2024. Szeptember 29. - 19:27:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988566 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Február 09. - 01:18:56
Válasz #840
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Akit érdekel és esetleg nem tudja...Guy Shaffernek van a Milos fórumon topicja a nyúz end ívönc-ben ;D
Képet ugyan még most se rakott magáról,de jópár dolgot ír. 8-}

Csak h mindenki tudja kiről is van szó

És még soha nem indult versenyen...
A jövő sztárja!

 Łł= Łł= Łł= !+"%
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 09. - 01:21:43
Válasz #841
Nem elérhető

pókerarc


Akit érdekel és esetleg nem tudja...Guy Shaffernek van a Milos fórumon topicja a nyúz end ívönc-ben ;D
Képet ugyan még most se rakott magáról,de jópár dolgot ír. 8-}

Csak h mindenki tudja kiről is van szó

És még soha nem indult versenyen...
A jövő sztárja!

 Łł= Łł= Łł= !+"%

És a kajálása sem tökéletes... @-o ˝=/ :-)->

2008. Február 09. - 01:24:18
Válasz #842
Nem elérhető

pókerarc


Steve!
Olvasom,hogy Milos már nem ér rá felkészíteni embereket.Akkor hol fogsz készülni?Vagy minden ugyanaz csak nélküle... ????...

2008. Február 09. - 01:27:41
Válasz #843
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Akit érdekel és esetleg nem tudja...Guy Shaffernek van a Milos fórumon topicja a nyúz end ívönc-ben ;D
Képet ugyan még most se rakott magáról,de jópár dolgot ír. 8-}

Csak h mindenki tudja kiről is van szó

És még soha nem indult versenyen...
A jövő sztárja!

 Łł= Łł= Łł= !+"%

És a kajálása sem tökéletes... @-o ˝=/ :-)->
Nos, én ezt ironikusan értettem...

Annyi ilyen "hatalmas tehetségről" hallottunk már... Nem hiszem el, hogy az emberek még mindig vevők az ilyenre. Fedorovon is már az elején látszódott, hogy semmi nem lesz belőle, Chris Cook-on szintúgy (bár ő sokkal jobb volt Fredorovnál)...mégis nyomták őket. Aztán semmi nem lett belőlük. Erre most itt van ez a srác...ez még életében nem állt színpadon, de már éltetik... ????...

Na mindegy... :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 09. - 01:31:16
Válasz #844
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve!
Olvasom,hogy Milos már nem ér rá felkészíteni embereket.Akkor hol fogsz készülni?Vagy minden ugyanaz csak nélküle... ????...
Nos, erről még nem beszéltem vele. Nála lehetetlen pl. februárban augusztusi dolgokat felhozni...amit meg is értek, hisz semmire sincs ideje.

Szóval majd meglátjuk, de most amúgy sem Fullertonban készülnék. Az idei terv szerint Pestről megyek a versenyekre. Sokkal komolyabb, koncentráltabb felkészülés lesz! Mint a régi szép időkben...2004-ben!  ;D ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 09. - 01:32:25
Válasz #845
Nem elérhető

pókerarc


Eddie Moyzanról is már azt írták akkoriban ,hogy Mr olimpia lesz... ;D
Nade hamar kiderülnek ezek
 @:-)

2008. Február 10. - 08:55:07
Válasz #846
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
36 éves korában meghalt Erik Fromm! A minesottai richfield otthonában találtak rá. A halál oka egyelőre ismeretlen.

2008. Február 10. - 09:18:20
Válasz #847
Nem elérhető

L


36 éves korában meghalt Erik Fromm! A minesottai richfield otthonában találtak rá. A halál oka egyelőre ismeretlen.

A hírhez kapcsolódó érdekes cikk: http://www.msnbc.msn.com/id/23077834/
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 10. - 09:19:25
Válasz #848
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Idézet
Nos, én ezt ironikusan értettem...

Annyi ilyen "hatalmas tehetségről" hallottunk már... Nem hiszem el, hogy az emberek még mindig vevők az ilyenre. Fedorovon is már az elején látszódott, hogy semmi nem lesz belőle, Chris Cook-on szintúgy (bár ő sokkal jobb volt Fredorovnál)...mégis nyomták őket. Aztán semmi nem lett belőlük. Erre most itt van ez a srác...ez még életében nem állt színpadon, de már éltetik... ????...

Na mindegy... :-}

...itt még én is egy olimpia alapanyagot láttam Fedorovban.

2008. Február 10. - 12:33:39
Válasz #849
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
36 éves korában meghalt Erik Fromm! A minesottai richfield otthonában találtak rá. A halál oka egyelőre ismeretlen.

A hírhez kapcsolódó érdekes cikk: http://www.msnbc.msn.com/id/23077834/

De ez angolosúl van, és mi meg testépítők vagyunk, szóval kell tudni az általános sztereotípiákat: "minden testépítő buta meg nem is áll fel..."

2008. Február 10. - 13:20:12
Válasz #850
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Idézet
Nos, én ezt ironikusan értettem...

Annyi ilyen "hatalmas tehetségről" hallottunk már... Nem hiszem el, hogy az emberek még mindig vevők az ilyenre. Fedorovon is már az elején látszódott, hogy semmi nem lesz belőle, Chris Cook-on szintúgy (bár ő sokkal jobb volt Fredorovnál)...mégis nyomták őket. Aztán semmi nem lett belőlük. Erre most itt van ez a srác...ez még életében nem állt színpadon, de már éltetik... ????...

Na mindegy... :-}

...itt még én is egy olimpia alapanyagot láttam Fedorovban.
Az igaz, hogy oldalról nem is volt rossz!

De az édeskevés...  o--O
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 10. - 16:17:23
Válasz #851
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Esett már szó róla! De ki mit szólna egy Fórumtalihoz pl Szeghalmon a verseny után május 31.-én? Nem kell itt hossszú időtöltésre gondolni csak hogy 1-2 óra alatt egy kicsit átbeszélnénk a fórumdolgokat. Ugye mondanom sem kell hogy ott lesz az Extremefit is...és természetesen Steve Namat is jelezte részvételét.

2008. Február 10. - 16:18:38
Válasz #852
Nem elérhető

fastor


Esett már szó róla! De ki mit szólna egy Fórumtalihoz pl Szeghalmon a verseny után május 31.-én? Nem kell itt hossszú időtöltésre gondolni csak hogy 1-2 óra alatt egy kicsit átbeszélnénk a fórumdolgokat. Ugye mondanom sem kell hogy ott lesz az Extremefit is...és természetesen Steve Namat is jelezte részvételét.
hol is van szeghalom?
nekem akkor lessz szuliszünet az érettésgi miatt szal valszeg le tudnék szabadulni, nagyon jó lenne találkozni :-):-)::
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 10. - 16:19:13
Válasz #853
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Békés megye...

2008. Február 10. - 16:21:53
Válasz #854
Nem elérhető

Lalika85


Én biztosan ott lennék  ))=/ ))=/ ))=/
(pedig nagyon messze van)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)