2024. Szeptember 29. - 17:29:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988534 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

2008. Február 10. - 16:22:30
Válasz #855
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó messze van, de lehet megoldanám.. Az ötlet nem rossz  :-){

2008. Február 10. - 16:24:19
Válasz #856
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szeghalom zászlóval jelölve

2008. Február 10. - 16:31:30
Válasz #857
Nem elérhető

Bubee


Esett már szó róla! De ki mit szólna egy Fórumtalihoz pl Szeghalmon a verseny után május 31.-én? Nem kell itt hossszú időtöltésre gondolni csak hogy 1-2 óra alatt egy kicsit átbeszélnénk a fórumdolgokat. Ugye mondanom sem kell hogy ott lesz az Extremefit is...és természetesen Steve Namat is jelezte részvételét.

Nekem csak pénzfüggő elvileg. Sajna egy bp-i út is eléggé megterhelő anyagilag... Szóval csak ez az ami visszatart...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 10. - 16:35:08
Válasz #858
Nem elérhető

Raymond


Én örülnék ilyen találkozónak, jó lenne személyesen is megismerkedni a forumozókkal.....de ahogy Bubi is mondta, eléggé megterhelő az út........én pl egy pesti találkozóban jobban benne lennék . mert azért az mindenki számára elérhető..............de egyébként nem rossz ötlet...... ;-oo-; ;-oo-;

2008. Február 10. - 16:38:13
Válasz #859
Nem elérhető

God Vazzeg


Én meg utálok pesten vezetni  :-/-  [:-o]

2008. Február 10. - 16:40:01
Válasz #860
Nem elérhető

Lalika85


Én is előnyben részesíteném pestet természetesen!!!! 
És segítenék a vonattal érkezők közül egy párnak eljutni a megbeszélt helyre.
(Kimennék az egyik állomásra és aki ott van,vagy oda érkezik azokkal mennék a megbeszélt helyre.)
Hogy ez melyik állomás??? Amelyikre L is érkezik...  ;D   (neki már megígértem)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 10. - 16:42:23
Válasz #861
Nem elérhető

fastor


Én is előnyben részesíteném pestet természetesen!!!! 
És segítenék a vonattal érkezők közül egy párnak eljutni a megbeszélt helyre.
(Kimennék az egyik állomásra és aki ott van,vagy oda érkezik azokkal mennék a megbeszélt helyre.)
Hogy ez melyik állomás??? Amelyikre L is érkezik...  ;D
hasonlót válalok én is:D ha PEsten csináljátk:P
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 10. - 16:59:21
Válasz #862
Nem elérhető

endre66


A mávra mostanság nem alapoznék   @-o

Ha Pest lesz, vki gyüjjön értem a nyugatiba!  :-<    (((én leszek az, akinek rizses a ruhája)))
Én se szeretek Pesten vezetni amúgy, pedig nem vagyok (nagyon) béna  ?:-/

2008. Február 10. - 17:15:49
Válasz #863
Nem elérhető

kovpeter


Legyen inkább Bronxban.  O0 ;D

2008. Február 10. - 17:24:00
Válasz #864
Nem elérhető

fastor


A mávra mostanság nem alapoznék   @-o

Ha Pest lesz, vki gyüjjön értem a nyugatiba!  :-<    (((én leszek az, akinek rizses a ruhája)))
Én se szeretek Pesten vezetni amúgy, pedig nem vagyok (nagyon) béna  ?:-/
akkor a nyugatit vállalom:P
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 10. - 17:29:40
Válasz #865
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy fórumtali mindig egy versenyhez kapcsolódik! Ez egy íratlan fórumtörvény! Tehát vagy megvárunk egy pesti versenyt,vagy gyöttök Szeghalomra.

2008. Február 10. - 17:34:27
Válasz #866
Nem elérhető

hopika


Ha nem lesz koncertem és a pénz is megengedi-sztem én is elmennék...
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 10. - 17:37:01
Válasz #867
Nem elérhető

fastor


Egy fórumtali mindig egy versenyhez kapcsolódik! Ez egy íratlan fórumtörvény! Tehát vagy megvárunk egy pesti versenyt,vagy gyöttök Szeghalomra.
idén is lessz BSN kupa nem? ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 10. - 17:44:03
Válasz #868
Nem elérhető

L


Egy fórumtali mindig egy versenyhez kapcsolódik! Ez egy íratlan fórumtörvény! Tehát vagy megvárunk egy pesti versenyt,vagy gyöttök Szeghalomra.
idén is lessz BSN kupa nem? ::)

Az lenne a legjobb apropó egy fórumtalihoz szerintem is! De bármikor lesz pesten mindenképp jövök!
Egy Szeghalom-Pécs túra az azért  elég embertpróbáló lenne. :D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 10. - 17:45:54
Válasz #869
Nem elérhető

L


Én is előnyben részesíteném pestet természetesen!!!! 
És segítenék a vonattal érkezők közül egy párnak eljutni a megbeszélt helyre.
(Kimennék az egyik állomásra és aki ott van,vagy oda érkezik azokkal mennék a megbeszélt helyre.)
Hogy ez melyik állomás??? Amelyikre L is érkezik...  ;D   (neki már megígértem)

Köszi Lali! Szavadon foglak!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"