erkélyre...a többit kilököm és megnézzük a gyorsulását.  >:D ;D

Remekül fogunk szórakozni már látom!  ;D Mekkorákat fogunk kacagni egymáson. Majd kipróbáljátok az erjesztett on wheyemet. Ütős! A kumisz mintájára készül! Ha befostok tőle nem nagy szégyen hisz barátok közt lesztek!  ))=/ ;D Összefoglaló a gyurmában!  ;D


;D :-):-):: ;-oo-;
a fejemet fogom a röhögéstöl :-){
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 10. - 18:19:07
Válasz #883
Nem elérhető

Bubee


Ja Efit a Scott James-el meg még elszámolni valóm lesz! Tegnap felhívott és perrel fenyegetett az erjesztett On whey kumiszom miatt miszerint ők már hamarabb piacra dobták a BSN Q-mass néven ezt.  ;D

Kapja be...majd kitalálok valami újat.  ;D

 ?:-/  !+"% !+"% !+"%
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 10. - 18:21:10
Válasz #884
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Előhozkodhatok a nőknek kifejlesztett kisebb alkoholtartalmú Q-miss-mass-al,vagy a vágyfokozó SQ-bisz-basz-al.  @-o ˝=/ ;D